Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

madeinsci

madeinsci

Ustroń

Wydawca, zafascynowany lokalnością, jako że pochodzi ze Śląska Cieszyńskiego, większość projektów skupia się własnie tutaj.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

45221 PLN z 45000 PLN

176 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 30.11.2014 18:06

Bolko Kantor. Prawy prosty.

Udało się! Dziękujemy! Film jest w ostatniej fazie produkcji!

Dodano 29.05.2015, godz. 22:40

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć nasz projekt pt. Bolko Kantor. Prawy Prosty. Chcielibyśmy ponownie wyrazić naszą wdzięczność, bo bez Was by się nie udało, a przy okazji poinformować, że film jest w ostatniej fazie produkcji i będzie dostępny już tego lata.
Na razie planujemy dwa pokazy premierowe w Cieszynie i Ustroniu, o których poinformujemy Was, jak tylko dostaniemy ostateczne potwierdzenie dat.
Wtedy też, równolegle do premiery, będziemy pisać do Was ze wszystkimi informacjami dotyczącymi rozdania wszystkich nagród.
Jeszcze raz dziękujemy ogromnie za okazane projektowi wsparcie, a także za cierpliwość w oczekiwaniu na finalny efekt projektu. Mamy ogromną nadzieję, że zarówno sam film, jak i wszystkie przygotowane nagrowy spodobają się Wam.
Do usłyszenia już wkrótce - od teraz obiecujemy, że tą drogą będziemy na bieżąco informowali o kolejnych postępach w produkcji filmu!

Dodano: 23.06.2015, 12:58
  Jakub Sobczak
Jakub Sobczak
Gratulacje, czekamy z niecierpliwością :-)