Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dominik Opyd

Dominik Opyd

Napisz wiadomość do Projektodawcy

259 PLN z 14000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 27.06.2015 18:06

Dzika Azja w obiektywie!

Kilka wyjaśnień

Dodano 19.05.2015, godz. 18:31

Cześć! :)

Ze względu na to, że część osób czytających projekt nie rozumie jego głównego założenia, postanowiłem wyjaśnić kilka kwestii.

Przede wszystkim ta inicjatywa nie jest wycieczką którą organizuje bo chcę się \"przejechać\". To wyprawa którą kreuje społeczność, ja tylko zapoczątkowałem główną idee. W opisie wspomniałem, że każdy wspierający otrzymuje dostęp do \"Dzikiej Strefy\" gdzie może mieć znaczny wpływ na rozwój wydarzeń związanych z tą inicjatywą, poniżej rozwijam to pojęcie.

Za kilka dni pojawi się specjalna platforma do której uzyska dostęp każdy wspierający. Na platformie tej będzie można zgłaszać: akcje, miejsca, pomysły itp. po zgłoszeniu jakiejś idei pojawia się przycisk głosowania. Pomysły z największą ilością głosów zostaną przeze mnie zrealizowane, a te z mniejszą ilością głosów nagrodzone.

Podsumowując: dodajesz pomysł, inni na niego głosują, ja go realizuję. Dodawanie oraz głosowanie będzie możliwe tylko dla wspierających, natomiast po zakończeniu zbierania funduszy wyniki będą mogli zobaczyć wszyscy.

To jest głównym celem projektu, inspiracja, zachęcenie ludzi do aktywności i podróży poprzez własny wkład, książkę oraz film. Wiele osób zwraca mi też uwagę, że słowo \"Dzika\" może mieć negatywny wydźwięk, w kontekście projektu oraz w moim zamyśle oznacza to: kontrast, coś nieszablonowego i sprzecznego z rutyną :)

Powstało także wydarzenie na Facebook\'u do którego zapraszam, link poniżej :)

https://www.facebook.com/events/905693096160641/

Pozdrawiam,
Dominik