Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

madeinsci

madeinsci

Ustroń

Wydawca, zafascynowany lokalnością, jako że pochodzi ze Śląska Cieszyńskiego, większość projektów skupia się własnie tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

45221 PLN z 45000 PLN

176 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2014.

Bolko Kantor. Prawy prosty.

RSS

Odliczanie do premiery Dodano 20.10.2015, godz. 23:22

Szanowni Państwo, film Bolko Kantor czeka już na premierę, pierwszy pokaz odbędzie się w Ustroniu 5 listopada, później przyjdzie czas na Skoczów, Cieszyn, inne gminy powiatu cieszyńskiego, oraz dalsze projekcje. To wszystko dzięki Wam. W najbliższym czasie, już osobiście skontaktujemy się z państwem na temat dostarczenia kolejnych nagród. W pierwszej kolejności dostarczymy Wam zaproszenia na pokazy premierowe (mamy ich więcej niż myśleliśmy na początku, więc będziemy je rozdawać w ramach nagród dodatkowych). Już po premierze, wyślemy Wam koszulki z kolekcji Bolko Kantor, a po sfinalizowaniu umowy z dystrybutorem, także filmy na DVD. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie, a jednocześnie za cierpliwość w oczekiwaniu na realizację filmu.
Dodano: 24.10.2015, 9:10
  marcel318
marcel318
Byliśmy na prapremierze w Cieszynie ale czekamy na ogólnodostępne projekcje , na pewno skorzystamy.

Udało się! Dziękujemy! Film jest w ostatniej fazie produkcji! Dodano 29.05.2015, godz. 22:40

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć nasz projekt pt. Bolko Kantor. Prawy Prosty. Chcielibyśmy ponownie wyrazić naszą wdzięczność, bo bez Was by się nie udało, a przy okazji poinformować, że film jest w ostatniej fazie produkcji i będzie dostępny już tego lata.
Na razie planujemy dwa pokazy premierowe w Cieszynie i Ustroniu, o których poinformujemy Was, jak tylko dostaniemy ostateczne potwierdzenie dat.
Wtedy też, równolegle do premiery, będziemy pisać do Was ze wszystkimi informacjami dotyczącymi rozdania wszystkich nagród.
Jeszcze raz dziękujemy ogromnie za okazane projektowi wsparcie, a także za cierpliwość w oczekiwaniu na finalny efekt projektu. Mamy ogromną nadzieję, że zarówno sam film, jak i wszystkie przygotowane nagrowy spodobają się Wam.
Do usłyszenia już wkrótce - od teraz obiecujemy, że tą drogą będziemy na bieżąco informowali o kolejnych postępach w produkcji filmu!
Dodano: 23.06.2015, 12:58
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje, czekamy z niecierpliwością :-)

Walka trwa – pomóżcie ożywić cieszyńską legendę Dodano 24.11.2014, godz. 12:43

Do końca akcji na polakpotrafi.pl już tylko niespełna tydzień – brakuje dużo i może w normalnej sytuacji byśmy się poddali. Ale chodzi o Bolko Kantora, który nie poddawał się nigdy. Dlatego i my nie złożymy broni w walce o film, który musi powstać.

Dlatego prosimy Was teraz o pomoc. A zrobić możecie wiele. Prosimy – bądźcie z nami przez te ostatnie dni.

Jeśli każdy z Was – dobrych ludzi, którzy już wsparli film, zachęci kolejne 4 osoby do podobnego wsparcia – UDA SIĘ.

Jeśli będziecie mówić o projekcie, zachęcać do wsparcia – UDA SIĘ.

Jeśli zrobimy odpowiedni szum, jeśli o filmie i o Bolko usłyszą inni – UDA SIĘ.

Dlatego prosimy – znajdźcie 4 osoby, które zachęcicie do wsparcia projektu.

Jeśli nie dotrzemy do całości finansowania, przynajmniej będziemy mieli świadomość tego, że próbowaliśmy i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. WIERZYMY, ŻE PRZEZ 6 DNI MOŻNA ZROBIĆ REWOLUCJĘ – a takiej zapomnianej legendzie, taka rewolucja po prostu się należy.

Minął tydzień - pierwsze 5 procent za nami Dodano 08.10.2014, godz. 10:19

Moi drodzy. Za nami pierwszy tydzień akcji zbierania funduszy na film Bolko Kantor. Prawy, prosty. To film, który naszym zdaniem musi powstać - opowiada o człowieku, który przez całe swoje życie spełniał swoje ideały i mimo przeciwności losu, nigdy się nie ugiął. My wierzymy, że Bolko Kantor może stać się dzisiaj bohaterem, który pokaże wielu ludziom, jak walczyć i nigdy się nie poddawać. W pierwszym tygodniu zbiórki zaufało nam 52 osoby, które łącznie wsparły projekt na ok. 2250 złotych - to daje nam 5 procent całości.

Licząc w ten sposób, teraz musimy jeszcze bardziej zintensyfikować prace nad akcją - czeka nas wiele wydarzeń w "terenie" ale liczymy też, że więcej osób postanowi dołożyć swoją cegiełkę do tego filmu.

Jeszcze raz dziękujemy za ten pierwszy tydzień za okazane nam zaufanie i pierwsze wpłaty. Przed nami jeszcze 7 takich tygodni. WALKA TRWA!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2014 18:06