Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

zbigniew.sciubak

zbigniew.sciubak

Lublin, Poland

53 lata, miejsce urodzenia nieważne, Polska - to akurat ważne. Ważne bo to nas jakoś kształtuje, charakteryzuje. Dowiedziałem się tego najsilniej, Polskę właśnie opuszczając. Nie na długo, bo na cztery miesiące nieustannego marszu przez Europę.

Lubię Miłosza i Herberta, zmiany pór roku i rozmowy z ludźmi. Lubię informatykę, która jest jakimś połączeniem życia ze wszystkimi jego niedoskonałościami oraz matematyki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6010 PLN z 4250 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

141%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2017.

'Droga' pielgrzymka z Polski do Santiago de Compostela

RSS

Stan na 25 lipca Dodano 25.07.2017, godz. 17:01

W nawiązaniu do aktualności poprzedniej, uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym książki zostały zwrócone do poprawki. Nadal wierzę, że efekt przejdzie oczekiwania.

Bieżący stan realizacji projektu Dodano 22.07.2017, godz. 8:56

Kochani, proszę wybaczcie ten wyraz "kochani", ale jakoś tak o was myślę, należy wam się informacja, na temat tego, co się dzieje z projektem. Stawałem na głowie, żeby doprowadzić go do końca, różne cuda i przeszkody się pojawiały.

Ostatecznie książka została wydrukowana. Wskutek moich starań, jest to wydanie - powiedziałbym - dość luksusowe, bo papier wyjątkowy, bo szyta a nie klejona, bo okładka jest solidna a nie papierowa. Coś specjalnego. Tak właśnie chciałem, bo ta książka to - dla mnie - coś specjalnego.

Ponieważ nadal nie szło to szybko, to w ubiegły piątek 21 lipca wsiadłem w samochód i prowadząc go przez dziesieć godzin, często w deszczu, pojechałem do Krakowa i przywiosłem cały nakład do domu, by rozpocząć wysyłanie. Wieczorem zacząłem dokładnie przegladać książkę i znalazłem błąd. Pominę tu moje reakcje.

Zgłosiłem drukarni. Zaoferowali, że poprawią. To znów czas. Przepraszam za oczekwanie i raz na jakiś czas będę zamieszczał informację jak wygląda postęp. Nie zamieszczałem do tej pory aktualności w nadziei, że to "już zaraz".

Dodano: 22.07.2017, 8:57
zbigniew.sciubak
zbigniew.sciubak
Błąd, w znaczeniu błąd zrobiony przez drukarnię w trakcie wydruku.

Przesyłka za granicę... Dodano 30.03.2017, godz. 20:07

Usłyszałem takie słowa:
- Hmm... przesyłka na wskazany adres... Hmm... a jak adres będzie za granicą? A jak to Niemcy, Chiny, Ameryka albo Australia? To co? Też się wyrobisz w tej kwocie nagrody?

No i rzeczywiście. Projekt został zestawiony tak, by się finansować w przypadku wysyłania książek, ale w obrębie Polski. Myślałem, że to jasne, ale kto wie? Więc wyjaśniam, że chodzi o Polskę, z tą wysyłką :)
Dodano: 10.04.2017, 22:14
zbigniew.sciubak
zbigniew.sciubak
@Anja, Dzięki za komentarz. Kurcze. No bo ja początkujący. Jutro coś sprawdzę w tym temacie.
Dodano: 01.04.2017, 0:53
Anja
Anja
Widzialam na jakims innym projekcie Nagrode z opcja 'Zagranica' ktora koszt byl wyzszy o cene przesylki, czyli np odpowiednio nagroda 2 tomy ksiazki z wysylka zagranice bylyby powiedzmy 110zl, czyli 85zl+25zl (wysylka). Moze to byc pomysl dla osob chcacych westrzec z zagranicy :-)

Fajne wsparcie z http://www.caminodesantiago.pl/ Dodano 27.03.2017, godz. 11:42

Okazuje się, że sympatyczne wsparcie "Droga" dostała z forum na caminodesantiago.pl, pełny adres to: http://www.caminodesantiago.pl/forum/2593

Dzięki wszystkim czytającym i wypowiadającym się :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.04.2017 18:06