Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Juliusz Kamil

Juliusz Kamil

Warszawa, Polska

Juliusz Kamil. Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent. Jestem też finalistą the Voice of Poland, uczestnikiem the Voice of Switzerland, półfinalistą Must B The Music, laureatem Szansy Na Sukces. Niektórzy pamiętają mnie z energetycznych koncertów z moim zespołem GandahaR/BLiSS, inni z magicznych recitali Economical w skąpym świetle artystycznych piwnic.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20610 PLN z 20000 PLN

123 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015.

Juliusz Kamil - solo album

SZCZĘŚCIA TEŻ CHODZĄ PARAMI

Dodano 31.01.2016, godz. 15:50

To był dobry rok - 2015. Po kilku latach udało się zebrać materiał na płytę - a dzięki Wam - zebrać fundusze na jej dokończenie i wydanie. Oprócz tego - w ramach swojej pracy - miałem zaszczyt koordynować nagrania piosenek do czterech filmów, które miały swoją premierę na dvd - wow! :-)
Ale jak na razie - rok 2016 nie rozpieszcza - najpierw informacje, że nakład na winylu musi odstać swoje w kolejce przez minimum 3 miesiące, potem jakieś paskudne wirusy, które po raz pierwszy od dawna rozłożyły mnie dosłownie na łopatki. Doszło też do bardzo przykrego zdarzenia - stół mixerski, który zakupiłem w lipcu 2015 w celu dokończenia płyty - został skradziony przez "kolegę", któremu zaufałem, a który okazał się być nieuczciwym.
Mimo tych przeciwności losu - cały czas działam. W 39-stopniowej gorączce napisałem polskie texty do piosenek na płytę, teraz je będę nagrywał. Kończę projekty xiążeczek na płytę CD i kopert na wydanie winylowe. Materiały promocyjne idą już do druku. W najbliższych dniach do Was wszystkich z osobna napiszę maila, by wspólnie ustalić sposób odebrania wybranych przez Was nagród. Robię wszystko, by zdążyć z premierą płyty na kwiecień 2016. 3majcie kciuki! :-*

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015 21:09