Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Juliusz Kamil

Juliusz Kamil

Warszawa, Polska

Juliusz Kamil. Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent. Jestem też finalistą the Voice of Poland, uczestnikiem the Voice of Switzerland, półfinalistą Must B The Music, laureatem Szansy Na Sukces. Niektórzy pamiętają mnie z energetycznych koncertów z moim zespołem GandahaR/BLiSS, inni z magicznych recitali Economical w skąpym świetle artystycznych piwnic.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20610 PLN z 20000 PLN

123 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015.

Juliusz Kamil - solo album

O projekcie

Wspaniale jest móc zrobić coś niezwykłego razem. Z przyjaciółmi. Stać się już na zawsze częścią unikatowego projektu.

Czy chcesz dołączyć?

Pragnę wydać swoją pierwszą płytę solową, a dzięki PolakPotrafi.pl teraz TY TEŻ możesz mieć w niej swój udział.

 

 

Juliusz Kamil. Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent. Jestem też finalistą the Voice of Poland, uczestnikiem the Voice of Switzerland, półfinalistą Must B The Music, laureatem Szansy Na Sukces. Niektórzy pamiętają mnie z energetycznych koncertów z moim zespołem GandahaR/BLiSS, inni z magicznych recitali Economical w skąpym świetle artystycznych piwnic.

moje wykonanie "Roxanne" w the Voice of Poland:


2 lata temu, będąc na ustach widzów i słuchaczy, oczekiwano ode mnie nagrań, które potwierdzą mój talent. Nie byłem na to gotowy. Potrzebne były rozstania, ucieczki na drugi koniec świata, targające sercem namiętności, dojrzewanie do słów i nut, w które mógłbym ubrać zakręty dróg życiowych.

 


Słowa, nuty zakiełkowały i czule pielęgnowane nabrały kształtu pierwszej płyty solowej. Płyty romantyka rockowego przy fortepianie. Płyty autora pragnącego wyrazić na niej wszystkie emocje, jakie tylko mogą nieść ze sobą nieszczęśliwe miłości i muzyka.

W mojej muzycznej podróży za rękę prowadzili mnie: Pink Floyd, Stanisław Sojka, Vangelis, Gotye, Archive... Wyruszyłem z bagażem ich pasji, talentów, wrażliwości i doświadczeń. Bardziej dociekliwi słuchacze spotkają na moim szlaku także Petera Gabriela, U2, Grzegorza Turnaua, Prince'a, Andrzeja Kurylewicza, Gabrielle Aplin, Marillion czy nawet Bo Diddley'a i Carlę Bruni (w torebce chowała Lovin' Spoonful)... Oni wszyscy wskazywali mi drogę sugerując, że od tej chwili muszę pójść dalej sam.

Wszystkie piosenki napisałem i nagrałem samodzielnie. Zaszyłem się w swojej pracowni na długie noce, by stać się wokalistą, chórzystą, pianistą, gitarzystą, klawiszowcem, basistą, perkusjonistą, a potem realizatorem dźwięku, mixu i masteringu. Pomogło mi wielu serdecznych przyjaciół - znakomitych wokalistów i intrumentalistów. Prace trwały ponad 2 lata.

Teraz podróży nadszedł kres. Czas by jej owoce ujrzały światło dzienne :-)

"Give Me A Chance 2 Love U" - pierwszy singel z nowej płyty:

 

 

Każdy z Was może przeżyć tę podróż ze mną. Każdy z Was może też stać się częścią tego dzieła, wpisując się na stałe w procesie jego powstania. Wspierając i promując ten album dajemy mu szansę by jak najwięcej wrażliwych słuchaczy mogło się o nim dowiedzieć. Będzie to dla Ciebie i dla mnie największa nagroda za wieloletni trud, jaki włożyłem w jego powstanie.

 

 

GŁÓWNE CELE PROJEKTU:

 - jeśli zdobędziemy 20000zł:

Przygotowanie (mix, mastering, projekt i druk poligrafii, stosowne opłaty za hologram ZAiKS/ZPAV, tłoczenie) do wydania albumu p.t.: "Honey, I'm Home" na fizycznych nośnikach: CD (minimum 1000 sztuk) oraz płycie winylowej (minimum 500 sztuk podwójnego albumu); pokrycie kosztów administracyjnych portalu polakpotrafi.pl 

Planowana premiera albumu w I połowie 2016 roku.

 

DODATKOWE CELE PROJEKTU:

 - jeśli zdobędziemy 35000zł:

zorganizowanie klubowej trasy koncertowej (koszty wynajęcia sali, nagłośnienia, oświetlenia, techniki, druk plakatów i ich dystrybucja) w 5-8 miastach w Polsce w 2016 roku.

 - jeśli zdobędziemy 40000zł:

realizacja teledysku do wybranej piosenki z albumu na początku 2016 roku.

 - jeśli zdobędziemy 45000zł:

realizacja dwóch teledysków do wybranych piosenek z albumu oraz zorganizowanie tzw. press-tour po rozgłośniach radiowych w Polsce na początku 2016 roku.

 - jeśli zdobędziemy powyżej 45000zł:

rozszerzenie listy miast klubowej trasy koncertowej w 2016 roku.

 

PAMIĘTAJCIE, że zawsze możecie wybrać więcej niż jedną nagrodę! Do wyboru są różne opcje, wszystkie są dostępne w ramach limitów.

 

odwiedźcie profil i bądźcie ze mną w kontakcie na:

www.facebook.com/juliuszkamilofficial 

 

 

Juliusz Kamil & Aleksandra Pęczek - "Nim Nadejdzie Koniec" [official video]:

(text & muzyka - Juliusz Kamil)

 

 

Juliusz Kamil & zespół BLiSS - "Zaczarowani (II)" [live - fragment]:

(text & muzyka - Juliusz Kamil)

 

 

Juliusz Kamil - "Do Rzeki" [TV live, Gala Wręczenia Nagród im. Z. Herberta]:

(text - Zbigniew Herbert, muzyka - Juliusz Kamil)

miłego słuchania :-)

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015 21:09