Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sylwia Suliwoods

Sylwia Suliwoods

Sulistrowiczki, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

83612 PLN z 19000 PLN

695 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

440%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.03.2016.

Tworzymy pierwszy singletrack SULIWOODS w Masywie Ślęży

RSS

Pierwsze rozliczenie projektu Dodano 14.10.2016, godz. 15:30


Ognisko Suliwoods i rowerowy nightride już w sobotę!!
A tymczasem możecie przeczytać na naszej stronie http://www.suliwoods.pl/krosstrail informacje o wydatkach w Projekcie budowy ścieżki. Do pobrania jest plik ze szczegółowym rozliczeniem wydanych pieniędzy. Jak widzicie w naszej kasie są jeszcze spore środki na cele projektu.

Cały czas pracujemy nad powstaniem punktu z dostępną mapką, miejscem na umycie rowerów i wypożyczalnią rowerów. Prawdopodobnie już na wiosnę ruszy nasze Centrum Rowerowe. Jest to bardzo kosztowna inwestycja, wymagająca zaangażowania wielu osób, ale damy radę!

Druga ścieżka sama się nie zbuduje, będziemy organizować spotkania Wolontariuszy jak tylko dostaniemy zielone światła na start prac. Czekamy teraz na pozwolenia.
Miejsce drugiej ścieżki jest już wyznaczone. Nie możemy Wam jeszcze powiedzieć gdzie, ale na pewno będziecie zadowoleni!
Oczywiście nie zrobimy wszystkich rzeczy wyłącznie z tych pieniędzy, które posiadamy, ale wiemy jak zrealizować nasze i przede wszystkim Wasze marzenia. Powoli, ale zrobimy to!

Same dobre informacje!
Co jeszcze? 400m od nas remontuje się dla nas piękny Zalew Sulistrowicki!!! TAK! Będzie woda z widokiem na góry i możliwe, że już od maja będzie można w niej pływać :)
Ogromnie się cieszymy kiedy nasz region się rozwija!

Widzimy się już jutro, w sobotę 15 października. Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/301094790256129/
Przyjeżdżajcie do nas na rowerowanie i pogaduchy przy ciepłym ogniu i wesołej atmosferze :)
Dodano: 15.10.2016, 10:11
Sylwia Suliwoods
Sylwia Suliwoods
Odpowiadamy: Kiedy ruszaliśmy z pracami jeszcze w listopadzie 2015 roku nikt nie przypuszczał, że da się zebrać jakiekolwiek fundusze na budowę profesjonalnej trasy. Początkowo zakładaliśmy zebranie 19000zł (z czego na prowizje i nagrody miało iść około 8000zł) zostałoby około 11000 na ścieżkę. Z tych 11000 chcieliśmy zakupić kruszec i prace koparki. Dzięki temu, że projekt na polakpotrafi się udał, mogliśmy pozwolić na budowę profesjonalnej trasy: odwodnionej, urozmaiconej, z przebudowanymi ciekami wodnymi. Udało się przeprowadzić trasę w terenach w kórych wcześniej nie było to możliwe. Dzięki temu jest bardzo urozmaicona i ciekawa. Ma zjazdy, podjazdy, ciekawe przeszkody, a przede wszsytkim jest utwardzona i odwodniona, co nie byłoby możliwe za 11000zł. Było to oczywiscie zgodne z projektem jako jedne z jego założeń progu o którym piszecie
Dodano: 14.10.2016, 17:06
  Saymoon
Saymoon
No jest grubo.

Wiedziałem, że ścieżka pokazowa (na którą w głównej mierze była zbiórka) nie trafi w moje gusta (przejechałem ją raz i póki co ciągle mi nie po drodze na nią) więc interesował mnie próg 30.000zł a w nim "Im więcej pieniędzy zbierzemy, tym większą ilość i różnorodność ścieżek uzyskamy! Większe fundusze, to dla nas więcej kruszca, więcej benzyny i godzin pracy maszym oraz ludzi..." - czyli, że wolontariuszom będziecie płacić? Czy ja po prostu źle rozumiem słowo 'wolontariusz', bo w tym newsie piszecie, że ścieżka się sama nie zbuduje i będziecie organizować spotkania wolontariuszy - chyba potrzebna będzie kolejna zbiórka na polaku na następną ścieżkę, bo patrząc na to, że zostało 20000zł a ile poszło na pokazową to jakoś tego nie widzę a na dodatek są przecież jeszcze inne cele projektu do zrealizowania na które też potrzeba pieniędzy.

No dobra, lecimy dalej czyli kontynuacja progu 30.000zł - "... a dla Was to po prostu JESZCZE WIĘCEJ ZABAWY NA ROWERZE!! Dzięki Waszemu wsparciu, będziemy rozwijać nie tylko nasze pokazowe 3km, ale ruszymy z pracami dalej - w planach mamy renowację kilkunastu kilometrów już istniejących ścieżek oraz wyznaczenie kompletnie nowych i ich przygotowanie do jazdy - są to ścieżki Enduro dookoła Grupy Raduni." Na to przeznaczyłem swoje pieniądze i obawiam się, że ten cel nie zostanie zrealizowany.

Patrząc na tą tabelkę (podobnie jak Jasiek Kupisz) nie rozumiem jak za 19.000zł chcieliście zrobić ścieżkę (robocizna + materiały budowlane) i jeszcze pokryć koszty nagród dla darczyńców jak same "usługi budowlane" związane ze ścieżką pokazową kosztowały prawie 30000zł. "Same dobre informacje!" - jak dla mnie to wręcz przeciwnie.

No nic jarałem się projektem do momentu przejechania ścieżki pokazowej i wielkiej ciszy odnośnie następnych progów realizacji projektu... Były jedynie zdjęcia rodziców z dziećmi na rowerach, co nieco informacji o nagrodach, jeszcze więcej zdjęć... i tak powoli wszystko wyparowało z mojej głowy... do dzisiaj... do przeczytania tych samych dobrych informacji.
Dodano: 14.10.2016, 15:53
  Jasiek Kupisz
Jasiek Kupisz
Trochę nie fajnie wygląda to rozliczenie... O ile rozumiem większość wydatków w rozliczeniu, o tyle nie kumam jak prace budowlane mogły kosztować 30k zł, skoro zakładaliście, że za 19k zł zrobicie tą ścieżkę wliczając materiały budowlane, nagrody etc, bo taki był próg projektu? innymi słowy za 80 tyś odliczając prowizję PP, powinniście zrobić jakieś 10 km singli, a są 3km?

Odbierz swoją nagrodę w Suliwoods Dodano 20.08.2016, godz. 11:34

Kochani, pamiętajcie o odbiorze nagród!

Wasze pakiety są przygotowane do odbioru w Restaturacji Zielone Wzgórze, ul. Parkowa 3, 55-050 Sulistrowiczki, czyli przy starcie ścieżki KROSS TRAIL na którą głównie się zrzucaliście :)
Przy odbiorze podajecie swój nick z PolakPotrafi, albo adres e-mail (po nicku łatwiej szukać na liście). Bardzo dziękujemy pracownikom Restauracji za pomoc w wydawaniu paczek!

Paczki z nagrodami były wysyłane w lipcu do osób które wcześniej podawały nam swój adres. Plakaty i kartki pocztowe jeszcze nie są wyprodukowane - ten rodzaj nagród będziemy Wam wyjątkowo jeszcze wysyłać pocztą (do końca roku na pewno będą).
Wszystkie pozostałe nagrody są wyprodukowane i czekają na Wasz odbiór osobisty!

Kliknijcie w link aby zobaczyć jak wyglądają skarpetki (wyszły genialnie!) http://suliwoods.pl/images/DSC08536s.JPG
Tutaj link do koszulki Suliwoods: http://suliwoods.pl/images/DSC08551s.JPG
Tutaj link do czapki Suliwoods: http://suliwoods.pl/images/DSC08554s.JPG

Strona internetowa www.suliwoods.pl była już gotowa i działała świetnie, jednak w lipcu mieliśmy spory atak na nasz serwer i strona obecnie jest znowu w budowie. Robimy ją sami, aby nie wydawać na to pieniędzy. Tutaj apel, jeśli ktoś z Was chciałby wykonać dla nas stronę i zajmować się potem updatowaniem skryptów i CMS - prosimy o info! O content zadbamy sami :)

Oczywiście nie zapominajcie o ścieżce - przyjeżdżajcie do nas!!
Codziennie na ścieżce są rowerzyści, codziennie odbieramy Wasze wiadomości i staramy się na nie odpowiadać. Wybaczcie, że czasem piszemy krótko - jest nas mała garstka osób (3 osoby: Jacek, Piotr i Sylwia) - ogarniamy całość mimo codziennych normalnych zajęć: praca, życie rodzinne. Robimy wszystko, aby Suliwoods rosło w siłę!
Wasze zadowolone twarze i pozytywne maile motywują nas do dalszej pracy! DZIĘKI!!!

Z rowerowym pozdrowieniem,
Ekipa Suliwoods

2 miesiące trasy SULIWOODS KROSS TRAIL Dodano 04.07.2016, godz. 12:37

Witamy Was serdecznie!
Za 10 dni mija dokładnie 2 miesiące od czasu oficjalnego otwarcia ścieżki pokazowej na którą wszyscy zbieraliście finanse na PolakPotrafi.pl. Ścieżka SULIWOODS KROSS TRAIL działa i ma się świetnie :)
Przypominamy o aplikacji na smartfony - http://www.trailforks.com/ Znajdziecie tam GPS i mapę trasy.
Jest to dla ścieżki bardzo ważny czas. Ścieżka wciąż wymaga niemal codziennych poprawek, dosypywania kruszca, ugniatania, ubijania, wody, suszy, zamiatania po burzach, grabienia.. Na szczęście zmienna pogoda nie zniszczyła za wiele, a mocne deszcze przeplatane z mocnymi upałami powodują, że ścieżka dobrze wyschła po wiosennych podtopieniach i teraz ubija się dokładnie tak jak trzeba.
Dziękujemy quadowcom, że nie wjeżdżają na naszą trasę. Dziękujemy rowerzystom, że przyjeżdżają i jeżdżą każdego dnia. Dziękujemy Wam, że nie śmiecicie i tworzycie tutaj rowerową atmosferę. Dziękujemy rodzinom, że zabierają dzieciaki i wspólnie spędzają czas w Suliwoods. O to chodziło!

Nagrody dla darczyńców w ramach projektu na PolakPotrafi już się prawie wyprodukowały. Koszulki, opaski silikonowe i czapki są już gotowe do odbioru w Zielonym Wzgórzu (przy starcie ścieżki, ul. Parkowa 3, Sulistrowice). Osoby, które w maju mailem podawały nam swój adres otrzymają wkrótce paczki :) Czekamy jeszcze na dostawę skarpetek, plakatów, mydełek i kartek pocztowych. Osoby które wybrały ten rodzaj nagród muszą jeszcze chwilę zaczekać. Jak tylko będziemy mieć komplet produktów, napiszemy Wam o tym. Zapraszamy śledzić nasz profil Facebook https://www.facebook.com/SuliWoods/. Wrzucajcie swoje zdjęcia i filmy z jazdy!

Ostatnie miesiące to był dla nas osobiście OGROM prac. Działamy tak naprawdę w kilka osób (głównie Jacek, Piotr i Sylwia). Każdy z nas na co dzień pracuje na normalny etat, bądź prowadzi własną firmę. Dla Suliwoods głównie pracujemy wieczorami i w weekendy oraz w dni urlopowe naszych etatów, a robimy to zupełnie za darmo, nie pobierając wynagrodzeń za naszą pracę. Z końcem roku 2016 przedstawimy szczegółowe rozliczenie kosztów i wpływów finansowych z tytułu wsparcia Suliwoods na PolakPotrafi. W ostatnim miesiącu zajmowaliśmy się nie tylko tym, co wyżej przeczytaliście, ale przede wszystkim odbyliśmy kilka ważnych spotkań z odpowiednimi instytucjami, w tym Nadleśnictwo Miękinia. Owoc tych prac to bardzo realne plany na kolejną ścieżkę. Wiemy już gdzie będzie przebiegać trasa, ale nie możemy o tym oficjalnie mówić przed otrzymaniem pozwoleń. Obecnie jesteśmy w trakcie składania dokumentacji w celu stworzenia kolejnych kilometrów trasy, która będzie łaczyć się z obecnie istniejącą już trasą KROSS TRAIL. Plan jest jak zwykle ambitny i zapowiada się kolejna świetna trasa – wstępnie możemy powiedzieć, że będzie mniej techniczna, ale dłuższa. Dodatkowo niedaleko "Polany Wolontariusza" marzy nam się pumptrack i techniczna linia. Wszystko zależy od tego, na co dostaniemy zgody. Nadleśnictwo jest zachwycone sposobem w jaki działamy – obecna trasa KROSS TRAIL bardzo im się podoba. Współpraca z Nadleśnictwem Miękinia układa się bardzo dobrze. Uzyskanie pozwoleń nie kończy się jednak wyłącznie na Nadleśnictwie i jeszcze potrwa sporo czasu zanim uzyskamy wszystkie potrzebne zgody na dalsze pracę z udziałem koparki. Musimy wszyscy uzbroić się teraz w cierpliwość. Jeśli wszystko dobrze się ułoży, to jesienią ruszymy z pracami. Robimy wszystko co w naszej mocy, abyście mieli jeszcze więcej tras! Na szczęście mamy już gdzie jeździć i serdecznie zapraszamy wszystkich na KROSS TRAIL, aby to oczekiwanie sobie jakoś umilić :)

Bardzo ważną sprawą jest abyście pokazywali naszej Gminie (Gmina Sobótka) i Starostwie, że obecna ścieżka pokazowa jest sprawą przydatną. Że podoba się Wam taki sposób spędzania czasu i macie potrzebę kolejnych tras - oni muszą też to poczuć! Piszcie o tym gdzie się da, wrzucajcie zdjęcia z Suliwoods, pokazujcie, że rower jest potrzebny i jednocześnie ekologiczny.
Jeśli ktokolwiek z Was ma możliwość poświęcenia swojego czasu na udział w spotkaniach, bieganie po urzędach, to też piszcie, bo każda pomoc jest na wagę złota.

Chcemy, aby w Suliwoods było gdzie jeździć, aby trasy były dłuższe i jeszcze ciekawsze.
Dziękujemy wszystkim osobom i rodzinom za dobre słowo i za wszelką pomoc jaką nam oferujecie, za pozytywne komentarze i opinie - to nas motywuje do dalszej pracy!
DZIĘKUJEMY I LECIMY DALEJ DO PRAC!

AKTUALNY STAN ŚCIEŻKI ! Dodano 05.04.2016, godz. 20:50

http://mtb.pl/suli-woods-na-25-zdjeciach/

Sytuacja na budowanej ścieżce. Dodano 22.03.2016, godz. 8:09

Stan ścieżki Suliwoods z dnia 20 marca 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dFcJpfOTEa0
Filmik Mateusz Ziółek

Podziękowania dla Tras Enduro Srebrna Góra Dodano 14.03.2016, godz. 15:25

Emocje jeszcze nie opadły ale przyszedł czas na podziękowanie ekipie Trasy Enduro Srebrna Góra, która to namówiła nas do projektu na Polak Potrafi oraz pomagała nam w trakcie trwania projektu. Pomiędzy naszymi miejscówkami jest zaledwie 40km, daje nam to wiele możliwości współpracy i obsługi rowerowych gości.
Do zobaczenia na ścieżkach!
Dodano: 14.03.2016, 15:34
  Piotr Kurczab
Piotr Kurczab
"...by jeździło się lepiej"

https://www.facebook.com/PM-Bike-Experts-446305108899297/?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/trasy.enduro.srebrna.gora/?ref=bookmarks
Dodano: 14.03.2016, 15:33
  Piotr Kurczab

Szybkie info! Dodano 12.03.2016, godz. 8:19

Link do fotki z dzisiejszej nocy. chłopaki z Super Trails Brothers w trasie do Suliwoods!
Dziś rusza robota!
https://www.facebook.com/SuperTrailsBrothers/photos/a.187127141618445.1073741833.182872112043948/263798117284680/?type=3&theater

440% - DZIĘKUJEMY!!! Dodano 11.03.2016, godz. 16:36

Próbujemy ochłonąć po wczorajszym zakończeniu, ale nie jest łatwo.. Na starcie projektu nikt z nas nie przypuszczał, że przekroczyliśmy 25000zł.. Zebraliście 83 612zł! Nikt nie przypuszczał, że to pójdzie aż tak daleko!
OGROMNE DZIĘKI!!

Drodzy Darczyńcy, chcielibyśmy przede wszystkim WAM serdecznie podziękować za wsparcie nie tylko finansowe, ale przede wszystkim za: udostępnianie postów, Wasze komentarze, ogrom maili z różnymi propozycjami współpracy i pomysłami. Dziękujemy Wam za motywację, za szacun jaki nam przekazywaliście każdego dnia. Dziękujemy również naszym hejterom, którzy nie tylko motywowali nas do dalszej pracy, ale niektórzy z nich często poprawiali nam humor swoimi idiotycznymi komentarzami Emotikon smile

Dziękujemy firmom które zdecydowały się na współpracę z Suliwoods:
- Sposorowi Strategicznemu, firmie KROSS
- firmie SAVI Sp. z o.o. http://savi.com.pl/
- firmie SophScope Sp. z o.o. http://www.sophscope.pl/

Zaskakująca jest ilość WOLONTARIUSZY jaka się do nas zgłosiła. Będziemy Was informować o harmonogramach prac głównie tutaj przez Facebook, ale również przez naszą stronę www.suliwoods.pl.

Podziękowania należą się Srebrnej Górze Trasy Enduro Srebrna Góra, która wspierała nas w projekcie i z którą będziemy nadal współpracować w tym sezonie. Chłopaki, tak trzymać!!!

Dziękujemy portalowi www.polakpotrafi.pl za wiedzę którą nam codziennie przekazywali telefonicznie. dzięki chłopaki za Wasze wsparcie i know-how jakie nam przekazaliście. Bez tych wskazówek na pewno uniknęliśmy wielu błędów, dzięki czemu udało nam się zabrnąć tak daleko.

Dziękujemy dwóm stowarzyszeniom:
- Stowarzyszeniu LGD Ślężanie – za ogarnięcie spraw księgowo-finansowych oraz za pomoc finansową przy pierwszych pracach ziemnych jeszcze przed rozpoczęciem zbiórki – to dzięki nim ruszyliśmy pierwszą koparką w listopadzie 2015!
- Stowarzyszeniu Rozwoju Masywu Ślęży – za ogarnięcie tematów organizacyjnych i strategicznych projektu, za totalnie bezpłatną pracę przez ostatnie 1,5 roku – to dzięki Wam Suliwoods istnieje!

Nie chcemy, aby ten post brzmiał jak rozdanie Oscarów :) ale musimy to napisać: To był piękny projekt!
DZIĘKUJEMY!

Teraz czas na prace budowlane. Za kilka dni ruszają koparki. Po koparkach ruszą prace ręczne z Wolontariuszami.
Już pracujemy nad formalnym stworzeniem Centrum Rowerowego Suliwoods.
Zebrana kwota przewyższa założone progi, dlatego na pewno będziemy Was informować o nowych celach na jakie przeznaczymy zebrane środki. Musimy odbyć wiele spotkań ze wszystkimi instytucjami zaangażowanymi w ścieżki rowerowe w Masywie Ślęży.

Wkrótce będziemy informować darczyńców o nagrodach - dajcie nam proszę na to czas.
Do zobaczenia na trasach Suliwoods!

I nie zwalniamy, jedziemy dalej!
Dodano: 11.03.2016, 16:38
Sylwia Suliwoods
Sylwia Suliwoods
do Sponsorów musimy dodać również pewnego Darczyńcę który wpłacił nam łącznie 2222zł w postaci wielu wpłat w trakcie trwania całego projektu. Mati (bo tak chciał pozostać nazwany) - DZIĘKUJEMY!

Sponsor Strategiczny: KROSS Dodano 09.03.2016, godz. 14:22

Dziś gruby dzień! Nie tylko dlatego, że to przedostatni dzień projektu, ale również dlatego, że mamy SPONSORA STRATEGICZNEGO Suliwoods i właśnie przekroczyliśmy 400% naszego projektu!!!!!!!!!!!!!!!

Panie i Panowie, przedstawiamy!

Firmę KROSS (www.kross.pl) znają wszyscy w Polsce. Jest to polska firma mająca w ofercie rowery właściwie dla każdego: od dzieci, przez rowery miejskie, turystyczne, po szosę, aż po wypasione rowery MTB, trailowe, ściezkowce i enduro. Co ważne: bardzo fajna jest seria rowerów dla dziewczyn! Najdroższe modele Kross, takie jak Moon, Level czy Vento powstają w wydzielonych sektorach hali produkcyjnej, gdzie specjalnie przeszkolona kadra dopieszcza je w najdrobniejszym szczególe. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki współpracy z tak porządną marką, będziecie mieć możliwość przetestowania co nieco ich maszyn w trakcie sezonu w Suliwoods.
Tymczasem zapraszamy na ich stronę, aby zapoznać się nieco z samą marka i ich ofertą: www.kross.pl
Dodano: 10.03.2016, 7:45
  StanleyN (Oława)
StanleyN (Oława)
Extra!
Dzięki KROSS
Dzięki Wam wszystkim!
Dzięki za wspólne działanie, którego owocem będzie wspaniała miejscówka dla bike'rów!
Pozdrawiam i do zobaczenia w Suliwoods.
Dodano: 09.03.2016, 20:43
  muh_one
muh_one
Jest duch w narodzie. Gratulacje dla wszystkich. Niech będzie wspaniale!
Dodano: 09.03.2016, 19:58
  wonzky
wonzky
To pozostaje czekać na koniec zimy i do pracy w lesie!!!

Firma SAVI Sp.z o.o. Partnerem Suliwoods Dodano 03.03.2016, godz. 15:35

Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma SAVI Sp.z o.o. http://savi.com.pl/ została partnerem Suliwoods. Dziękujemy za wpłatę 5000pln i niecierpliwie czekamy na wspólny rowerowy weekend w Suliwoods z rowerową ekipą SAVI!
Dodano: 03.03.2016, 20:54
  Ślężańskie Miody
Ślężańskie Miody
Tak trzymać! Ciśniemy do przodu!

NOWA NAGRODA! Kompletny serwis roweru! Dodano 01.03.2016, godz. 15:48

Mamy nowego partnera - sklep rowerowy
TWOMARKSPORT
Jesteśmy na finiszu akcji Polakpotrafi.pl, ale nie zwalniamy tempa i nawiązujemy nową współpracę dzięki której wspierając nas otrzymacie nagrodę – CAŁKOWITY SERWIS ROWERU!

Wartość kompleksowo przeglądniętego roweru to 300 zł – zakres serwisu: http://twomarksport.pl/przeglady-twomark-sport-przeglad-calkowity,p,7357

Firma Twomark Sport Marek Dudkiewicz to 23 lata doświadczenia w branży rowerowej. Sklep i serwis rowerowy we Wrocławiu oraz Specialized Concept Store w Bielsko-Białej to kompleksowa obsługa każdego klienta. Zespół aktywny rowerowo – spotykaliśmy się również w Suliwoods, co potwierdza, że wiedzą co robią.

Nowa nagroda! Mydełko Suliwoods Dodano 31.01.2016, godz. 21:33

W projekcie pojawiła się nowa nagroda za 25zł.
Jest to ręcznie robione mydełko glicerynowe. Firma DreamStyle ręcznie wykona dla nas mydełka "po kosztach" - dzięki temu pieniądze z ich sprzedaży przekazane będą na ścieżki Suliwoods. Producent mydełek jest z Wrocławia, a my poznaliśmy się w grudniu 2015 na Targach Produktu Lokalnego w Sobótce. Ich mydełka nas urzekły swoim wyglądem i zapachem.
Pamiętajcie, że podczas wsparcia projektu możecie wybierać jednocześnie kilka nagród :)
Pakiet czyścioszek już dostępny! Zapraszamy!

Filmik promujący Suliwoods Dodano 29.01.2016, godz. 10:21

Filmik Mateusza Ziółka https://youtu.be/7p5ExaUsEic?list=PL21ZnQzTeGHcgFikVb9BSpV3d7jfLaL8t
Dodano: 29.01.2016, 16:01
  StanleyN (Oława)
StanleyN (Oława)
Dlaczego mi to robicie? U mnie płasko i ponuro, a tam taka jazda! Już nie mogę się doczekać kiedy tam pojadę. Tak pięknie i tak blisko 😊 Super video.

Poniedziałkowa Prasówka czyli gdzie o nas napisano;) Dodano 25.01.2016, godz. 10:47

Linki do ostatnich artykułów na temat Projektu Suliwoods.

http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/48628/Uzbierali-cala-kwote-Powstanie-trasa-rowerowa-w-masywie-Slezy

http://43ride.com/people/2016/suliwoods-polak-potrafi/

http://mtb.pl/sciepka-na-sciezki-suliwoods/

Wprowadziliśmy sekcję "Aktualności" na główną stronę projektu. Dodano 22.01.2016, godz. 21:40

Postanowiliśmy być z Wami maksymalnie na bieżąco, dlatego na stronie głównej projektu wprowadziliśmy zakładkę "AKTUALNOŚCI".
Pierwsza z nich to ten o to tekst oraz filmik i dwa zdjęcia;)
Dzięki Wam w rekordowym czasie zebraliśmy minimalną kwotę 19 000zł potrzebną do realizacji podstawowego projektu, a przez to zagwarantowaliście nam, że projekt zostanie ufundowany.
Dokonaliście tego w 5 dni co jest absolutnym rekordem portalu polakpotrafi.pl. Pokazaliście, że razem potrafimy zbudować Suliwoods!
Kontynuując nasz wspólny sukces idźmy dalej. Projekt dalej trwa – wykorzystajmy tę szansę! Nie zmarnujmy dotychczasowego zapału i uzyskanego efektu.
Dodatkowe środki które uzyskamy mając nadzieję dzięki Waszemu wsparciu, wykorzystamy na kolejne metry ścieżek, które na bieżąco wytyczamy z nadleśnictwem.
Nie chcemy utracić tempa wspierania projektu Suliwoods. Po tym tygodniu (po tych pierwszych 7 dniach trwania projektu) jesteśmy zmotywowani do pracy jak nigdy wcześniej. Widzimy, że to ma sens! Dlatego dziś ruszyliśmy z Nadleśnictwem w teren i omówiliśmy przebieg kolejnych ścieżek rowerowych!
W najbliższych tygodniach planowane jest spotkanie organizowane przez Nadleśnictwo Miękinia z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska, Naszym Stowarzyszeniem oraz przedstawicielami gmin w celu ustalenia dalszej strategii działania.
Jak widzicie, mamy duże wsparcie instytucjonalne i to też musimy umieć wykorzystać! Dlatego nie zwalniajmy tempa – przed nami 48 dni ciężkiej pracy!
JEDNA PROSTA PROŚBA DO WAS!:
Wspierajcie nas poprzez informowanie znajomych o projekcie:
• Rozmawiajcie o Suliwoods w pracy, w kuchni, na przerwie i między przerwami
• Mówcie o projekcie i zbiórce wśród znajomych idąc do kina, na wywiadówkę, czy na pizzę
• Przekazujcie adres projektu kolegom i koleżankom z Twojego klubu sportowego, czy siłowni
• Esemesujcie, mmsujcie, piszcie komentarze na facebook, komentujcie wpisy na portalach,
• Mówcie o nas na urodzinach kumpli i imieninach cioci Zosi
Każde udostępnienie projektu dalej, to szansa na wsparcie. Niech jest o nas głośno.
Nikt nie zrobi tego lepiej jak WY!

Dodano: 29.01.2016, 16:20
  StanleyN (Oława)
StanleyN (Oława)
Czy macie może jakieś materialy prasowe do pobrania? Typu: zestaw ulotek w różnych rozm do wydruku, kod do wklejenia na witrynę czy też bloga.
Dodano: 23.01.2016, 23:25
  wrobler
wrobler
Szwedu-trzymam kciuki i wspieram :) Muzyk

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.03.2016 21:09