Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Adam Chodyniecki

Adam Chodyniecki

Świdnica

Jestem Adam, mam 12 lat. Moją pasją jest speedcubing, czyli układanie kostek logicznych na czas i jazda wyczynowa na hulajnodze. Bardzo lubię zawody w układaniu kostek, poznaję nowych przyjaciół i nowe miejsca. Mój brat ma na imię Marcin, mama Ania , a tata Jarek. Moim marzeniem jest reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata w Speedcubingu w Australii. Moi rodzice pomagają mi w tym wyjeździe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5455 PLN z 24000 PLN

63 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019.

Adaś z autyzmem na Mistrzostwach Świata w Australii

Najmłodsza Polka na MŚ 2003

Dodano 23.06.2019, godz. 0:19

Drodzy!

Mimo mojego, jak mi się wydawało, skrupulatnego researchu, wkradł mi się błąd. Pędzę go naprawić. Otóż najmłodszą uczestniczką z Polski Mistrzostw Świata w Speedcubingu była Wiktoria Zborowska, córka Zbigniewa Zborowskiego, uważanego za Ojca polskiego speedcubingu. Było to w Toronto w roku 2003, kiedy Adasia nie było jeszcze na świecie :)

Nasza młodziutka dzielna reprezentantka startowała w konkurencji układania klasycznej kostki Rubika 3x3x3. BRAWO!!!

Mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli za złe tego niedopatrzenia, a ja cieszę się, że zdobyłam kolejną porcję wiedzy o polskim speedcubingu.

Adaś codziennie trenuje według planu, który ma rozpisany już do czasu Mistrzostw! :)

Pozdrowienia i dziękujemy!!!

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.06.2019 09:09