Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Sosnowiec, Polska

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety jest organizacją pozarządową działającą w kraju jak i na świecie od 2002 roku na rzecz zwiększenia udziału obywateli w życie społeczne, zawodowe i publiczne. Obecnie zajmuje się rzecznictwem interesów grup marginalizowanych (kobiet i seniorów), wzmacnianiem partycypacji obywateli w życiu publicznym, empowermentem w środowisku naturalnym, poradnictwem obywatelskim, pozaformalną edukacją dorosłych i młodzieży, rozwijaniem obywatelskiego zaangażowania i kariery młodych ludzi oraz edukacją międzykulturową. Siedziba stowarzyszenia mieści się w Sosnowcu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

34655 PLN z 30000 PLN

366 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2017.

Film Siostry - kobiety dla kobiet

RSS

Dziękujemy - udało się! +informacja dla spóźnialskich Dodano 26.09.2017, godz. 22:20

Niesamowicie cieszymy się, że zebraliśmy nie 100%, a 115% dzięki Waszemu zaangażowaniu w naszą zbiórkę! To podnoszące na duchu, że aż 366 osobom bliskie są takie same wartości, jak nam.

Od 12 lat zajmujemy się wzmacnianiem głosu kobiet w Polsce i na świecie, edukacją liderek, aktywizacją kobiet do udziału w życiu publicznym i przeciwdziałaniem dyskryminacji kobiet w różnych dziedzinach życia. Tym razem wspólnie sprawiliśmy, że o Afgańskich kobietach usłyszy cały świat. Nie możemy doczekać się pełnometrażowej wersji filmu, jesteśmy dziś wzruszeni i wdzięczni za wszystkie wpłaty.

Wiemy też, że są osoby, które chciały poprzeć nasz projekt, ale nie zdążyły. Spóźnialskich zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy poprzez stronę Stowarzyszenia :)

DZIĘKUJEMY!

Dodano: 26.09.2017, 22:31
  dagmara.gmitrzak
dagmara.gmitrzak
Gratulacje :) !!!
Dodano: 26.09.2017, 22:29
  ilona.lepkowska
ilona.lepkowska
Super! Gratulacje, siostry! Ilona Łepkowska

Dziękujemy i zbieramy dalej! Dodano 25.09.2017, godz. 15:25

Do końca zbiórki zostało 30h, wsparło nas ponad 300 osób, a na liczniku zbiórki znalazło się właśnie 30 tysięcy!!! To jeszcze nie koniec!

 

Każda złotówka więcej to więcej dystrybucji i promocji filmu. Pokażmy naszą solidarność z kobietami, które nie mogą cieszyć się takimi prawami, jak my. Pomimo trudów losu, kraju ogarniętego wojną, walczą o swoje. Są prawdziwymi bohaterkami! Podziwiamy je i cieszymy się, że już wkrótce film „Siostry” pokazujący prawdziwe oblicze Afganek zostanie zaprezentowany szerszej publiczności.

 

Możesz jeszcze zyskać do niego przedpremierowy dostęp, wspierając naszą zbiórkę: http://polakpotrafi.pl/siostry 

 

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wasze zaangażowanie!

 

Przekażcie informacje o naszym filmie swoim znajomym. Niech połączy nas wspólny cel i sisterhood!

 

„Siostry” to nie tylko historia trzech sióstr z Afganistanu dotkniętych dramatycznymi sytuacjami, to przede wszystkim film o sile siostrzeństwa, o solidarności kobiet. O wspieraniu się, inspirowaniu, o działaniu razem na rzecz wspólnych spraw. 

 

Uczestniczki warsztatów, z którymi pozostajemy w kontakcie, mówią nam dziś, że wiedza i kompetencje, które wyniosły, są bardzo cenne, ale najcenniejsze jest dla nich wsparcie, jakie dostały oraz poczucie, że nie są same, że ich los jest ważny dla innych kobiet. To jest dla nich najsilniejszy impuls do dalszych działań. Bo w kraju, w którym jest wojna, głód, nieustanne zagrożenie życia, by wyjść poza bardzo podstawowy poziom potrzeb, potrzebne jest wsparcie z zewnątrz. I te kobiety dzięki podobnym projektom nabierają przekonania, że warto się angażować. Bez wsparcia z zewnątrz nawet najwięksi twardziele opadają z sił.

 

Przekażmy Afgankom trochę mocy! Pokażmy naszą solidarność!

 

Przedłużamy zbiórkę! Dodano 16.09.2017, godz. 15:47

Kochani, ponieważ pojawiły się problemy z PayPal i nie wszystkie zagraniczne wpłaty mogły zostać zaksięgowane, nasza zbiórka została przedłużona do 26.09 !

 

Mamy trochę więcej czasu na zebranie pełnej kwoty. Nie pozwólmy, żeby nasza praca poszła na marne! Każda wpłata się liczy i za każdą serdecznie dziękujemy!

Przekażcie informacje o zbiórce swoim znajomym, poproście ich o wsparcie. Razem możemy sprawić, że ten projekt się uda. Poniżej prośba o wsparcie od samej Gaisu, jednej z bohaterek naszego filmu:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2017 22:10