GrupaPolak
50 tys.

Rzeczpospolita Wegańska

RP-Weganska, Polska  
Weganizm w Polsce, to zjawisko, idea i trend dynamicznie rozwijający się. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się z bliska i nasze obserwacje przedstawić w filmie dokumentalnym

42%

Postęp

5149 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Konfabulacja - Krótkometrażowy Film Fabularny

Maciej Wojtyłko, Kraków, Polska  
Konfabulacja - film z gatunku czarnej komedii, mocno inspirowany Pulp Fiction. To trzy historie prowadzone przez różnych bohaterów, którzy finalnie spotykają się w jednym punkcie, będącym początkiem wydarzeń nie do przewidzenia!

3%

Postęp

38 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane

Grzegorz Sochań, Kraków  
Na Tropie Zdumienia to projekt filmowo-podróżniczy zachęcający do eksplorowania nieznanych zakątków świata razem z podróżnikiem - Grzegorzem Sochaniem. Celem zbiórki pieniędzy jest rozwój kanału YouTube oraz promocja książki.

41%

Postęp

1115 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Ironiczny klip o uzależnieniu od SOCIAL MEDIÓW

Praktyczna Pani, Warszawa, Polska  
Cześć! Mam na imię Marta. Jedni mają w rękawach asy, ja mam sarkazm J. Posłuchaj numeru, w którym śmiało komentuję zjawisko uzależnienia od social mediów oraz ślepego podążania za idealnymi i zawsze pięknymi ludźmi z Instagrama.

24%

Postęp

3320 zł

Mamy już

7 h

Do końca

'Cześć, jestem Kamil' - krótkometrażowy film fabularny

Patryk Miłek, Sieradz, Polska  
Cześć, jestem Kamil - krótkometrażowy film fabularny. Opowiada on burzliwą historię młodego człowieka, który przez używki stopniowo stacza się na samo dno.

50%

Postęp

655 zł

Mamy już

4 dni

Do końca