Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Wachowicz

Artur Wachowicz

Radom

Urodziłem się w lipcu '89, w Radomiu.
Do roku 2010 wszystko wróżyło mi piękne życie pełne pasji,
kultywowałem rodzinna tradycje budowlana. Uczyłem się od ojca sztuki wykańczania wnętrz, pasjonowałem się różnymi stylami tańca nowoczesnego. We wrześniu 2010 w skutek nieszczęśliwego wypadku na rowerze doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego co spowodowało paraliż ciała od szyi w dol. Bardzo długo bo ok.1,5 roku zmagałem się z depresjami. Po tym czasie zrozumiałem, że życie się nie skończyło tylko zmieniło. Idąc z tym przekonaniem od tamtej pory cały czas dostosowuje się do nowej rzeczywistości i rzeczywistość do nowego siebie. Staram się dawać dobry przykład i motywuje ludzi do zmiany perspektywy patrzenia na niepełnosprawnych na wózkach, dając im tym samym bodziec do zmiany patrzenia na ich problemy. Dziś mam piękną narzeczoną, jestem analitykiem internetowym i działam społecznie jako motywator i informator.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30444 PLN z 30000 PLN

146 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.07.2016.

TetroTrip Europa

RSS

Mamy kolejnego oficjalnego sponsora! Dodano 25.07.2016, godz. 14:35

Mamy kolejnego oficjalnego sponsora! Igor Herbut, wokalista zespołu LemON również trzyma kciuki za ekipę Tetrobusa! Igorowi dziękujemy za wsparcie, a Was zapraszamy na profil akcji na fb - zaglądajcie, udostępniajcie, i... wpłacajcie :-) To nie może się nie udać! #TetroTrip !!!

Pozdrawiamy,
Zespół Tetrotrip
Dodano: 26.07.2016, 0:57
  asia.wachowicz
asia.wachowicz
Brakuje niewiele ale i...sporo, bo czasu mało. Jakby tak fani LemONa za przykładem Igora poszli....i wpłacili choć symbolicznie...5 zl, 10, to co nie odczują że ubędzie...No co, fanom się zwykle podoba popełniać czyny takie jak ich idol....LemONowcy, do dziela, 4 dni zostaly, pomóżcie, dobry przyklad dał wam Igor! ! !

Konferencja prasowa Dodano 19.07.2016, godz. 18:21

Już jutro w Urzędzie Miejskim w Radomiu odbędzie się konferencja prasowa z naszym udziałem. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o projekcie i poznać nas osobiście. Opowiemy o tym skąd wziął się pomysł na projekt Tetrotrip, co zamierzamy zrobić podczas wyprawy i co chcemy osiągnąć, realizując ją.

Początek o 10.30, do zobaczenia!

Pozdrawiamy,
Zespół Tetrotrip

Media o nas Dodano 16.07.2016, godz. 17:08

Kochani Wspierający!

Ponieważ w czasie trwania zbiórki nie próżnujemy, może trochę brakuje nam czasu żeby regularnie umieszczać informacje o bieżących wydarzeniach związanych z projektem. Tymczasem nasze wysiłki zaczynają przynosić efekty, i powolutku, powolutku, robi się coraz głośniej o Tetrotripie. Chcemy więc podzielić się z Wami kilkoma artykułami, i obiecujemy wrzucać tu regularnie kolejne newsy :-)

Na dobry początek zapraszamy do poczytania:

http://radom.wyborcza.pl/radom/1,143526,20400048,tetrotrip-na-osmiu-kolkach-w-swiat-ludzie-na-co-dzien-nie.html#ixzz4EYQzhK4y

Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę! Dzięki Wam i wielu fantastycznym osobom które spotkaliśmy na swojej drodze, i które zadeklarowały pomoc, jesteśmy z każdym dniem bliżej realizacji projektu!

I pamiętajcie: marzenia trzeba spełniać! Jeśli Tetrus może, to Wy też!


Pozdrawiamy,
Zespół Tetrotrip

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.07.2016 18:06