Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Chodyniecki

Adam Chodyniecki

Świdnica

Jestem Adam, mam 12 lat. Moją pasją jest speedcubing, czyli układanie kostek logicznych na czas i jazda wyczynowa na hulajnodze. Bardzo lubię zawody w układaniu kostek, poznaję nowych przyjaciół i nowe miejsca. Mój brat ma na imię Marcin, mama Ania , a tata Jarek. Moim marzeniem jest reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w Speedcubingu w Australii. Moi rodzice pomagają mi w tym wyjeździe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5455 PLN z 24000 PLN

63 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019.

Adaś z autyzmem na Mistrzostwach Świata w Australii

DZIĘKI WAM JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA!!! DZIĘKUJEMY!!!

Dodano 04.07.2019, godz. 22:47

Witajcie Kochani!!! Wszystkim bardzo bardzo bardzo dziękujemy! Nasza akcja odbiła się szerokim echem i dzięki Wam oraz innym ludziom udało nam się dopiąć celu!!! Jutro wyjeżdżamy ze Świdnicy a pojutrze startujemy do Melbourne!!! Czekamy na Wasze adresy, aby jak najszybciej wysłać nagrody, co będzie dla nas ogromną radością!!! Jesteście Wielcy!!! Każdy z Was osobno i Wszyscy razem!!! Chylę czoła i dziękuję za Adasia, który jest przeszczęśliwy i przygotowany do podróży i startu w zawodach! Będzie tam dzięki WAM!!!! 

Pozdrawiamy i ściskamy Was. Na facebook'u będziemy relacjonować naszą podróż, zawody, odwiedzajcie nas! Zapraszamy!!

 

Ania Jarek Marcin Adaś :)

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019 09:09