Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bogumiła Raulin - Miłka

Bogumiła Raulin - Miłka

Warszawa

Miłka (Bogumiła) Raulin, lat 33
Z wykształcenia i zawodu mgr inżynier trakcji elektrycznej. Podróżnik, fotograf, organizator wypraw podróżniczych. Pilot szybowcowy III klasy, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu.

Mama 8 letniego Jeremiego wierząca w umiejętność rozdawania POZYTYWNEJ ENERGII i niepodważalną  SIŁĘ MARZEŃ !

Napisz wiadomość do Projektodawcy

35347 PLN z 9999 PLN

117 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

353%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2014.

Siła Marzeń - Korona Ziemi! Piramida Carstensza

RSS

#8 z 9 #Mt Vinson Dodano 15.11.2016, godz. 21:06

Przyjaciele :)!
Czy wiecie, że do zakończenia projektu Siły Marzeń pozostały tylko dwa szczyty ? Mt Vinson i Mt Everest. Czy wiecie też, że to wy przyczyniliście się do tego, że teraz jestem tu gdzie jestem ? Bo może i dzielnie przebierałam nogami wspinając się na górę, ale prawda jest taka, że to WY wysłaliście mnie do Papui na Piramidę Carstensza i dzięki Wam skompletowałam kolejny szczyt z Korony Ziemi.
Przede mną kolejne wyzwanie - Mt Vinson 4892mnpm. Choć góra ta jest niemiłosiernie zimna to nie temperatury są tu EXTREME ale zaporowa cena jaką kasuje za wyprawę monopolistyczna firma ALE :/.
W tym projekcie jest wsparcie sponsorów oraz moje wielomiesięczne oszczędności z pracy na dwa etaty a i tak nieziemsko wysoki budżet jest niedomknięty. Dlatego mam do Was z gooooorącą prośbą :). Wesprzyjcie proszę wyprawę na Antarktydę. To przedostatni ( 8 z 9) szczyt z Korony Ziemi.
Od kilku dni trwa akcja crowdfundingowa, w której celem jest (w telegraficznym skrócie :)) wysłanie mnie na Antarktydę!
Bądźcie ze mną i tym razem :)! Wesprzyjcie projekt i wspólnie wbijmy po raz kolejny flagę na szczycie :).
Ściskam Was i dziękuję za to że jesteście ze mną :)!
Tu wysyłam linka do projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/sila-marzen-korona-ziemi-masyw-vinsona-antarktyda

Zapraszamy na pokaz zdjęć z wyprawy! Dodano 05.02.2015, godz. 22:58

Cześć:)

Kochani chciałam wszystkich Was serdecznie zaprosić na pokaz slajdów, podczas którego opowiem o swojej wyprawie na Piramidę Carstensza. Pokaz odbędzie się 18 lutego o godzinie 19.00 w klubie Południk Zero ul.Wilcza 25, Warszawa.
Więcej szczegółów na profilu fb Południka Zero :

https://www.facebook.com/events/571559452981705/

Przybywajcie !!!:)

Buuziaki!!!:)

Piramida Carstensz Zdobyta! Dodano 09.01.2015, godz. 15:14

Kochani,

Wróciłam 3 dni temu do Polski:) Cała i zdrowa, oraz szczęśliwa:) Obiecałam mojemu synkowi Jeremiemu, że cały czas poświęcę teraz jemu, dlatego nie miałam nawet chwili by się zalogować oraz przekazać Wam dobre nowiny:) W najbliższym czasie rozpoczynam drukowanie, podpisywanie wysyłanie Waszych nagród! Muszę również obrobić sporo materiału filmowego oraz zdjęć. Obiecuje, że najszybciej jak to tylko możliwe dostaniecie nagrody, a w najbliższym czasie na moim blogu ukaże się pełna foto relacja z wyprawy.

Jeszcze raz ogromnie dziękuje Wam za okazane wsparcie i pomoc w realizacji projektu:*
Buziaki !!
Miłka
Dodano: 10.01.2015, 2:21
  andrzej.klos
andrzej.klos
Gratulacje wielkie i niech Jeremi cieszy się z Dzielnej Wielkiej Mamy,
Duży Szacunek Miłko ;-)
Dodano: 09.01.2015, 17:34
  Przemyslav Ciszewsky
Przemyslav Ciszewsky
Moje gratulacje !!! :)

Podaj swoje imię i nazwisko/profil na FB Dodano 11.12.2014, godz. 22:29

Kochani!
Dane wysyłajcie na mój adres: bogumila.raulin@wp.pl
Pa
Miła

Prośba o podanie imienia i nazwiska do swojego nicku Dodano 11.12.2014, godz. 21:59

No i stało się pobiliśmy rekord. Najszybciej osiągnięty cel 1 :) -> 7 dni = 9999 zł. Dziękuję Wam z całego serducha za wsparcie. Abstrahując od tego ze udało się osiągnąć cel 1 to w trakcie tego projektu wydzieliło się kupę dobrej energii :).
Ale nie z tym piszę. Wyślijcie mi proszę swój nick + imię i nazwisko które podawaliście przy logowaniu. Muszę wiedzieć składać życzenia imienne :).
Ale czad!!!!!!!!!!! :D
Dodano: 11.12.2014, 22:11
  Grzegorz Klonowski
Grzegorz Klonowski
Grzegorz Klonowski wpłata 100 zł .
Pozdrawiam serdecznie :)

Kolejny cel akcji!!! 140% - Góra Kościuszki Dodano 10.12.2014, godz. 14:03

Kochani Darczyńcy! :)
Wasze wsparcie dla projektu Siła Marzeń - Korona Ziemi - Piramida Carstensza 2014 nabrało niewiarygodnego, nieprawdopodobnie expressowego tempa i już po 6 dniach (z 14 założonych co już samo w sobie jest bardzo krótkim czasem realizacji) jest 90 % niezbędnych funduszy aby projekt wypali.
Wasz doping i wsparcie spowodował iż za jednym zamachem, nadprogramowo, w trakcie tej samej wyprawy chciałabym stanąć również na drugim szczycie, który wchodzi w skład szczytów należących do Korony Ziemi - na Górę Kościuszki .

Żeby jednak to zrobić niezbędna są fundusze na rozszerzenie projektu. Szacuje że koszt rozszerzenia projektu to ok 4000 zł gdzie jednym kosztem jest praktycznie bilet lotniczy z Indonezji do Australii oraz koszt dodatkowy wynajęcie samochodu ( ok 2000 zł) na miejscu (choć gorąco wierzę, że uda się go uniknąć)
31 grudnia powinnam zakończyć moją przygodę z piramidą Carstensza i wylądować na Bali.
Jeśli uda się uzbierać dodatkową kwotę 4000 zł to 31 grudnia / 1 stycznia wsiadam w samolot do Sydney albo Melbourne (wpływ na decyzje będzie miała cena biletu lotniczego). I lecę zdobyć kolejny szczyt z Korony Ziemi. Aby ograniczyć koszty na miejscu będę korzystała z uprzejmości znajomych, znajomych, którzy mają znajomych co mają znajomych i tak dalej ograniczenie kosztów noclegów i kosztów wynajęcia samochodu - o ile będzie taka możliwość)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.12.2014 18:06