Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Artur Wachowicz

Artur Wachowicz

Radom

Urodziłem się w lipcu '89, w Radomiu. Do roku 2010 wszystko wróżyło mi piękne życie pełne pasji, kultywowałem rodzinna tradycje budowlana. Uczyłem się od ojca sztuki wykańczania wnętrz, pasjonowałem się różnymi stylami tańca nowoczesnego. We wrześniu 2010 w skutek nieszczęśliwego wypadku na rowerze doznałem uszkodzenia rdzenia kręgowego co spowodowało paraliż ciała od szyi w dol. Bardzo długo bo ok.1,5 roku zmagałem się z depresjami. Po tym czasie zrozumiałem, że życie się nie skończyło tylko zmieniło. Idąc z tym przekonaniem od tamtej pory cały czas dostosowuje się do nowej rzeczywistości i rzeczywistość do nowego siebie. Staram się dawać dobry przykład i motywuje ludzi do zmiany perspektywy patrzenia na niepełnosprawnych na wózkach, dając im tym samym bodziec do zmiany patrzenia na ich problemy. Dziś mam piękną narzeczoną, jestem analitykiem internetowym i działam społecznie jako motywator i informator.

0

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

TetroTrip Europa

Aktywność

TetroTrip Europa

TetroTrip Europa

Artur Wachowicz

aktualizacja projektu

Mamy kolejnego oficjalnego sponsora! Igor Herbut, wokalista zespołu LemON również trzyma kciuki za ekipę Tetrobusa! Igorowi dziękujemy za wsparcie, a Was zapraszamy na profil akcji na fb - zaglądajcie, udostępniajcie, i... wpłacajcie :-) To nie może się nie udać! #TetroTrip !!!

Pozdrawiamy,
Zespół Tetrotrip

25.07.2016
TetroTrip Europa

TetroTrip Europa

Artur Wachowicz

aktualizacja projektu

Już jutro w Urzędzie Miejskim w Radomiu odbędzie się konferencja prasowa z naszym udziałem. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o projekcie i poznać nas osobiście. Opowiemy o tym skąd wziął się pomysł na projekt Tetrotrip, co zamierzamy zrobić podczas wyprawy i co chcemy osiągnąć, realizując ją.

Początek o 10.30, do zobaczenia!

Pozdrawiamy,
Zespół Tetrotrip

19.07.2016
TetroTrip Europa

TetroTrip Europa

Artur Wachowicz

aktualizacja projektu

Kochani Wspierający!

Ponieważ w czasie trwania zbiórki nie próżnujemy, może trochę brakuje nam czasu żeby regularnie umieszczać informacje o bieżących wydarzeniach związanych z projektem. Tymczasem nasze wysiłki zaczynają przynosić efekty, i powolutku, powolutku, robi się coraz głośniej o Tetrotripie. Chcemy więc podzielić się z Wami kilkoma artykułami, i obiecujemy wrzucać tu regularnie kolejne newsy :-)

Na dobry początek zapraszamy do poczytania:

http://radom.wyborcza.pl/radom/1,143526,20400048,tetrotrip-na-osmiu-kolkach-w-swiat-ludzie-na-co-dzien-nie.html#ixzz4EYQzhK4y

Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę! Dzięki Wam i wielu fantastycznym osobom które spotkaliśmy na swojej drodze, i które zadeklarowały pomoc, jesteśmy z każdym dniem bliżej realizacji projektu!

I pamiętajcie: marzenia trzeba spełniać! Jeśli Tetrus może, to Wy też!


Pozdrawiamy,
Zespół Tetrotrip

16.07.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty