Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Juliusz Kamil

Juliusz Kamil

Warszawa, Polska

Juliusz Kamil. Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent. Jestem też finalistą the Voice of Poland, uczestnikiem the Voice of Switzerland, półfinalistą Must B The Music, laureatem Szansy Na Sukces. Niektórzy pamiętają mnie z energetycznych koncertów z moim zespołem GandahaR/BLiSS, inni z magicznych recitali Economical w skąpym świetle artystycznych piwnic.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20610 PLN z 20000 PLN

123 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015.

Juliusz Kamil - solo album

U D A Ł O S I Ę ! ! ! :-D

Dodano 29.11.2015, godz. 18:08

DZIĘKI WAM U D A Ł O S I Ę !!! Projekt uzyskał wymagany próg!!! Płyta będzie wydana!!!!!!! BRAWO WY! BRAWO MY! Zobaczycie i usłyszycie, że warto było wesprzeć projekt!!!!

Będę jeszcze oczywiście wszystkim dziękował z osobna, ale już teraz, targany emocjami, chcę tutaj z tego miejsca WSZYSTKIM GORĄCO PODZIĘKOWAĆ!!! To dzięki Wam te kilka lat mojej pracy nie pójdzie na marne i album "Honey, I'm Home" ujrzy światło dzienne! na CD i, co dla mnie najważniejsze, na winylu!!! jestem meeeega wzruszony :"-) toast za wspólny sukces!!!

Oczywiście wszystkie gwarantowane nagrody - w ramach projektu - zostaną wyprodukowane i wysłane do wspierających. PolakPotrafi.pl podsumowuje akcję i do 14 dni wysyła uzbierane środki, dzięki którym będę mógł pójść do tłoczni i zamówić nakład płyt CD, winyli i zamówić produkcję pozostałych nagród. Nie wiem, czy uda się zdążyć przed Świętami, choć to by był najmilszy prezent dla nas wszystkich. O wszystkich etapach działań będę informować na bieżąco.

Jeszcze raz dziękuję Wam z całego serca, JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015 21:09