Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Sosnowiec, Polska

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety jest organizacją pozarządową działającą w kraju jak i na świecie od 2002 roku na rzecz zwiększenia udziału obywateli w życie społeczne, zawodowe i publiczne. Obecnie zajmuje się rzecznictwem interesów grup marginalizowanych (kobiet i seniorów), wzmacnianiem partycypacji obywateli w życiu publicznym, empowermentem w środowisku naturalnym, poradnictwem obywatelskim, pozaformalną edukacją dorosłych i młodzieży, rozwijaniem obywatelskiego zaangażowania i kariery młodych ludzi oraz edukacją międzykulturową. Siedziba stowarzyszenia mieści się w Sosnowcu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

34655 PLN z 30000 PLN

366 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2017.

Film Siostry - kobiety dla kobiet

Dziękujemy i zbieramy dalej!

Dodano 25.09.2017, godz. 15:25

Do końca zbiórki zostało 30h, wsparło nas ponad 300 osób, a na liczniku zbiórki znalazło się właśnie 30 tysięcy!!! To jeszcze nie koniec!

 

Każda złotówka więcej to więcej dystrybucji i promocji filmu. Pokażmy naszą solidarność z kobietami, które nie mogą cieszyć się takimi prawami, jak my. Pomimo trudów losu, kraju ogarniętego wojną, walczą o swoje. Są prawdziwymi bohaterkami! Podziwiamy je i cieszymy się, że już wkrótce film „Siostry” pokazujący prawdziwe oblicze Afganek zostanie zaprezentowany szerszej publiczności.

 

Możesz jeszcze zyskać do niego przedpremierowy dostęp, wspierając naszą zbiórkę: http://polakpotrafi.pl/siostry 

 

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wasze zaangażowanie!

 

Przekażcie informacje o naszym filmie swoim znajomym. Niech połączy nas wspólny cel i sisterhood!

 

„Siostry” to nie tylko historia trzech sióstr z Afganistanu dotkniętych dramatycznymi sytuacjami, to przede wszystkim film o sile siostrzeństwa, o solidarności kobiet. O wspieraniu się, inspirowaniu, o działaniu razem na rzecz wspólnych spraw. 

 

Uczestniczki warsztatów, z którymi pozostajemy w kontakcie, mówią nam dziś, że wiedza i kompetencje, które wyniosły, są bardzo cenne, ale najcenniejsze jest dla nich wsparcie, jakie dostały oraz poczucie, że nie są same, że ich los jest ważny dla innych kobiet. To jest dla nich najsilniejszy impuls do dalszych działań. Bo w kraju, w którym jest wojna, głód, nieustanne zagrożenie życia, by wyjść poza bardzo podstawowy poziom potrzeb, potrzebne jest wsparcie z zewnątrz. I te kobiety dzięki podobnym projektom nabierają przekonania, że warto się angażować. Bez wsparcia z zewnątrz nawet najwięksi twardziele opadają z sił.

 

Przekażmy Afgankom trochę mocy! Pokażmy naszą solidarność!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2017 22:10