GrupaPolak
50 tys.

fabularny film krótkometrażowy - ŁOWCY

dianazamojska, Warszawa  
Chcemy nakręcić niezależny, krótkometrażowy film fabularny pod tytułem ŁOWCY. Chcemy ten film pokazać szerokiej publiczności między innymi na różnych festiwalach filmowych w Polsce i za granicą.

91%

Postęp

8950 zł

Mamy już

44 h

Do końca

Od Florydy po Alaskę-wyślijmy 21letniego busa za Ocean!

Zielonym Busem po USA, Wrocław -> USA  
W ciągu 3 miesięcy chcemy przejechać USA pokonując ponad 30.000 km, od Florydy po Alaskę. Jednak bez naszego domu na kółkach to nie to samo! Czy pomożecie 21-letniemu Zielonemu Busowi przepłynąć Ocean i objechać Stany Zjednoczone?

51%

Postęp

6641 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Nowatorski longboard elektryczny z panelami słonecznymi

Filip Miazek, Poznań, Polska  
Tworzenie pierwszych na świecie elektrycznych longboardów wspomaganych energią słoneczną jest w zasięgu moich rąk! Pomóż mi, a może jedna z tych desek trafi właśnie do Ciebie!

86%

Postęp

5167 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

PPNOU - 'Masters of UKU' - Debiutancka płyta

PPNOU - Masters of UKU, Poznan, Poland  
PPNOU to zespół jakiego nie było, tworzą go muzycy, których uwiodło charakterystyczne brzmienie i filigranowy rozmiar hawajskiej gitary - ukulele. Zbieramy na płytę, która będzie zawierać nasze nasze największe przeboje. HELP!!!!

1%

Postęp

460 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Bałkańska Terra Incognita

Grzegorz Kaczmarek, Warszawa, Polska  
Książka Bałkańska Terra Incognita to opowieść o podróży w czasie i przestrzeni, którą odbyłem wędrując przez tajemnicze Góry Dynarskie. Wspierając mój projekt sprawisz, że zabiorę w nią każdego kto tego zapragnie.

79%

Postęp

4761 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

'Szczypta tradycji świeckim okiem' - wydanie albumowe

Małgorzata Krasucka MARGALIT, Warszawa, Polska  
Bogato ilustrowana książka o niektórych świętach i obyczajach żydowskich, utrzymana w lekkiej formie beletrystycznej, skierowana do czytelnika chcącego poznać zagadnienia związane z kulturą jidysz i tradycyjną kuchnię żydowską.

107%

Postęp

10760 zł

Mamy już

36 dni

Do końca

O Zosi co... Książkę wydajemy. Dołączysz do nas?

Sylwia B., Warszawa, Polska  
Pewnego słonecznego dnia postanowiłyśmy, że coś razem stworzymy, bo cenimy produktywny czas, kiedy coś twórczego i fajnego powstaje. Z tych inspiracji powstały opowiadania o Zosi co…

46%

Postęp

4491 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

PROBLEM ALIENACJI RODZICIELSKIEJ

wojcikp68,  
Witam Panstwa nazywam sie Piotr Wojcik i wraz z ekipa realizacyjna studia 1UP chcemy poruszyc bardzo bolesny problem jakim jest ALIENACJA RODZICIELSKA poprzez wyprodukowanie spotu spolecznego ktory chcemy naglosnic w mediach.

81%

Postęp

5722 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

#BlogerNaJamajce

Piotr Kilian, Polska - Jamajka  
Ej, polecimy wspólnie na Jamajkę? Plan jest prosty: zamieszkać tam, przejechać wyspę wzdłuż i wszerz nocując u jamajskich rodzin i dokumentując wyprawę, przeprowadzać wywiady z mieszkańcami oraz napisać książkę. Zróbmy to Razem!

0%

Postęp

112 zł

Mamy już

50 dni

Do końca

KOMORNIK, czyli śmieszna opowieść o emigracji

Tomek Cze, Częstochowa  
Wszyscy to znamy. EMIGRACJA. A jak to wygląda od środka? Zajrzyj. Zobaczysz tam kawałek siebie. I CAŁEGO SĄSIADA. Ta książka jest jak dobra impreza, tylko głowa po niej nie boli. Jedno mogę zagwarantować: Nie będziesz się nudzić.

47%

Postęp

4710 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Podwieczorek Chustowy

Zamotaj Mnie Mamo, Łódź, Polska  
Pierwszy Łódzki Podwieczorek Chustowy! Już dziś przyłączcie się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Doradcy Chustowi szykują dla Was warsztaty, konkursy i mnóstwo zabawy, a kawiarnia Tubajka kawę i pyszne ciasto ;)

70%

Postęp

1407 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Potwierdzić Teorię Einsteina! - Zaćmienie Słońca w USA

michal.nowak330, Warszawa, Polska  
Jesteśmy Kołem Naukowym Astronomów UW. Planujemy wielką wyprawę do USA w celu zaobserwowania całkowitego zaćmienia Słońca, które da nam możliwość doświadczalnego potwierdzenia Ogólnej Teorii Względności Einsteina!

18%

Postęp

4308 zł

Mamy już

50 dni

Do końca

Królik, świnka, szynszyla, jeż - 'instrukcja obsługi'

k.kosielska, Opole, Polska  
Zwierzaki to nie pluszaki, wiedza o nich nie powinna być trudno dostępna! Tworzymy kompletny filmowy poradnik praktyczny dla właścicieli małych zwierząt domowych! Razem możemy dużo zmienić i pomóc tysiącom zwierząt!

5%

Postęp

154 zł

Mamy już

47 dni

Do końca

Widmo: Świt Tułaczów

Katarzyna Radecka/ Growchu, Poznań, Polska  
Na Lewy Kontynent zmierza wyprawa naukowa. Choć jej członkowie pochodzą z zupełnie różnych światów, będą musieli znaleźć wspólny język, aby odkryć tajemnicę stworzenia zwanego Widmem.

37%

Postęp

6105 zł

Mamy już

54 dni

Do końca

JAKIM CUDEM zupełnie nowy folk!

JAKIM CUDEM, Bydgoszcz, Polska  
Nowe spojrzenie na polskie pieśni ludowe, to muzyka JAKIM CUDEM. Zespół czerpie z tradycyjnej muzyki Kujaw – nostalgiczne pieśni ludowe aranżuje w nowoczesny sposób łącząc je z muzyką elektroniczną i popową.

14%

Postęp

1471 zł

Mamy już

43 dni

Do końca

Ucho Igielne - Szyte z Wiarą

Ucho Igielne, Kraków, Polska  
Manufaktura z przesłaniem ewangelizacyjnym zbiera fundusze na dalszy rozwój, konkretnie na stworzenie pierwszej kolekcji ubrań Ucha Igielnego.

6%

Postęp

290 zł

Mamy już

45 dni

Do końca

Bzykająca przyczepka - edukuje 2.0

Ślężańskie Miody, Sobótka  
Bzykająca przyczepka Powraca! Wzięliśmy odpowiedzialność za nasze pszczoły i kształcimy dzieci jak pokochać te słodkie owady! Wspomóż nas już dziś! Razem zmieniamy los naszych pszczół! Nie czekamy, aż zrobi to ktoś za nas!

31%

Postęp

3179 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

ultramaratON w chmurach

Darek Strychalski, Łapy  
Niepełnosprawny biegacz z Łap, Darek Strychalski pokonał 217-kilometrowy Badwater u progu Doliny Śmierci. Teraz rusza na 111-kilometrowy ultramaraton w Himalajach. Wesprzyj człowieka, który motywuje tysiące ludzi na całym świecie!

13%

Postęp

7476 zł

Mamy już

13 dni

Do końca

SUTARI - OSTY

SUTARI, Warszawa  
Wilcze basy, kankle, splatające się ze sobą głosy, historie zaczerpnięte z pieśni tradycyjnych - piękne, lecznicze i kłujące - jak osty. To muzyczna opowieść zawieszona między życiem realnym a baśnią. Wydaj z nami płytę OSTY!

30%

Postęp

3365 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

XII SUGESTII - przewodnik do szczęśliwego życia

Bogusław Szedny, Warszawa, Polska  
Moim marzeniem jest, aby Polska była bardziej uśmiechniętym i szczęśliwym krajem. Książka XII SUGESTII - jest dużym krokiem w tę stronę. Zapraszam z uśmiechem, aby zapoznać się z projektem i wesprzeć jej wydanie :)

113%

Postęp

5668 zł

Mamy już

13 dni

Do końca