Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Informacje o przetwarzaniu danych osobowych (tzw. RODO)

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Operator Portalu PolakPotrafi.pl, czyli Crowd Community Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Botanicznej 8, 60-586 Poznań. Przetwarzamy Twoje dane w celu poprawnej obsługi procesu wsparcia kampanii crowdfundingowej (Wspierający) lub uruchomienia kampanii (Twórcy projektów) - podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów jako portalu crowdfundingowego.

2. Jeśli jesteś Wspierającym, podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, niemniej jest ono konieczne do tego, żeby móc przyjąć od Ciebie płatność i przekazać ją poprawnie do Twórcy Projektu lub w przyszłości, w przypadku niepowodzenia Projektu, zwrócić Ci wpłacone środki (tylko w przypadku modelu "Wszystko albo nic"). Ponadto, Twoje dane przekażemy Twórcy Projektu w celu realizacji świadczenia wzajemnego, czyli nagrody w zamian za wpłatę. Jeśli nagroda nie wymaga wysyłki, przekażemy wyłącznie adres e-mail, w innym przypadku przekażemy adres do wysyłki, który nam podasz.

3. Jeśli jesteś Twórcą projektu, podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, niemniej jest ono konieczne do tego, żeby móc uruchomić dla Ciebie kampanię crowdfundingową i wypłacić Tobie środki w przypadku zakończenia powodzeniem kampanii w modelu "Wszystko albo nic" lub zakończenia (bez względu na wynik) kampanii w modelu "Bierzesz ile zbierzesz". W celu weryfikacji tożsamości i konta bankowego, przechowujemy dane, które otrzymamy w przelewie weryfikacyjnym.

4. Jeśli wesprzesz jakikolwiek projekt lub jesteś Twórcą Projektu, podane przez Ciebie dane będziemy przechowywać przez 5 lat licząc od początku roku następnego po roku, w którym wsparłeś/łaś lub uruchomiłeś/łaś dowolny projekt (podstawa prawna - Ustawa o przeciwdziałaniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu).

5. Jeśli zdecydowałeś/łaś zapisać się na newsletter, adres e-mail będziemy przechowywać do momentu wypisania się przez Ciebie z naszego newslettera z ciekawymi projektami. Wypisać możesz się poprzez kliknięcie w link w wiadomości z newsletterem lub w profilu użytkownika.

6. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Masz także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Twoje dane osobowe udostępnimy wyłącznie naszemu partnerowi, firmie Payu S.A. która jest właścicielem serwisu Payu.com, w celu obsługi płatności, a także poszczególnym Projektodawcom, których projekty wsparłeś/łaś w celu realizacji tzw. świadczenia wzajemnego, czyli inaczej nagrody od Projektodawcy. Możesz wycofać swoją zgodę na przekazywanie Twoich danych Projektodawcy, niemniej wtedy realizacja świadczenia wzajemnego może nie być możliwa. Mimo iż uniemożliwimy Projektodawcy dostęp do Twoich danych, my nadal będziemy posiadać Twoje dane przez 5 lat licząc od początku roku następnego po roku, w którym wsparłeś/łaś lub uruchomiłeś/łaś dowolny projekt.

8. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu określenia profilu osobowego.

9. W każdej chwili możesz do nas napisać (np. w celu realizacji Twoich uprawnień z pkt. 6) na adres - administrator @ polakpotrafi.pl