Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sylwia Suliwoods

Sylwia Suliwoods

Sulistrowiczki, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

83612 PLN z 19000 PLN

695 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

440%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.03.2016.

Tworzymy pierwszy singletrack SULIWOODS w Masywie Ślęży

440% - DZIĘKUJEMY!!!

Dodano 11.03.2016, godz. 16:36

Próbujemy ochłonąć po wczorajszym zakończeniu, ale nie jest łatwo.. Na starcie projektu nikt z nas nie przypuszczał, że przekroczyliśmy 25000zł.. Zebraliście 83 612zł! Nikt nie przypuszczał, że to pójdzie aż tak daleko!
OGROMNE DZIĘKI!!

Drodzy Darczyńcy, chcielibyśmy przede wszystkim WAM serdecznie podziękować za wsparcie nie tylko finansowe, ale przede wszystkim za: udostępnianie postów, Wasze komentarze, ogrom maili z różnymi propozycjami współpracy i pomysłami. Dziękujemy Wam za motywację, za szacun jaki nam przekazywaliście każdego dnia. Dziękujemy również naszym hejterom, którzy nie tylko motywowali nas do dalszej pracy, ale niektórzy z nich często poprawiali nam humor swoimi idiotycznymi komentarzami Emotikon smile

Dziękujemy firmom które zdecydowały się na współpracę z Suliwoods:
- Sposorowi Strategicznemu, firmie KROSS
- firmie SAVI Sp. z o.o. http://savi.com.pl/
- firmie SophScope Sp. z o.o. http://www.sophscope.pl/

Zaskakująca jest ilość WOLONTARIUSZY jaka się do nas zgłosiła. Będziemy Was informować o harmonogramach prac głównie tutaj przez Facebook, ale również przez naszą stronę www.suliwoods.pl.

Podziękowania należą się Srebrnej Górze Trasy Enduro Srebrna Góra, która wspierała nas w projekcie i z którą będziemy nadal współpracować w tym sezonie. Chłopaki, tak trzymać!!!

Dziękujemy portalowi www.polakpotrafi.pl za wiedzę którą nam codziennie przekazywali telefonicznie. dzięki chłopaki za Wasze wsparcie i know-how jakie nam przekazaliście. Bez tych wskazówek na pewno uniknęliśmy wielu błędów, dzięki czemu udało nam się zabrnąć tak daleko.

Dziękujemy dwóm stowarzyszeniom:
- Stowarzyszeniu LGD Ślężanie – za ogarnięcie spraw księgowo-finansowych oraz za pomoc finansową przy pierwszych pracach ziemnych jeszcze przed rozpoczęciem zbiórki – to dzięki nim ruszyliśmy pierwszą koparką w listopadzie 2015!
- Stowarzyszeniu Rozwoju Masywu Ślęży – za ogarnięcie tematów organizacyjnych i strategicznych projektu, za totalnie bezpłatną pracę przez ostatnie 1,5 roku – to dzięki Wam Suliwoods istnieje!

Nie chcemy, aby ten post brzmiał jak rozdanie Oscarów :) ale musimy to napisać: To był piękny projekt!
DZIĘKUJEMY!

Teraz czas na prace budowlane. Za kilka dni ruszają koparki. Po koparkach ruszą prace ręczne z Wolontariuszami.
Już pracujemy nad formalnym stworzeniem Centrum Rowerowego Suliwoods.
Zebrana kwota przewyższa założone progi, dlatego na pewno będziemy Was informować o nowych celach na jakie przeznaczymy zebrane środki. Musimy odbyć wiele spotkań ze wszystkimi instytucjami zaangażowanymi w ścieżki rowerowe w Masywie Ślęży.

Wkrótce będziemy informować darczyńców o nagrodach - dajcie nam proszę na to czas.
Do zobaczenia na trasach Suliwoods!

I nie zwalniamy, jedziemy dalej!

Dodano: 11.03.2016, 16:38
Sylwia Suliwoods
Sylwia Suliwoods
do Sponsorów musimy dodać również pewnego Darczyńcę który wpłacił nam łącznie 2222zł w postaci wielu wpłat w trakcie trwania całego projektu. Mati (bo tak chciał pozostać nazwany) - DZIĘKUJEMY!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.03.2016 21:09