Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Chodyniecki

Adam Chodyniecki

Świdnica

Jestem Adam, mam 12 lat. Moją pasją jest speedcubing, czyli układanie kostek logicznych na czas i jazda wyczynowa na hulajnodze. Bardzo lubię zawody w układaniu kostek, poznaję nowych przyjaciół i nowe miejsca. Mój brat ma na imię Marcin, mama Ania , a tata Jarek. Moim marzeniem jest reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w Speedcubingu w Australii. Moi rodzice pomagają mi w tym wyjeździe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5455 PLN z 24000 PLN

63 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019.

Adaś z autyzmem na Mistrzostwach Świata w Australii

Kochani! Proszę wyślijcie adresy do wysyłki nagród!!!

Dodano 08.07.2019, godz. 18:09

Witajcie!!! 

Dotarliśmy bezpiecznie, widzieliśmy już kangury z okna hotelu:)

Proszę wyślijcie jak najszybciej adresy pocztowe do wysyłki nagród. Jesteśmy tu tylko tydzień i potrzebuję tych adresów, aby wysłać kartki Tym z Was, którzy wybrali taką nagrodę. Dopiero kiedy wszyscy wypełnią formularz z adresem ja dostanę je na maila. Chcielibyśy jak najszybciej wysłać do Was  kartki!!!!! :) :) :) 

Pozdrowienia serdecznie

Kilka zdjęć:

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019 09:09