Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Juliusz Kamil

Juliusz Kamil

Warszawa, Polska

Juliusz Kamil. Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent. Jestem też finalistą the Voice of Poland, uczestnikiem the Voice of Switzerland, półfinalistą Must B The Music, laureatem Szansy Na Sukces. Niektórzy pamiętają mnie z energetycznych koncertów z moim zespołem GandahaR/BLiSS, inni z magicznych recitali Economical w skąpym świetle artystycznych piwnic.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20610 PLN z 20000 PLN

123 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015.

Juliusz Kamil - solo album

RSS

SZCZĘŚCIA TEŻ CHODZĄ PARAMI Dodano 31.01.2016, godz. 15:50

To był dobry rok - 2015. Po kilku latach udało się zebrać materiał na płytę - a dzięki Wam - zebrać fundusze na jej dokończenie i wydanie. Oprócz tego - w ramach swojej pracy - miałem zaszczyt koordynować nagrania piosenek do czterech filmów, które miały swoją premierę na dvd - wow! :-)
Ale jak na razie - rok 2016 nie rozpieszcza - najpierw informacje, że nakład na winylu musi odstać swoje w kolejce przez minimum 3 miesiące, potem jakieś paskudne wirusy, które po raz pierwszy od dawna rozłożyły mnie dosłownie na łopatki. Doszło też do bardzo przykrego zdarzenia - stół mixerski, który zakupiłem w lipcu 2015 w celu dokończenia płyty - został skradziony przez "kolegę", któremu zaufałem, a który okazał się być nieuczciwym.
Mimo tych przeciwności losu - cały czas działam. W 39-stopniowej gorączce napisałem polskie texty do piosenek na płytę, teraz je będę nagrywał. Kończę projekty xiążeczek na płytę CD i kopert na wydanie winylowe. Materiały promocyjne idą już do druku. W najbliższych dniach do Was wszystkich z osobna napiszę maila, by wspólnie ustalić sposób odebrania wybranych przez Was nagród. Robię wszystko, by zdążyć z premierą płyty na kwiecień 2016. 3majcie kciuki! :-*

SZAŁ NA WINYL Dodano 19.12.2015, godz. 1:11

Płyta "Honey I'm Home" jest w tej chwili edytowana, a zaraz po Nowym Roku przystępujemy do kolejnego etapu produkcji - mixowania. W tym samym czasie będą kończone projekty xiążeczek dołączonych do wydania na CD i na winylu. Ale co do winyli… Ponieważ cały świat nagle oszalał na ich punkcie, obserwujemy prawdziwy boom na reedycje, remastery i nowe wydawnictwa - kolejka do tłoczni jest tak duża, że najbliższy termin jaki mi zaproponowano na premierę, to… kwiecień 2016! :-O aaaaa! Wielu z Was wybrało nagrodę w postaci albumu właśnie na winylu i to na nim mi najbardziej zależy, ale będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Pocieszające jest to, że będzie to produkt NAJWYŻSZEJ jakości, o tym Was mogę zapewnić! :-)

PRACA WRE Dodano 09.12.2015, godz. 5:06

Projekt crowdfundingowy zakończył się sukcesem - mamy fundusze by wydać album. Czekamy, aż portal polakpotrafi.pl podsumuje wpłaty i dokona rozliczeń, a ja w tym czasie nie próżnuję i przygotowuję prezenty dla Was - wspierających projekt. Kończę projekty materiałów reklamowych - widokówek, naklejek i innych materiałów promocyjnych, rozmawiam z firmami, które mają mi przedstawić wycenę tłoczenia nakładu płyt CD i winylowych, wszystko na dobrej drodze. Powstała koncepcja, by jednak pierwsze wydanie albumu było z piosenkami wszystkimi po polsku - co myślicie?
Dodano: 09.12.2015, 20:09
  piono
piono
Ja licze szczegolnie na te angielskie, bez nich bedzie slabo...
Dodano: 09.12.2015, 15:16
  whzam
whzam
Żeby po polsku? - byłoby fajnie.

Pozdrawiam wb
Dodano: 09.12.2015, 10:49
  michalmrozek.pl
michalmrozek.pl
No i pięknie! wytrwałości życzę =)

U D A Ł O S I Ę ! ! ! :-D Dodano 29.11.2015, godz. 18:08

DZIĘKI WAM U D A Ł O S I Ę !!! Projekt uzyskał wymagany próg!!! Płyta będzie wydana!!!!!!! BRAWO WY! BRAWO MY! Zobaczycie i usłyszycie, że warto było wesprzeć projekt!!!!

Będę jeszcze oczywiście wszystkim dziękował z osobna, ale już teraz, targany emocjami, chcę tutaj z tego miejsca WSZYSTKIM GORĄCO PODZIĘKOWAĆ!!! To dzięki Wam te kilka lat mojej pracy nie pójdzie na marne i album "Honey, I'm Home" ujrzy światło dzienne! na CD i, co dla mnie najważniejsze, na winylu!!! jestem meeeega wzruszony :"-) toast za wspólny sukces!!!

Oczywiście wszystkie gwarantowane nagrody - w ramach projektu - zostaną wyprodukowane i wysłane do wspierających. PolakPotrafi.pl podsumowuje akcję i do 14 dni wysyła uzbierane środki, dzięki którym będę mógł pójść do tłoczni i zamówić nakład płyt CD, winyli i zamówić produkcję pozostałych nagród. Nie wiem, czy uda się zdążyć przed Świętami, choć to by był najmilszy prezent dla nas wszystkich. O wszystkich etapach działań będę informować na bieżąco.

Jeszcze raz dziękuję Wam z całego serca, JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

OSTATNIE GODZINY!!! Dodano 28.11.2015, godz. 14:57

Moi wspaniali!!! Już mamy prawie 90%!!!! I to tylko dzięki Wam, jesteście Wszechmocni!!! Zostało 6 godzin do końca akcji, teraz wszystkie ręce na pokład, namawiajcie znajomych, jesteśmy tak blisko sukcesu! :-)

Mamy 50%! Zostało 6 dni! :-) Dodano 22.11.2015, godz. 12:28

Moi wspaniali!!! Mamy już 50% minimalnej kwoty!!! Zostało niecałe 6 dni do końca akcji! Jeśli każdy z nas namówi jeszcze kogoś znajomego do wsparcia - UDA SIĘ!

Płyta i inne nagrody czekają na Was, pamiętajcie, że dopiero jak uda nam się zebrać 20tys., wtedy nagrody idą do Was, w przypadku niepowodzenia wracają do Was wpłacone pieniądze - ale szkoda by było, gdyby projekt się nie udał, jesteśmy już coraz bliżej celu! Do boju! :-)))

1/4 kwoty już jest!!! Dodano 17.11.2015, godz. 12:15

Do końca pozostało 11 dni, walczymy! Wszyscy, którzy dotychczas wsparli projekt - jesteście WSPANIALI, dziękuję!
Pamiętajcie, że jeśli projekt nie osiągnie minimalnej kwoty - wszystkie pieniądze do Was wracają, a projekt nie będzie zrealizowany - namawiajcie więc swoich znajomych! Każde 10 zł jest na wagę złota!
Projekt wspiera też min. Patrycja Markowska, słynny lektor Jacek Brzostyński, polski głos Kubusia Puchatka Maciej Kujawski i TVP Opole - dziękuję!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015 21:09