Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mirosław Kardaś

Mirosław Kardaś

Szczecin, Polska

Nazywam się Mirosław Kardaś, urodziłem się w 1966 roku i odkąd pamiętam moją pasją było programowanie i elektronika. Ostatnie 10 lat życia poświęciłem tej pasji co zaowocowało tym, że udało mi się już napisać trzy książki z cyklu nauki programowania mikrokontrolerów w języku C oraz technik programowania. To właśnie dzięki czytelnikom i ich sugestiom mogą powstawać pomysły na kolejne publikacje. W związku z powyższym chciałbym zrealizować kolejny swój projekt, którego celem jest ukończenie i wydanie kolejnych książek z serii o której wspomniałem. W międzyczasie zakończył się pomyślnie drugi nasz projekt na PolakPotrafi o nazwie REDBOOK. Mam nadzieję, że z Wami szanowni czytelnicy uda się zrealizować jeszcze więcej pomysłów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

207172 PLN z 35000 PLN

355 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

591%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.08.2019.

Projekt REDBOOK - magistrala CAN od A do Z

RSS

Ostatnie INFO Dodano 09.04.2020, godz. 15:03

OK ! - w zasadzie to już możecie pobierać lekcje wideo dlatego, że ostatnia lekcja nr 12 będzie również PUBLICZNA a więc dostępna na naszym kanale https://www.youtube.com/mirekk36 

Zatem mogę już chyba powiedzieć, że AKCJA REDBOOK zakończona w 100% !!! ;) 

 

Zapraszamy na naszą kolejną akcję niebawem ;)

Dodano: 09.04.2020, 17:04
  hoberd
hoberd
Sprzętowo i programowo akcja wyszła naprawdę dobrze, jednak książka to lekkie nieporozumienie. Owszem, stanowi od dobre uzupełnienie całego zestawu jako taki "rozszerzony manual" ale jako osobna pozycja jest srogo wybrakowana. Opis protokołów jest zrealizowany w moim odczuciu szczątkowo.
Dodano: 09.04.2020, 15:12
  szymanski1210
szymanski1210
Gratulacje😀

Info na temat końcówki AKCJI REDBOOK Dodano 09.04.2020, godz. 14:34

------------------------------------------------------------

aktualizacja: 31 GUDZIEŃ 2019

Na ten dzień udało się rozesłać 99,9% nagród z akcji REDBOOK. Dlaczego 99,9% a nie 100% ? ano dlatego, że nie wszyscy się zgłosili i nie podali tak prozaicznej rzeczy jak adres wysyłki. Na tą chwilę mamy również 99,9% zrealizowanego projektu ... i znowu pytanie dlaczego nie 100% ? Ponieważ jeszcze nie ma filmów / lekcji wideo do e-booka. Ale na to potrzebujemy niestety jeszcze kilku miesięy i na pewno dotrzymamy słowa i zrealizujemy ten ostatni krok!

 

 

------------------------------------------------------------

aktualizacja: 9 KWIECIEŃ 2020

Aktualnie udało się już rozesłać pełne 100% nagród z uwagi na to, że zgłosili się ostatni ludzie, którzy wcześniej nie podali swojego adresu wysyłki ;)

 

Miło mi poinformować, że dzisiaj udało się zakończyć nagrywanie i przekazanie Wam już 11-tu filmów / lekcji wideo ! ;) a zatem znowu 99,9% ... pozostał tylko jeszcze jeden film i mamy nadzieję, że uda się w ciągu kilku dni dobić do 100% czyli opublikować również ten ostatni film.

Dlatego proszę na spokojnie po Świętach Wielkanocnych zajrzeć do swoich linków czasowych zgodnie z poradnikiem wideo ! 

  

i pobrać jeszcze raz cały pakiet ze wszystkimi filmami. Wprawdzie w poradniku mowa o mniejszej ilości filmów ale zapewniam ża już na dzisiaj jest ich 11 ! 

Proszę pamiętać, że filmy będzie można pobierać i to NIEODWOŁALNIE do 18 grudnia 2020, więc jest jeszcze troszkę czasu, ale później będzie to absolutnie NIEMOŻLIWE i zastrzegamy, że później nikomu już indywidualnie nie będziemy wysyłać tych filmów.

 

 

Mały przeciek z postępu prac ;) Dodano 03.10.2019, godz. 19:51

Mówię - Wam ! będzie się działo - również w zakresie LIN'a ;)

Raport ze stanu prac nad projektem Dodano 15.09.2019, godz. 0:18

Kurs CAN - 1-sza grupa skompletowana Dodano 20.08.2019, godz. 14:47

Uwaga! w dniu dzisiejszym zamnęliśmy zgłoszenia do kursu dla 1-szej grupy (15 osób)

Rozpoczęło się zbieranie 2-giej grupy - już są 4 osoby (Przypominam, że MINIMUM musi być 10 osób, max 15). Zainteresowanych prosimy o nie odkładanie decyzji bo czas się kończy ;) ale też żby nie było zaskoczenia jeśli zbierze się druga grupa i będzie trzeba czekać na zebranie się trzeciej ... 

OCTOPUS + LIN ? ostatnie info Dodano 20.08.2019, godz. 6:17

Kurs stacjonarny CAN BUS Dodano 16.08.2019, godz. 15:42

Chcielibyśmy poinformować, że na dzień dzisiejszy jest tylko 9 potwierdzonych zgłoszeń na kurs CAN Bus w cenie z PP. Zostało tylko 5 dni do końca projektu na PP. Proponuję rozpuścić wici wśród znajomych, zaprzyjaźnionych firm, że może się odbyć kurs w tak okazyjnej cenie ... aby udało się zebrać grupę minimum 10 osób. Inaczej może się nie udać realizacja tego założenia.

BAZA DANYCH w CAN SHARK? Dodano 15.08.2019, godz. 22:28

Do czego może służyć praca z bazą danych w programie do podglądu ramek z sieci CAN Bus w programie CAN SHARK ? Sprawdźcie sami ... ciekawa zajawka a szczególnie jeśli chodzi o porównanie cen na PP i po zakończeniu akcji w sklepie ... Zapraszam.

Mini prezentacja CAN SHARK Dodano 10.08.2019, godz. 8:30

Postaram się w niej pokazać po raz pierwszy w sumie, podstawowe funkcjonalności programu, także te nad którymi właśnie pracuję i je wdrażam. Co ważne będzie także ważne pytanie do Was ;) zapraszam na krótki filmik

https://www.youtube.com/watch?v=W2ug0DxCW3s

(NNN) Nowa Niesamowita Nagroda! Dodano 07.08.2019, godz. 12:01

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym została dodana nowa (i mam nadzieję) NIESAMOWITA nagroda

CAN OCTOPUS - wersja ALFA już jest! Dodano 07.08.2019, godz. 0:32

zapraszam na prezentację:

Nowe nagrody i garść aktualności Dodano 03.08.2019, godz. 21:44

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w dniu dzisiejszym 2019.08.03 zostały dodane dwie nowe nagrody w projekcie. Wszystko z uwagi na wyczerpanie się "CAN DIAG LITE". Więcej szczegółów w filmiku - serdecznie zapraszam:

Udało się ! jest 100% Dodano 01.08.2019, godz. 14:22

ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ w imieniu naszego całego zespołu wszystkim szanownym INWESTOROM. Teraz pracujemy wspólnie dalej aby uzyskać drugi próg i dzięki temu papierowe wydanie książki.

Praktyczne ćwiczenie z iDrive oraz Q&A Dodano 31.07.2019, godz. 14:29

Przypominam, że ukazały się dwa kolejne filmiki z garścią szegółowych wyjaśnień co do rodzajów nagród, na które warto zwrócić uwagę i w jakich okolicznościach - króko mówiąc jak je dobierać dla swoich potrzeb żeby nie przeinwestować albo żeby czegoś ważnego nie pominąć. Zapraszam!

a na koniec Q&A

Postępy z OCTOPUS\'em i wstęp do iDrive BMW Dodano 29.07.2019, godz. 20:51

Króciuki filkim, pierwsza część w której chciałbym poruszyć kilka różnych kwestii - na początek widok ze stanowiska roboczego postępów nad końcową fazą projektu OCTOPUS a także wstęp do pobieżnych ale ciekawych informacji w jaki sposób można czaczynać zabawy z CAN'em plus garść innych ważnych informacji w kolejnych częściach - zapraszam.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.08.2019 22:10

Newsletter PolakPotrafi.pl

Newsletter
Zapisz się teraz ... a otrzymasz cotygodniowe wiadomości o nowych fascynujących projektach, które będą stawać się rzeczywistością dzięki Tobie na PolakPotrafi.pl

Nasza ekipa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), bez nich nie byłoby możliwe wspieranie Projektów.

PolakPotrafi.pl to platforma crowdfundingowa, czyli platforma finansowania społecznościowego. Pomagamy uzyskać finansowanie ciekawych pomysłów i projektów, nie tylko z zakresu sztuki, designu czy filmu, ale także biznesu. PolakPotrafi.pl to platforma, dzięki której sfinansujesz swój pomysł poprzez crowdfunding i crowdsourcing zarazem. Crowdfunding to sposób finansowania różnego rodzaju projektów przy współpracy ze społecznością, natomiast crowdsourcing to wykorzystanie wiedzy i pomysłów społeczności internetowej do rozwijania własnych inicjatyw i idei. Dzięki PolakPotrafi.pl i crowdfundingowi, możesz zebrać środki na swoje wymarzone przedsięwzięcie biznesowe lub artystyczne. Skorzystaj z finansowania społecznościowego i nadaj nowej dynamiki Twojemu ciekawemu pomysłowi lub projektowi. Można powiedzieć, że portal PolakPotrafi.pl to swego rodzaju polski Kickstarter (Kickstarter.com) lub polskie Indiegogo (Indiegogo.com). Oba te portale odniosły ogromny sukces biznesowy na całym świecie. Dzięki ich wsparciu rozwinęło się wiele biznesów, inicjatyw kulturalnych, społecznych i innych. PolakPotrafi.pl - finansuj swój projekt razem ze społecznością!a