Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mirosław Kardaś

Mirosław Kardaś

Szczecin, Polska

Nazywam się Mirosław Kardaś, urodziłem się w 1966 roku i odkąd pamiętam moją pasją było programowanie i elektronika. Ostatnie 10 lat życia poświęciłem tej pasji co zaowocowało tym, że udało mi się już napisać trzy książki z cyklu nauki programowania mikrokontrolerów w języku C oraz technik programowania. To właśnie dzięki czytelnikom i ich sugestiom mogą powstawać pomysły na kolejne publikacje. W związku z powyższym chciałbym zrealizować kolejny swój projekt, którego celem jest ukończenie i wydanie kolejnych książek z serii o której wspomniałem. W międzyczasie zakończył się pomyślnie drugi nasz projekt na PolakPotrafi o nazwie REDBOOK. Mam nadzieję, że z Wami szanowni czytelnicy uda się zrealizować jeszcze więcej pomysłów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

207172 PLN z 35000 PLN

355 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

591%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.08.2019.

Projekt REDBOOK - magistrala CAN od A do Z

Info na temat końcówki AKCJI REDBOOK

Dodano 09.04.2020, godz. 14:34

------------------------------------------------------------

aktualizacja: 31 GUDZIEŃ 2019

Na ten dzień udało się rozesłać 99,9% nagród z akcji REDBOOK. Dlaczego 99,9% a nie 100% ? ano dlatego, że nie wszyscy się zgłosili i nie podali tak prozaicznej rzeczy jak adres wysyłki. Na tą chwilę mamy również 99,9% zrealizowanego projektu ... i znowu pytanie dlaczego nie 100% ? Ponieważ jeszcze nie ma filmów / lekcji wideo do e-booka. Ale na to potrzebujemy niestety jeszcze kilku miesięy i na pewno dotrzymamy słowa i zrealizujemy ten ostatni krok!

 

 

------------------------------------------------------------

aktualizacja: 9 KWIECIEŃ 2020

Aktualnie udało się już rozesłać pełne 100% nagród z uwagi na to, że zgłosili się ostatni ludzie, którzy wcześniej nie podali swojego adresu wysyłki ;)

 

Miło mi poinformować, że dzisiaj udało się zakończyć nagrywanie i przekazanie Wam już 11-tu filmów / lekcji wideo ! ;) a zatem znowu 99,9% ... pozostał tylko jeszcze jeden film i mamy nadzieję, że uda się w ciągu kilku dni dobić do 100% czyli opublikować również ten ostatni film.

Dlatego proszę na spokojnie po Świętach Wielkanocnych zajrzeć do swoich linków czasowych zgodnie z poradnikiem wideo ! 

  

i pobrać jeszcze raz cały pakiet ze wszystkimi filmami. Wprawdzie w poradniku mowa o mniejszej ilości filmów ale zapewniam ża już na dzisiaj jest ich 11 ! 

Proszę pamiętać, że filmy będzie można pobierać i to NIEODWOŁALNIE do 18 grudnia 2020, więc jest jeszcze troszkę czasu, ale później będzie to absolutnie NIEMOŻLIWE i zastrzegamy, że później nikomu już indywidualnie nie będziemy wysyłać tych filmów.

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.08.2019 22:10

Newsletter PolakPotrafi.pl

Newsletter
Zapisz się teraz ... a otrzymasz cotygodniowe wiadomości o nowych fascynujących projektach, które będą stawać się rzeczywistością dzięki Tobie na PolakPotrafi.pl

Nasza ekipa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), bez nich nie byłoby możliwe wspieranie Projektów.

PolakPotrafi.pl to platforma crowdfundingowa, czyli platforma finansowania społecznościowego. Pomagamy uzyskać finansowanie ciekawych pomysłów i projektów, nie tylko z zakresu sztuki, designu czy filmu, ale także biznesu. PolakPotrafi.pl to platforma, dzięki której sfinansujesz swój pomysł poprzez crowdfunding i crowdsourcing zarazem. Crowdfunding to sposób finansowania różnego rodzaju projektów przy współpracy ze społecznością, natomiast crowdsourcing to wykorzystanie wiedzy i pomysłów społeczności internetowej do rozwijania własnych inicjatyw i idei. Dzięki PolakPotrafi.pl i crowdfundingowi, możesz zebrać środki na swoje wymarzone przedsięwzięcie biznesowe lub artystyczne. Skorzystaj z finansowania społecznościowego i nadaj nowej dynamiki Twojemu ciekawemu pomysłowi lub projektowi. Można powiedzieć, że portal PolakPotrafi.pl to swego rodzaju polski Kickstarter (Kickstarter.com) lub polskie Indiegogo (Indiegogo.com). Oba te portale odniosły ogromny sukces biznesowy na całym świecie. Dzięki ich wsparciu rozwinęło się wiele biznesów, inicjatyw kulturalnych, społecznych i innych. PolakPotrafi.pl - finansuj swój projekt razem ze społecznością!a