Dołącz do naszej społeczności!

Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kategoria - Wideo/film

12%

Postęp

3673 zł

Mamy już

30 dni

Do końca

O projekcie

 

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobietZbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

95% samobójstw w Afganistanie popełniają kobiety. To dla nich jedno z najgorszych miejsc do życia. Młode, piękne, wykształcone, chcą być usłyszane, ale odbiera im się godność i głos.

 

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Posłuchaj historii trzech sióstr z Afganistanu, prawdziwych liderek - Parastu, Gaisu i Zohry. Pomóż nam sprawić, by ich historię usłyszała reszta świata. Wesprzyj naszą zbiórkę na dokończenie filmu dokumentalnego “Siostry” i wpłyń na losy kobiet w Afganistanie!

W 2016 roku wyjechałyśmy do Afganistanu, by na własne oczy przekonać się, jak wyglądają realia życia tamtejszych kobiet. Przeprowadziłyśmy tam serię warsztatów dla kobiet-liderek. Spotkałyśmy się z młodymi aktywistkami i działaczkami na rzecz praw kobiet. Większość kobiet w Afganistanie, uwięzionych w kulturze patriarchatu, boi się mieć swój własny głos i czemukolwiek sprzeciwić.

W Afganistanie kobiety spychane są w dół hierarchii społecznej. Ogranicza się im dostęp do edukacji, podejmowania decyzji, środków finansowych. W konserwatywnych środowiskach kobiety nie mają wpływu na swój wygląd, wykształcenie, męża czy przyszłość.

Talibowie odebrali im większość praw, którymi cieszyły się wcześniej i ta mentalność jest dalej bardzo silna. Nie wolno im pracować, kształcić się, wychodzić z domu bez męża lub krewnego, korzystać z rozrywek, a nawet chodzić do lekarza. Decyzje podejmują za nie mężczyźni. 70% Afganek jest zmuszana do małżeństwa, wiele z nich będąc jeszcze dzieckiem.

 Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

Chcemy mówić głośno o tym, jak wygląda sytuacja kobiet w Afganistanie - chcemy krzyczeć, bo one nie mają prawa głosu. Wzmacniając rozwój liderek w tym kraju, wzmacniamy ich pracę na rzecz pozostałych kobiet.

Mamy szansę realnie wpłynąć na ich los. Ale potrzebujemy Twojego wsparcia.

 

Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

W trakcie naszego wyjazdu nakręciłyśmy film dokumentalny “Siostry”, który przedstawia realia życia Afganek.

Bohaterkami filmu są siostry: najmłodsza Zohra, Gaisu i Parastu. Należą do absolutnej elity - pochodzą z najbardziej liberalnych kabulskich rodzin. Ich ojcowie, bracia lub mężowie, zgodzili się, często wbrew ostracyzmowi dalszej rodziny i środowiska, aby wzięły udział w warsztacie - same, bez „opieki“ mężczyzn.

Mimo wszystko codziennie zderzają się z murem niezrozumienia i szykan ze strony większości afgańskiego społeczeństwa. Możnaby je nazwać siostrami, które połączył wspólny los. Wszystkie chcą zmienić sytuację kobiet w Afganistanie.

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Nasz film pokazuje, w jaki kobiety w Afganistanie budują swoją niezależność, jak wzmacniają swój głos, jak zyskują dostęp do edukacji, władzy i wiedzy. Jak zaczynają się organizować, kształtować zmiany społeczne oraz nową rolę kobiet w społeczeństwie.

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Parastu Yari

Parastu miała to nieszczęście, że urodziła się jako piękna kobieta. Na afgańskiej wsi w latach 90. to mogło wpędzić dziewczynę tylko w kłopoty. Jej uroda sprawiła, że zakochał się w niej lokalny watażka, który chciał się z nią ożenić. Ojciec Parastu sprzeciwił się wydaniu córki za mąż, co przypłacił własnym życiem. Parastu w wieku 13 lat, w męskim przebraniu, przez 7 miesięcy, noc w noc, z karabinem w ręku, broniła się przed porwaniem przez gang lokalnego watażki. Wkrótce uciekła z rodzinnej wsi. W zamian za nią, aby zyskać na czasie, synowi lokalnego watażki została przyrzeczona jej młodsza siostra - sześcioletnia wówczas Gaisu.

Dziś Parastu może być uznawana za kobietę sukcesu. Ukończyła studia prawnicze i ubiega się o fotel w afgańskim parlamencie. Ma dwójkę dzieci, a jej mąż jest także prawnikiem walczącym o prawa kobiet. Wbrew wszelkim nakazom kulturowym, męża wybrała sama.

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Gaisu Yari

Gaisu urodziła się na głębokiej prowincji i została zaręczona w wieku lat 6. Od 15 roku życia była regularnie gwałcona przez swojego przyszłego męża. Cudem udało jej się uciec od przymusowego małżeństwa. Wyemigrowała do USA, skąd dopiero rok temu, wbrew grożącemu jej niebezpieczeństwu ze strony wciąż żyjącego watażki, zdecydowała się wrócić do Afganistanu aby ratować inne kobiety przed podobnym losem.

Gaisu aktywnie działa na rzecz kobiet. Ukończyła studia w zakresie gender i seksualności w Stanach Zjednoczonych. Pracowała w Ministerstwie Spraw Kobiet jako doradca ministra. Obecnie jest założycielem organizacji, która zachęca młode kobiety do rozwoju i przedsiębiorczości poprzez projektowanie mody. Jej organizacja współpracuje obecnie z ponad 300 kobietami z całego kraju. 

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Zohra Yari

Zohrę ominął los dwóch starszych sióstr. Dzięki pieniądzom Gaisu przesyłanym przez 9 lat z zagranicy, jako samotna młoda kobieta kupiła własne mieszkanie, budząc tym powszechne poruszenie. Obecnie pracuje wraz Gaisu w organizacji działającej na rzecz ekonomicznej emancypacji kobiet.

Zohra wyróżnia się nawet na tle wyemancypowanych kobiet - głośno wyraża swoje zdanie, nie boi się zgłaszać uwag czy zastrzeżeń, także wobec trenerek. Jest wyraźnie bardziej od innych zaangażowana emocjonalnie - wchodzi w gorące dyskusje i mocno przeżywa mniej postępowe poglądy koleżanek. Wciąż upomina się o prawa kobiet z prowincji, których perspektywy są nieporównanie gorsze od mieszkanek Kabulu.

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Chcemy zaangażować kobiety (i nie tylko!) we wsparcie kobiet, które naprawdę tego potrzebują. Chcemy mówić głośno o tym, jak wygląda sytuacja kobiet w Afganistanie - chcemy krzyczeć, bo one nie mają prawa głosu. Dzięki dystrybucji filmu “Siostry” nagłośnimy ten problem.

Realizacja naszego projektu została wsparta przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+, co pozwoliło nam na pokrycie 80% kosztów. Na ten moment brakuje nam 30 tysięcy złotych, aby dokończyć projekt i wierzymy, że jesteśmy w stanie zebrać te fundusze z Twoją pomocą.

To nie wszystko. Chcemy również pokazać, że kobiety na całym świecie są siostrami. Bez względu na kraj, pochodzenie, wiek, czy wykształcenie. Wierzymy w solidarność i w to, że zaangażowanie ludzi jest najsilniejszą formą promocji idei na świecie. Do tego potrzebujemy również Twojego głosu - nie tylko wsparcia finansowego.

Dołączysz do nas?

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Produkcja filmu i projekt wspierany jest przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+.

Projekt wspiera także:

 • Komisarz ds Praw Człowieka w Afganistanie Dr Sima Samar,

 • działaczka praw kobiet Humaira Saqib,

 • polityczki i parlamentarzystki z Kabulu, m.in Shinkai Karokhail,

 • afgańskie organizacje SHUHADA, TAWANA, NEW LINE, NAI,

 • Fundacja Heinrich Böll w Afganistanie

 • piłkarki z Afgańskiej Narodowej Kobiecej drużyny footbolowej,  

 • Uniwersytet Gawharshad z Kabulu

 • Afgańska Kobieca Agencja Prasowa

oraz organizacja Women Empowered Afghanistan z USA.

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Naszą inicjatywę oraz produkcję filmu wspierają fantastyczne polskie liderki (i liderzy)! Artyści, działaczki społeczne, dziennikarki. Wszyscy oni angażują się w nagłośnienie problemu kobiet w Afganistanie poprzez tę kampanię.

Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Fundusze zebrane podczas zbiórki przeznaczymy na:

 • dokończenie montażu filmu dokumentalnego “Siostry”

 • promocję filmu i pokazanie go na festiwalach w Polsce i na świecie (m.in.  Against the gravity w Warszawie, Cannes, Festiwal Filmów Kobiecych Athena w Nowym Jorku oraz Flying Broom Festiwal w Ankarze)

 • wytłoczenie płyt DVD

 • przeprowadzenie spotkań edukacyjnych w Polsce na temat filmu wraz z wykładami i dyskusjami na temat działań poprawiających sytuację kobiet w Afganistanie

 • przyjazd do Polski kobiet z Afganistanu i ich udział w Kongresie Kobiet we wrześniu 2017

 • realną pomoc kobietom, które na co dzień mierzą się z trudami życia w Afganistanie

Podsumowując: chcemy dotrzeć do świadomości opinii publicznej i oddać hołd bohaterkom filmu. Chcemy pokazać, jak w Afganistanie jest naprawdę i jak za sprawą młodych liderek można to zmienić.

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

To, co zrobiłyśmy w Afganistanie, było politycznie niepoprawne - ale bardzo, bardzo potrzebne. Kobiety w Afganistanie potrzebują wzmacniania, żeby mogły iść dalej i zarażać swoją aktywną postawą kolejne kobiety.

 • Przeprowadziłyśmy 4 tygodniowe treningi liderskie dla młodych działaczek w Kabulu - “Młode kobiety na rzecz zmiany społecznej”. Treningi dotyczyły równości szans w budowaniu zespołu, przywództwa kobiet, planowania projektów, równouprawnienia kobiet i przeciwdziałania dyskryminacji, skutecznego networkingu, dziennikarstwa obywatelskiego.

 • Zabrałyśmy Afganki na empowermentowy trekking w górach otaczających Kabul - tu młode liderki pokonywały swoje ograniczenia i zdobywały szczyt. Dla wielu z nich był to pierwszy raz, kiedy uprawiały sport/aktywność fizyczną, gdyż kobiety w Afganistanie zwyczajowo nie uprawiają sportu.

 • Nakręciłyśmy film z udziałem młodych liderek, kadry organizacji społecznych  i działaczy praw człowieka w Afganistanie - mamy 50 godzin materiału wideo, który pozwoli na sfinalizowanie dokumentu “Siostry” oraz stanowi materiał do potencjalnego filmu pełnometrażowego.

 • Zbudowałyśmy na miejscu sieć kontaktów z liderami zmian, mediami i aktywistami broniącymi praw kobiet.

 • Uczestniczyłyśmy w Festiwalu Filmów o Tematyce Kobiecej w Kabulu, gdzie chcemy w październiku 2017 pokazać nasz film.

 Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Realizatorem filmu i projektu jest Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca, organizacja pozarządowa typu non-profit. Od 12 lat zajmujemy się wzmacnianiem głosu kobiet w Polsce i na świecie, edukacją liderek, aktywizacją kobiet do udziału w życiu publicznym i przeciwdziałaniem dyskryminacji kobiet w różnych dziedzinach życia.

Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt projektów edukacyjnych i społecznych, w tym społeczne kampanie medialne, akcje publiczne, festiwale i przeglądy filmów o tematyce kobiecej. Stowarzyszenie Aktywne Kobiety tworzą aktywistki, działaczki społeczne, trenerki edukacji kobiet, ekspertki równouprawnienia kobiet, polityczki, socjolożki. Działamy jako kobiety dla kobiet.

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Monika Sobańska

autorka projektu i koordynatorka, trenerka liderek społecznych

 Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

Wiceprezeska Stowarzyszenia Aktywne Kobiety od 2005 roku. Jest twórczynią projektów społecznych i edukacyjnych na całym świecie. Pomaga kobietom wzmocnić swój potencjał, kompetencje, głos i pozycję, a także rozwinąć skrzydła. Przez 13 lat prowadziła kampanie społeczne na rzecz kobiet i przeciwdziałania przemocy domowej, Akademie Liderek, Kluby Kobiet, Kampanie dla lokalnych polityczek, Kobiece Wyprawy do Afryki Północnej, Rozwojowo-Rozrywkowe Festiwale dla Kobiet Progressteron, treningi dla kobiet doświadczających przemocy i grupy wsparcia dla samodzielnych matek.

Praca z ludźmi to jej pasja i misja życiowa. Z Afganistanem związała się emocjonalnie. Uważa, że misją każdej kobiety powinno być budowanie solidarności i siostrzeństwa kobiet.

Justyna Tafel  

reżyserka filmu “Siostry”

 Projekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

Ukończyła Reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej i Teatralnej w Łodzi, studiowała również prawo - specjalizacja w międzynarodowej ochronie praw człowieka. Dziś łączy te zainteresowania w pracach nad filmem dokumentalnym “Siostry”. Jedną z najbardziej poruszających ją kwestii jest sytuacja kobiet w państwach wyznaniowych.

Jej krótki metraż dokumentalny „Połowa mnie”, fabularny „Poranek” oraz film dyplomowy „Smutne Potwory” były wyświetlane i zdobyły liczne nagrody podczas międzynarodowych festiwali filmowych.

Humayun Sarabi

założyciel i CEO organizacji Women Empowered Afghanistan

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

 Działacz na rzecz praw kobiet. Ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy z sektorem non-profit, głównie w obszarze praw człowieka i edukacji dziewcząt. Nieomal stracił życie, oblany kwasem przez Talibów, którzy odkryli, że prowadził akcje pomocowe dla kobiet doświadczających przemocy na afgańskiej wsi. Z powodu prześladowań musiał wyjechać z Afganistanu.

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Masz pytanie na temat projektu, filmu “Siostry” czy samej zbiórki? Chcesz nam pomóc w inny sposób niż finansowy? Skontaktuj się z nami!

Mail: youth.awa@gmail.com

Telefon: 602 314 431 (Monika Sobańska)

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobiet

Kampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobiet

Projekt Film Siostry - kobiety dla kobietZbiórka Film Siostry - kobiety dla kobietZbiórka Film Siostry - kobiety dla kobietKampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobietZbiórka Film Siostry - kobiety dla kobietKampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobietKampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobietProjekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

Zbiórka Film Siostry - kobiety dla kobiet

Projekt Film Siostry - kobiety dla kobietZbiórka Film Siostry - kobiety dla kobietKampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobietKampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobietProjekt Film Siostry - kobiety dla kobietProjekt Film Siostry - kobiety dla kobietProjekt Film Siostry - kobiety dla kobietKampania finansowania społecznościowego Film Siostry - kobiety dla kobietKampania crowdfundingowa Film Siostry - kobiety dla kobietProjekt Film Siostry - kobiety dla kobiet

76

Wspierający

3673 zł

Z całkowitej kwoty 30000 zł

30 dni

Do zakończenia projektu

Projekt uda się, jeśli otrzyma co najmniej 30000 zł
wsparcia do 22:00 17.09.2017

Wybierz
nagrody

Wesprzyj projekt

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Imienne podziękowanie w poście na Facebooku

Twój wkład pomaga wzmocnić głos kobiet w Afganistanie. Dziękujemy! Twoje imię i nazwisko trafi do postu z listą wszystkich fantastycznych osób, które wsparły naszą inicjatywę. (wrzesień)

10 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Pocztówka z Afganistanu z podpisem reżyserki, aktywistek i bohaterek

W zamian za wsparcie otrzymasz od nas pamiątkową pocztówkę - zdjęcie afgańskich bohaterek, liderek biorących udział w projekcie wraz z ich podpisami i wyrazami wdzięczności.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

15 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Film "Siostry" w wersji cyfrowej

Przedpremierowa wersja naszego filmu dokumentalnego "Siostry" w wersji cyfrowej, do której otrzymasz od nas specjalny link.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

20 Wspierających
Pozostało: 8 z 20

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Afgańskie przysmaki (suszone owoce i orzechy)

Czy wiesz z jakich przysmaków słynie Afganistan? Przede wszystkim suszonych owoców i orzechów, których nie znajdziesz w żadnym sklepie w Polsce. My prześlemy Ci całą paczkę tych frykasów!
+ podziękowanie w poście na Facebooku

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

DVD z filmem “Siostry”

Przedpremierowa wersja naszego filmu dokumentalnego “Siostry”, którą wyślemy Ci na płycie DVD.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

4 Wspierających
Pozostało: 46 z 50

Nagroda za 100 zł lub więcej!

DVD z filmem “Siostry” podpisanym przez bohaterki filmu

Twoje zaangażowanie nas inspiruje! Wyślemy Ci limitowaną wersję naszego filmu, którą podpiszą dla Ciebie jego bohaterki, reżyserka Justyna Tafel i autorka projektu Monika Sobańska.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

4 Wspierających
Pozostało: 7 z 10

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Zakładka do książek ręcznie wytworzona przez Afganki

Możesz bezpośrednio wesprzeć kobiety w Afganistanie! Wyślemy Ci elegancką i praktyczną zakładkę do książek, przygotowaną przez Afganki zrzeszone w organizacji społecznej z Kabulu, którą prowadzą bohaterki filmu, Gasiu i Zohra Yari.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

3 Wspierających
Pozostało: 14 z 15

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Imienne wideo-podziękowanie od bohaterek filmu

Jedna z trzech sióstr, bohaterek naszego filmu - Zohra, Gaisu lub Parastu - osobiście i imiennie podziękuje Ci za Twoje wsparcie w specjalnym nagraniu wideo.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

1 Wspierający
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Kobieca torba typu kopertówka ręcznie wytworzona przez Afganki

Możesz bezpośrednio wesprzeć kobiety w Afganistanie! Wyślemy Ci stylową torbę typu kopertówka ręcznie przygotowaną przez Afganki zrzeszone w organizacji społecznej z Kabulu, którą prowadzą bohaterki filmu, Gasiu i Zohra Yari.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 13 z 13

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Najnowsza płyta Pauliny Przybysz z autografem, imiennym podziękowaniem i dedykacją

Otrzymasz od Pauliny Przybysz jej najnowszy album, który jeszcze nie trafił na rynek! A wraz z nim - imienne podziękowanie za wsparcie naszej inicjatywy, dedykację i autograf autorki.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Album Piotra Roguckiego “J.P. Śliwa” z autografem, imiennym podziękowaniem i dedykacją

Otrzymasz od Piotra Roguckiego jego ostatni album! A wraz z nim - imienne podziękowanie za wsparcie naszej inicjatywy, dedykację i autograf autora.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Książka Ludwiki Włodek “Wystarczy przejść przez rzekę - o Azji Środkowej” z autografem, imiennym podziękowaniem i dedykacją

Otrzymasz książkę autorstwa Ludwiki Włodek o Azji Środkowej. Dodatkowo, znajdziesz w niej imienne podziękowanie za wsparcie naszej inicjatywy, dedykację i autograf autorki.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Sesja coachingowa empowerment czyli “Jak nadać kierunek i siłę marzeniom”

Dołącz do nas na sesji empowerment coachingu z Agnieszką Pietrzak! Nauczymy Cię skutecznych narzędzi biznesowych i narzędzi “empowermentu”, czyli wzmacniania samego siebie, aby Twoje wybory i cele wypływały z serca, nie z głowy.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Kobieca torba typu plecak ręcznie wytworzona przez Afganki

Możesz bezpośrednio wesprzeć kobiety w Afganistanie! Wyślemy Ci stylową torbę typu plecak ręcznie przygotowaną przez Afganki zrzeszone w organizacji społecznej z Kabulu, którą prowadzą bohaterki filmu, Gasiu i Zohra Yari.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 6 z 6

Nagroda za 600 zł lub więcej!

Lunch z twórcami i bohaterkami filmu

Twoja szansa na poznanie z twórców filmu oraz sióstr-bohaterek, które z pewnością będą chciały podziękować Ci za Twoje zaangażowanie w sprawę! Do tego wspólny, pyszny lunch. Zapraszamy Cię na spotkanie we wrześniu do Krakowa, Warszawy lub Poznania.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Zaproszenie na koncert Piotra Roguckiego wraz z wejściem na backstage

Jesteś fanem lub fanką Piotra Roguckiego? Masz szansę pojawić się na jego listopadowym koncercie i poznać go osobiście na backstage’u!
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Uczestnictwo w uroczystej kolacji z bohaterkami i autorami oraz wręczenie statuetki

Nie tylko będziesz mieć okazję poznać autorów i bohaterki filmu oraz uczestniczyć w uroczystej kolacji w Warszawie, Krakowie, Poznaniu w terminie od 5-10 września. Otrzymasz od nas także specjalną statuetkę za niezwykły wkład w pomoc liderkom w Afganistanie - ręcznie przygotowaną tradycyjną laleczkę afgańską.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Spotkanie i lunch z Ludwiką Włodek

To Twoja wyjątkowa szansa na poznanie Ludwiki Włodek, a przy tym - wspólny lunch w Warszawie i możliwość dyskusji na ciekawe tematy.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Zaproszenie dla 2 osób na koncert Pauliny Przybysz wraz z wejściem na backstage

Chcesz zrobić komuś wyjątkową niespodziankę? A może po prostu uwielbiasz Paulinę Przybysz? Paulina ma dla Ciebie zaproszenie dla 2 osób na jej listopadowy koncert i… spotkanie na backstage!
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Spotkanie i lunch z prof. Magdaleną Środą

To Twoja wyjątkowa szansa na poznanie prof. Magdaleny Środy, a przy tym - wspólny lunch w Warszawie i możliwość dyskusji na ciekawe tematy.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 3000 zł lub więcej!

Weekendowy wyjazd Caching&Empathy Session z trenerką naturalnych kompetencji Ewą Daroszewską “Przywództwo Twojego Ja”

Trzydniowa podróż wgłąb siebie, tam gdzie mieszka Twoje Ja. Podczas tego wyjątkowego wyjazdu zamienisz lęk przed tym, kim naprawdę jesteś na akceptację siebie. Miejsce: Bukowina Tatrzańska.
+ podziękowanie w poście na Facebooku

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 5000 zł lub więcej!

Status partnera projektu i filmu

Wybierając tę nagrodę stajesz się naszym oficjalnym partnerem. Umieścimy Twoje logo:
- w napisach końcowych w filmie
- na materiałach promocyjnych i ulotkach dystrybucyjnych filmu
- na międzynarodowej stronie internetowej promującej cały projekt
- podziękujemy Ci również przy okazji masowych spotkań około filmowych

0 Wspierających

O projektodawcy

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Sosnowiec, Polska

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety jest organizacją pozarządową działającą w kraju jak i na świecie od 2002 roku na rzecz zwiększenia udziału obywateli w życie społeczne, zawodowe i publiczne. Obecnie zajmuje się rzecznictwem interesów grup marginalizowanych (kobiet i seniorów), wzmacnianiem partycypacji obywateli w życiu publicznym, empowermentem w środowisku naturalnym, poradnictwem obywatelskim, pozaformalną edukacją dorosłych i młodzieży, rozwijaniem obywatelskiego zaangażowania i kariery młodych ludzi oraz edukacją międzykulturową. Siedziba stowarzyszenia mieści się w Sosnowcu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: