Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
madeinsci

madeinsci

Ustroń

Wydawca, zafascynowany lokalnością, jako że pochodzi ze Śląska Cieszyńskiego, większość projektów skupia się własnie tutaj.

1

Wsparł

1

Obserwuje

3

Własne projekty

Obserwuje

Bolko Kantor. Prawy prosty.

Własne projekty

Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim Folk Festival Etnopole 2014 Bolko Kantor. Prawy prosty.

Wsparł zobacz wszystkie

Po drugiej stronie lustra finansowanie społecznościowe

Po drugiej stronie lustra

Kraków

Ten film może się udać tylko przy waszym udziale! Tak więc bardzo prosimy, wesprzyjcie projekt Po drugiej stronie lustra. Freediving oraz sam Mateusz Malina zasługują, aby powstał film oddający magię tego sportu.

112% Postęp

11278 PLN z 10000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Bolko Kantor. Prawy prosty.

Bolko Kantor. Prawy prosty.

madeinsci

aktualizacja projektu

Szanowni Państwo, film Bolko Kantor czeka już na premierę, pierwszy pokaz odbędzie się w Ustroniu 5 listopada, później przyjdzie czas na Skoczów, Cieszyn, inne gminy powiatu cieszyńskiego, oraz dalsze projekcje. To wszystko dzięki Wam. W najbliższym czasie, już osobiście skontaktujemy się z państwem na temat dostarczenia kolejnych nagród. W pierwszej kolejności dostarczymy Wam zaproszenia na pokazy premierowe (mamy ich więcej niż myśleliśmy na początku, więc będziemy je rozdawać w ramach nagród dodatkowych). Już po premierze, wyślemy Wam koszulki z kolekcji Bolko Kantor, a po sfinalizowaniu umowy z dystrybutorem, także filmy na DVD. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie, a jednocześnie za cierpliwość w oczekiwaniu na realizację filmu.

20.10.2015
Bolko Kantor. Prawy prosty.

Bolko Kantor. Prawy prosty.

madeinsci

aktualizacja projektu

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć nasz projekt pt. Bolko Kantor. Prawy Prosty. Chcielibyśmy ponownie wyrazić naszą wdzięczność, bo bez Was by się nie udało, a przy okazji poinformować, że film jest w ostatniej fazie produkcji i będzie dostępny już tego lata.
Na razie planujemy dwa pokazy premierowe w Cieszynie i Ustroniu, o których poinformujemy Was, jak tylko dostaniemy ostateczne potwierdzenie dat.
Wtedy też, równolegle do premiery, będziemy pisać do Was ze wszystkimi informacjami dotyczącymi rozdania wszystkich nagród.
Jeszcze raz dziękujemy ogromnie za okazane projektowi wsparcie, a także za cierpliwość w oczekiwaniu na finalny efekt projektu. Mamy ogromną nadzieję, że zarówno sam film, jak i wszystkie przygotowane nagrowy spodobają się Wam.
Do usłyszenia już wkrótce - od teraz obiecujemy, że tą drogą będziemy na bieżąco informowali o kolejnych postępach w produkcji filmu!

29.05.2015
Bolko Kantor. Prawy prosty.

Bolko Kantor. Prawy prosty.

madeinsci

aktualizacja projektu

Do końca akcji na polakpotrafi.pl już tylko niespełna tydzień – brakuje dużo i może w normalnej sytuacji byśmy się poddali. Ale chodzi o Bolko Kantora, który nie poddawał się nigdy. Dlatego i my nie złożymy broni w walce o film, który musi powstać.

Dlatego prosimy Was teraz o pomoc. A zrobić możecie wiele. Prosimy – bądźcie z nami przez te ostatnie dni.

Jeśli każdy z Was – dobrych ludzi, którzy już wsparli film, zachęci kolejne 4 osoby do podobnego wsparcia – UDA SIĘ.

Jeśli będziecie mówić o projekcie, zachęcać do wsparcia – UDA SIĘ.

Jeśli zrobimy odpowiedni szum, jeśli o filmie i o Bolko usłyszą inni – UDA SIĘ.

Dlatego prosimy – znajdźcie 4 osoby, które zachęcicie do wsparcia projektu.

Jeśli nie dotrzemy do całości finansowania, przynajmniej będziemy mieli świadomość tego, że próbowaliśmy i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. WIERZYMY, ŻE PRZEZ 6 DNI MOŻNA ZROBIĆ REWOLUCJĘ – a takiej zapomnianej legendzie, taka rewolucja po prostu się należy.

24.11.2014
Bolko Kantor. Prawy prosty.

Bolko Kantor. Prawy prosty.

madeinsci

aktualizacja projektu

Moi drodzy. Za nami pierwszy tydzień akcji zbierania funduszy na film Bolko Kantor. Prawy, prosty. To film, który naszym zdaniem musi powstać - opowiada o człowieku, który przez całe swoje życie spełniał swoje ideały i mimo przeciwności losu, nigdy się nie ugiął. My wierzymy, że Bolko Kantor może stać się dzisiaj bohaterem, który pokaże wielu ludziom, jak walczyć i nigdy się nie poddawać. W pierwszym tygodniu zbiórki zaufało nam 52 osoby, które łącznie wsparły projekt na ok. 2250 złotych - to daje nam 5 procent całości.

Licząc w ten sposób, teraz musimy jeszcze bardziej zintensyfikować prace nad akcją - czeka nas wiele wydarzeń w "terenie" ale liczymy też, że więcej osób postanowi dołożyć swoją cegiełkę do tego filmu.

Jeszcze raz dziękujemy za ten pierwszy tydzień za okazane nam zaufanie i pierwsze wpłaty. Przed nami jeszcze 7 takich tygodni. WALKA TRWA!

08.10.2014
Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim

Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim

madeinsci

aktualizacja projektu

Udało się zebrać potrzebne pieniądze na wydanie książki Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim! To dla nas wielki sukces, który był możliwy tylko dzięki Wam! Za to serdeczne dzięki dla wszystkich.
Teraz bierzemy się do ciężkiej roboty.
Wojtek Jendysik pracuje nad okładką, Paweł Herman nad zdjęciami, a my nad składem i korektą. Jeszcze przed świętami chcemy wszystko zamknąć i wysłać książkę do drukarni.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - premiera książki odbędzie się w styczniu w Cieszynie, a później w poszczególnych gminach Śląska Cieszyńskiego. W najbliższym czasie będziemy się też kontaktowali w sprawie danych, które będą nam potrzebne do rozdania nagród - jako, że książkę wsparły 124 osoby, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość :)
Akcja okazała się nie tylko sukcesem finansowym - w czasie jej trwania usłyszeliśmy wiele ciepłych słów, które pozwalają nam pracować szybciej i lepiej :)
JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI!

16.12.2013
Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim

Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim

madeinsci

aktualizacja projektu

Tak, jeszcze tylko 5 dni zostało nam, żeby zebrać brakującą część funduszy na książkę. Szczerze mówiąc, mamy wielką nadzieję, że się uda. Wielu z Was zaangażowało się już we wsparcie książki o Śląsku Cieszyńskim, za co serdecznie dziękujemy. Teraz czeka nas jeszcze ostatnia mobilizacja - ciągle jeszcze trochę brakuje, dlatego prosimy Was o rozpowszechnianie informacji - tylko tak uda nam się osiągnąć cel.
A Wam, jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Bez odbioru :)

09.12.2013
Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim

Książka Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim

madeinsci

aktualizacja projektu

Udało nam się przekroczyć poziom 25 procent potrzebnego wsparcia. To wszyscy dzięki Wam, więc serdecznie dziękujemy! A przy okazji znowu prosimy - mówcie o akcji znajomym, niech się dowiedzą i jeśli zechcą - też się dołożą.
jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI!

26.11.2013

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty