Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Chodyniecki

Adam Chodyniecki

Świdnica

Jestem Adam, mam 12 lat. Moją pasją jest speedcubing, czyli układanie kostek logicznych na czas i jazda wyczynowa na hulajnodze. Bardzo lubię zawody w układaniu kostek, poznaję nowych przyjaciół i nowe miejsca. Mój brat ma na imię Marcin, mama Ania , a tata Jarek. Moim marzeniem jest reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w Speedcubingu w Australii. Moi rodzice pomagają mi w tym wyjeździe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5455 PLN z 24000 PLN

63 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019.

Adaś z autyzmem na Mistrzostwach Świata w Australii

RSS

Kochani! Proszę wyślijcie adresy do wysyłki nagród!!! Dodano 08.07.2019, godz. 18:09

Witajcie!!! 

Dotarliśmy bezpiecznie, widzieliśmy już kangury z okna hotelu:)

Proszę wyślijcie jak najszybciej adresy pocztowe do wysyłki nagród. Jesteśmy tu tylko tydzień i potrzebuję tych adresów, aby wysłać kartki Tym z Was, którzy wybrali taką nagrodę. Dopiero kiedy wszyscy wypełnią formularz z adresem ja dostanę je na maila. Chcielibyśy jak najszybciej wysłać do Was  kartki!!!!! :) :) :) 

Pozdrowienia serdecznie

Kilka zdjęć:

DZIĘKI WAM JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA!!! DZIĘKUJEMY!!! Dodano 04.07.2019, godz. 22:47

Witajcie Kochani!!! Wszystkim bardzo bardzo bardzo dziękujemy! Nasza akcja odbiła się szerokim echem i dzięki Wam oraz innym ludziom udało nam się dopiąć celu!!! Jutro wyjeżdżamy ze Świdnicy a pojutrze startujemy do Melbourne!!! Czekamy na Wasze adresy, aby jak najszybciej wysłać nagrody, co będzie dla nas ogromną radością!!! Jesteście Wielcy!!! Każdy z Was osobno i Wszyscy razem!!! Chylę czoła i dziękuję za Adasia, który jest przeszczęśliwy i przygotowany do podróży i startu w zawodach! Będzie tam dzięki WAM!!!! 

Pozdrawiamy i ściskamy Was. Na facebook'u będziemy relacjonować naszą podróż, zawody, odwiedzajcie nas! Zapraszamy!!

 

Ania Jarek Marcin Adaś :)

Trening Dodano 03.07.2019, godz. 11:09

Dodano: 03.07.2019, 11:10
Adam Chodyniecki
Adam Chodyniecki
Witajcie Kochani, oto fragment treningu Adasia z tego tygodnia:)

Koszulka KRZYSZTOFA PIĄTKA z autografem!!! Nowa nagroda! Dodano 25.06.2019, godz. 16:23

Kochani, mamy nie lada gratkę dla kolekcjonerów!!! Fundacja "Łączy nas football" ze Świdnicy podarowała na cele projektu koszulkę naszego niedamowitego piłkarza KRZYSZTOFA PIĄTKA !!! Dziękujemy Prezesowi Fundacji Panu Wiesławowi Żurkowi, Radnemu Miasta Świdnica!!! :) :) 

 

Najmłodsza Polka na MŚ 2003 Dodano 23.06.2019, godz. 0:19

Drodzy!

Mimo mojego, jak mi się wydawało, skrupulatnego researchu, wkradł mi się błąd. Pędzę go naprawić. Otóż najmłodszą uczestniczką z Polski Mistrzostw Świata w Speedcubingu była Wiktoria Zborowska, córka Zbigniewa Zborowskiego, uważanego za Ojca polskiego speedcubingu. Było to w Toronto w roku 2003, kiedy Adasia nie było jeszcze na świecie :)

Nasza młodziutka dzielna reprezentantka startowała w konkurencji układania klasycznej kostki Rubika 3x3x3. BRAWO!!!

Mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli za złe tego niedopatrzenia, a ja cieszę się, że zdobyłam kolejną porcję wiedzy o polskim speedcubingu.

Adaś codziennie trenuje według planu, który ma rozpisany już do czasu Mistrzostw! :)

Pozdrowienia i dziękujemy!!!

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019 09:09