Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety

Sosnowiec, Polska

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety jest organizacją pozarządową działającą w kraju jak i na świecie od 2002 roku na rzecz zwiększenia udziału obywateli w życie społeczne, zawodowe i publiczne. Obecnie zajmuje się rzecznictwem interesów grup marginalizowanych (kobiet i seniorów), wzmacnianiem partycypacji obywateli w życiu publicznym, empowermentem w środowisku naturalnym, poradnictwem obywatelskim, pozaformalną edukacją dorosłych i młodzieży, rozwijaniem obywatelskiego zaangażowania i kariery młodych ludzi oraz edukacją międzykulturową. Siedziba stowarzyszenia mieści się w Sosnowcu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

34655 PLN z 30000 PLN

366 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2017.

Film Siostry - kobiety dla kobiet

Przedłużamy zbiórkę!

Dodano 16.09.2017, godz. 15:47

Kochani, ponieważ pojawiły się problemy z PayPal i nie wszystkie zagraniczne wpłaty mogły zostać zaksięgowane, nasza zbiórka została przedłużona do 26.09 !

 

Mamy trochę więcej czasu na zebranie pełnej kwoty. Nie pozwólmy, żeby nasza praca poszła na marne! Każda wpłata się liczy i za każdą serdecznie dziękujemy!

Przekażcie informacje o zbiórce swoim znajomym, poproście ich o wsparcie. Razem możemy sprawić, że ten projekt się uda. Poniżej prośba o wsparcie od samej Gaisu, jednej z bohaterek naszego filmu:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2017 22:10