Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dominik Opyd

Dominik Opyd

Napisz wiadomość do Projektodawcy

259 PLN z 14000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2015.

Dzika Azja w obiektywie!

RSS

Jeszcze trochę! Dodano 10.06.2015, godz. 18:56

Hej! :)

Wsparcie stoi w miejscu, pozostało 17 dni a jednak wciąż wierze, że się uda. Zapraszam do wspierania, naprawdę warto!

Mimo, że to "końcówka" projekt zdobywa coraz więcej partnerów medialnych, można zobaczyć ich pod opisem inicjatywy.

Ostatnio w komentarzach wyjaśniłem kilka kwestii i warto się z nimi zapoznać. Jedną z najważniejszych jest to, że jeśli projekt się uda w następnym roku będzie jego kontynuacja z bardzo podobnymi celami :)

Kolejną sprawą jest "event" na ten temat organizowany w różnych miejscach Polski po powrocie. To będą świetne imprezy, mam co do tego duże plany, jednak najpierw trzeba tam wyjechać, więc wspierać! :P

Na koniec zapraszam do zapoznania się z fanpage oraz materiałami na temat projektu, czyli chociażby wywiadami. Link do FB znajduje się poniżej natomiast linki do materiałów wideo oraz tekstowych można znaleźć w oraz pod opisem projektu.

https://www.facebook.com/dzikazja

Pozdrawiam serdecznie,
Dominik

Głosowanie oraz Partnerzy 2 Dodano 28.05.2015, godz. 6:22

Z racji tego, że nie mogę edytować poprzedniego wpisu dodanego niechcący, tutaj są linki:

http://inventie.pl
http://facebook.com/dzikazja

Wszystkie informacje są tam dodawane na bieżąco. Projekt zyskał także partnerów medialnych, można zobaczyć ich pod opisem projektu oraz na stronie internetowej!

Platforma głosowania już ruszyła, a wszystkim wspierającym wysłałem hasła :)

Pozdrawiam,
Dominik

Głosowanie oraz Partnerzy Dodano 28.05.2015, godz. 6:18

Hej :)

Z przyjemnością informuję, że oficjalna strona internetowa oraz FB znajdują się w poniższych linkach.

http://inventie.pl/

Kilka wyjaśnień Dodano 19.05.2015, godz. 18:31

Cześć! :)

Ze względu na to, że część osób czytających projekt nie rozumie jego głównego założenia, postanowiłem wyjaśnić kilka kwestii.

Przede wszystkim ta inicjatywa nie jest wycieczką którą organizuje bo chcę się \"przejechać\". To wyprawa którą kreuje społeczność, ja tylko zapoczątkowałem główną idee. W opisie wspomniałem, że każdy wspierający otrzymuje dostęp do \"Dzikiej Strefy\" gdzie może mieć znaczny wpływ na rozwój wydarzeń związanych z tą inicjatywą, poniżej rozwijam to pojęcie.

Za kilka dni pojawi się specjalna platforma do której uzyska dostęp każdy wspierający. Na platformie tej będzie można zgłaszać: akcje, miejsca, pomysły itp. po zgłoszeniu jakiejś idei pojawia się przycisk głosowania. Pomysły z największą ilością głosów zostaną przeze mnie zrealizowane, a te z mniejszą ilością głosów nagrodzone.

Podsumowując: dodajesz pomysł, inni na niego głosują, ja go realizuję. Dodawanie oraz głosowanie będzie możliwe tylko dla wspierających, natomiast po zakończeniu zbierania funduszy wyniki będą mogli zobaczyć wszyscy.

To jest głównym celem projektu, inspiracja, zachęcenie ludzi do aktywności i podróży poprzez własny wkład, książkę oraz film. Wiele osób zwraca mi też uwagę, że słowo \"Dzika\" może mieć negatywny wydźwięk, w kontekście projektu oraz w moim zamyśle oznacza to: kontrast, coś nieszablonowego i sprzecznego z rutyną :)

Powstało także wydarzenie na Facebook\'u do którego zapraszam, link poniżej :)

https://www.facebook.com/events/905693096160641/

Pozdrawiam,
Dominik

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2015 18:06