Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Cudna-Zbrożek

Anna Cudna-Zbrożek

Warszawa

„Żyj z pasją, by codzienność nie była tylko kolejnym dniem.” – to moje hasło przewodnie. Od dziecka moją największą miłością była woda. Chodząc do szkoły sportowej i trenując pływanie, odkryłam jak ważne w życiu jest, aby mieć cel, ambicje i samozaparcie. Woda jest moim żywiołem, a możliwość nauczania daje mi największą satysfakcję. Na co dzień uczę dzieci pływania i nurkowania. Jako mama 8 letniej córki wiem jak ważna jest pasja i sport od początku życia dziecka. Teraz chcę dać trochę radości i pasji także dzieciom, które mają mniejsze szanse. Pomóżcie mi w tym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3810 PLN z 3750 PLN

52 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015.

Projekt edukacyjny "I Ty możesz pływać"

CIEKAWOSTKA

Dodano 05.02.2015, godz. 13:09

Jak zapewne wiecie, pływanie wprawia w ruch wszystkie mięśnie. Nawet te, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Ta dyscyplina sportu wzmacnia serce i poprawia wydolność oddechową. Doskonale niweluje stres, wspiera terapię psychologiczną i rehabilitację. Jest to świetny sposób na łatwe zrzucenie kilogramów. A co najciekawsze - pływacy mają obniżony próg bólu, dzięki czemu mogą więcej ćwiczyć. Więc do dzieła Kochani. Wszystko dla zdrowotności Emotikon wink

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2015 18:06