Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Cudna-Zbrożek

Anna Cudna-Zbrożek

Warszawa

„Żyj z pasją, by codzienność nie była tylko kolejnym dniem.” – to moje hasło przewodnie. Od dziecka moją największą miłością była woda. Chodząc do szkoły sportowej i trenując pływanie, odkryłam jak ważne w życiu jest, aby mieć cel, ambicje i samozaparcie. Woda jest moim żywiołem, a możliwość nauczania daje mi największą satysfakcję. Na co dzień uczę dzieci pływania i nurkowania. Jako mama 8 letniej córki wiem jak ważna jest pasja i sport od początku życia dziecka. Teraz chcę dać trochę radości i pasji także dzieciom, które mają mniejsze szanse. Pomóżcie mi w tym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3810 PLN z 3750 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Projekt edukacyjny "I Ty możesz pływać"

Mamy już 43% wymaganej kwoty - dziękujemy ;)

Dodano 09.02.2015, godz. 16:48

Najnowsze statystyki naszego projektu. Mamy już 43% wymaganej sumy, za co ogromnie dziękujemy. Wciąż liczymy, że pomożecie nam zebrać jeszcze brakujące 57%. Dni coraz mniej. Pomóżcie nam przekroczyć magiczną granicę 50%. Nasz sukces zależy tylko od Was. Pokażcie innym, że się da i nam, że nie tylko my chcemy zrobić coś dla innych. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, WIECIE TO PRAWDA???

http://polakpotrafi.pl/api/wklejka/styled/i-ty-mozesz-plywac

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 18:06