Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Juliusz Kamil

Juliusz Kamil

Warszawa, Polska

Juliusz Kamil. Wokalista, kompozytor, autor tekstów i producent. Jestem też finalistą the Voice of Poland, uczestnikiem the Voice of Switzerland, półfinalistą Must B The Music, laureatem Szansy Na Sukces. Niektórzy pamiętają mnie z energetycznych koncertów z moim zespołem GandahaR/BLiSS, inni z magicznych recitali Economical w skąpym świetle artystycznych piwnic.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20610 PLN z 20000 PLN

123 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015.

Juliusz Kamil - solo album

SZAŁ NA WINYL

Dodano 19.12.2015, godz. 1:11

Płyta "Honey I'm Home" jest w tej chwili edytowana, a zaraz po Nowym Roku przystępujemy do kolejnego etapu produkcji - mixowania. W tym samym czasie będą kończone projekty xiążeczek dołączonych do wydania na CD i na winylu. Ale co do winyli… Ponieważ cały świat nagle oszalał na ich punkcie, obserwujemy prawdziwy boom na reedycje, remastery i nowe wydawnictwa - kolejka do tłoczni jest tak duża, że najbliższy termin jaki mi zaproponowano na premierę, to… kwiecień 2016! :-O aaaaa! Wielu z Was wybrało nagrodę w postaci albumu właśnie na winylu i to na nim mi najbardziej zależy, ale będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Pocieszające jest to, że będzie to produkt NAJWYŻSZEJ jakości, o tym Was mogę zapewnić! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.11.2015 21:09