GrupaPolak
52 tys.

III FESTIWAL małych PRAPREMIER

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu  
III Festiwal małych Prapremier to jedyny na teatralnej mapie Polski festiwal, prezentujący wyłącznie prapremierowe spektakle teatrów lalkowych dla dzieci i młodzieży.

61%

Postęp

12384 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Magazyn Kosmos dla Dziewczynek

Fundacja Kosmos dla Dziewczynek, Warszawa, Polska  
KOSMOS to przełomowe pismo dla dziewczynek w wieku 7-11 lat. Mądre, piękne, zabawne, dobre i odważne jak jego czytelniczki. Będzie wzmacniać ich poczucie własnej wartości i pokazywać różnorodność świata. Dołączysz do nas?

87%

Postęp

81956 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Dlaczego dzieci jedzą śmieci?

Anna Manna Poznańska, Radzionków  
Pierwsza w Polsce książka dla dzieci o uzależnieniu od śmieciowego jedzenia! O cukrze i reklamie. A Wujek Krzysia wyhodował w brzuchu potwora zwanego rakiem! Dla czytelnika od 1 do 150 lat. PORADNIK napiszą Specjaliści!

103%

Postęp

20583 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Warsztaty filmowe dla Dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka

akademia.mdp, Warszawa, Polska  
Warsztaty Filmowe na których spełnią się marzenia! 80 dzieciaków wcieli się w rolę najważniejszych zawodów filmowych, aby nakręcić teledysk do nowej aranżacji utworu - Biała Flaga - Grzegorza Ciechowskiego!

78%

Postęp

6305 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Znane bajki - wierszem

wierszykdlaciebie, Gorzów Wielkopolski, Polska  
Znane Bajki WIERSZEM to projekt który ma pobudzić i rozwinąć wyobraźnię wszystkich, którzy zetkną się z tą książką. Każda bajka wprowadza dziecko w świat marzeń, odkrywając prawdziwe wartości dobra i piękna. Bajki z przesłaniem!

44%

Postęp

5381 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Szkolenia i Tor Pitbike - SC Moto

Pawel Nowasielski, Iława, Polska  
Celem naszego projektu jest zbudowanie marki SC Moto, która zapewnia doszkalanie techniki jazdy motocyklem oraz bezpieczną rozrywkę na motocyklach typu pitbike w województwie warmińsko-mazurskim.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

Koło Jana - pierwsza płyta

Koło Jana, Poznań, Polska  
Koło Jana - młody, poznański zespół śpiewający pieśni inspirowane folklorem słowiańskim, łączący tradycyjne melodie z zaskakującymi wykonaniami. Chcemy podzielić się z innymi tą niezwykłą muzyką i wydać naszą pierwszą płytę!

17%

Postęp

864 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Trio Woźniak / Wachowiak / Kinaszewska - Kolektyw do grania

Trio Woźniak/Wachowiak/Kinaszewska, Warszawa, Poland  
Pomóżcie nam wydać płytę, może uda nam się wspólnie przenieść trochę tradycji muzycznych w czasie. Interesuje nas granie polskiej muzyki tradycyjnej z regionu radomskiego, kieleckiego i sannickiego.

27%

Postęp

2757 zł

Mamy już

17 dni

Do końca

Płyta 'RetroJazz'

Norbert Dawidowski, Gołdap  
Chcemy nagrać płytę z jazzującymi utworami retro których charakter będzie podkreślał klasyczny humor zawarty w tekstach oraz aranżacjach. Jeżeli nam pomożesz wtedy my na pewno się odwdzięczymy.

2%

Postęp

170 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Bee's Life edukacyjny symulator rodziny pszczelej

Jonasz Osmenda, Olkusz, Polska  
Każdy słyszał cytat Einsteina 'Gdy zginie ostatnia pszczoła, ludzkości pozostaną tylko cztery lata życia' Projekt Bee's Life jest jednym z kroków w przód ku pomocy pszczołom.

0%

Postęp

85 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

THE WAY TO FREEDOM - Movie Wear

Movie Wear, Warszawa  
Pasja wyrażana filmem? Piękne i realne. Tworzymy wielką społeczność młodych filmowców, którym przyświeca idea wolności, THE WAY TO FREEDOM. Odzież to finansowa strona przedsięwzięcia, niezbędna do zrealizowania założonych celów 😉

1%

Postęp

189 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Wrocławskie Muzeum Gry i Komputery Minionej Ery

RetroGralnia, Wrocław, Polska  
We Wrocławiu już niedługo pojawi się miejsce będące marzeniem każdego fana gier wideo i fascynata informatyki - Muzeum poświęcone tej tematyce - Gry i Komputery Minionej Ery! Marzenie każdego gracza i retrofascynata!

173%

Postęp

8660 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Bądź piękna w rozmiarze XXL

Małgorzata Szwed, Kraków, Polska  
Jeśli wciąż nosisz zbyt małe ubrania, jeśli wciąż biegasz do krawcowej aby je poszerzyć, ten pomysł jest dla Ciebie. Wesprzyj mój projekt, a Twój koszmar się skończy .Zaprojektuję i uszyję wszystko o czym marzy puszysta kobieta.

5%

Postęp

2150 zł

Mamy już

35 dni

Do końca

Zorza Polarna w Rumunii 2017!

Wojciech Zając, Kraków, Polska  
Czy 1400 km może powstrzymać nas przed poznawaniem Rumunii? Wierzymy, że nie! Dlatego zwracamy się właśnie do Ciebie z prośbą o wspomożenie naszego projektu i pozwolenie na poznanie niesamowitej kultury i terenów Bukowiny! :)

18%

Postęp

422 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

BARNIM Woda

Barnim Saga, Poznań, Polska  
BARNIM Woda to druga odsłona przygód tytułowego awanturnika. Wartka akcja, mroczna tajemnica, nietuzinkowi przeciwnicy, echa starego świata. A to wszystko przyprawione garścią humoru, szczyptą przemocy i odrobiną wyuzdania...

58%

Postęp

5845 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Appalachian Trail (Północ - Południe) - 3500 km marszu

Terra Incognita, Kraków, Poland  
Kolejny trekking w ramach projektu Terra Incognita. Tym razem wybieramy się na wschodnie wybrzeże USA na szlak Appalachian Trail. Przed nami 3500 km marszu, przez 14 stanów. Czy pomożecie nam w tej morderczej wędrówce?

16%

Postęp

1615 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

Robinsonada rowerowa po Bałkanach vol. 3 (Rumunia)

Bart, Warszawa, Polska  
Moje marzenie to globu okrążenie, a kolejną podróżą rowerową buduję niezbędne doświadczenie. Jeżeli Tobie również przychodzi do głowy takie uniesienie to wiedz, że nic nie stoi na drodze, dopóki wierzysz w to codziennie.

94%

Postęp

1705 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Teledysk do utworu 'MANTRA JEDNOŚCI'

Wędrujący Teatr Kobiet, Katowice, Polska  
MANTRA JEDNOŚCI sfilmowana w najstarszym MIEJSCU MOCY! Wyjątkowy film z najsilniejszego i z najstarszego Miejsca Mocy na świecie zrealizowany z Wędrującym Teatrem Kobiet!

49%

Postęp

7373 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

klub_mam_na_bemowie, Klub Mam na Bemowie  
Naszym marzeniem jest postawienie na ogrodzie gotowej zabudowanej altanki ogrodowej, która będzie służyła rodzicom do pozostawienia wózków dziecięcych na czas zajęć odbywających się w Klubie Mam na Bemowie.

9%

Postęp

570 zł

Mamy już

23 dni

Do końca

'Into the Life' trasa koncertowa!

Piotr Budniak, Katowice  
Zostań współorganizatorem trasy koncertowej Into the Life zespołu Piotr Budniak Essential Group! Pre-order najnowszego albumu zespołu :)

48%

Postęp

1200 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

AGH Space Systems na NASA CanSat Competition w USA

wmrozinska, Kraków  
Polscy studenci podbijają Teksas. I Wenus! Misja? Wylądować na Wenus, zbierając podczas lotu jak najwięcej danych. Jak? Po pierwsze, trzeba polecieć do USA na CanSat Competition. I do tego właśnie potrzebujemy Twojej pomocy!

115%

Postęp

25378 zł

Mamy już

30 h

Do końca

Metal 2 The Masses Poland (Bloodstock Band Battle)

Wojtek Czyzewski, Żywiec  
Festiwal został zaprojektowany jako muzyczny konkurs zespołów wyłanianych w trybie tzw. „band battle” czyli scenicznej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi grupami muzycznymi.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

67 dni

Do końca

Carmageddon-Rally

Michał Paszkiewicz, Poznań  
Podróże - 6 dni, 6 państw, 2500 km, Motoryzacja - będzie okazja żeby naprawić brykę, Szaleństwo - 18 zadań do realizacji, Niski budżet - zbieramy dla 20 osób(10 Teamów) i 2óch organizatorów.

2%

Postęp

300 zł

Mamy już

34 dni

Do końca

Get The Picture

Michał Konca, Warszawa, Polska  
Get The Picture to wyjątkowy zbiór 60 autorskich plakatów filmowych, które w niebanalny sposób ilustrują wybrane produkcje kina światowego. Podejmij wyzwanie - How many pictures will you get?

12%

Postęp

4616 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

'Górale na Saharze-Nomadzi w Beskidach'

Martyna Pońc, Goleszów  
Projekt Górale na Saharze - Nomadzi w Beskidach ma na celu łączenie kultur, tradycji i muzyki ludowej, a przede wszystkim Nomadów z Maroka i górali z Polski.

55%

Postęp

3316 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Szkoła charakteru

UKS Victoria, Białystok, Polska  
Pragniemy mierzyć się ze stawianymi wyzwaniami i konkurować z najlepszymi zespołami w kraju. Daje nam to wiele satysfakcji i frajdy jednocześnie motywując nas do dalszych działań i aktywności. Chcesz wspomóc? Przyłącz się!

21%

Postęp

975 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

DIY-Ethernet socket control + Remote Control Bluetooth

grzegorz.jurczynski, Prandocin, Polska  
Zbuduj własny elektryczny przedłużacz obsługiwany przez aplikację Android

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

33 dni

Do końca

Życie na Biegówkach-przez Norwegię na Igrzyska

Życie Na Biegówkach,  
Po prostu, to jest Nasze Życie na Biegówkach. Nasz projekt, nasza pasja, nasza droga na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018. Stwórzmy razem na nowo polską społeczność biegów narciarskich. Dołącz do Nas już dzisiaj!

34%

Postęp

13669 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Sfinansowanie debiutanckiej powieści 'Nie próbuj'

Mateusz Wróbel, Czechowice - Dziedzice  
Celem niniejszego projektu jest publikacja debiutanckiej powieści Mateusza Wróbla opowiadającej o konsekwencjach młodzieńczej frustracji wynikającej z ignorancji władzy, która niebezpiecznie przeradza się w narodowy terroryzm.

91%

Postęp

5470 zł

Mamy już

29 h

Do końca

HARMONIA I AD LIBITUM ZAŚPIEWAJĄ NA FILIPINACH?

CHÓR UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO HARMONIA, CHÓR KAMERALNY AD LIBITUM, CIESZYN / KATOWICE / PSZÓW  
Chór Uniwersytetu Śląskiego „Harmonia” i Chór „Ad Libitum” wybierają się na Bali i na Filipiny aby zawieźć polską muzykę w egzotyczne miejsca. Pomóż im promować piękno Polski: muzykę, młodość, piękną młodzież i tradycje!

92%

Postęp

18421 zł

Mamy już

33 h

Do końca

Fajna Piosenka OLasa

OLas,  
His name is OLas. Just OLas. Wspólnie z OLasem nagrywamy teledysk w Hiszpanii do fajnej piosenki o Don Kichocie. Możesz dać coś OLasowi, Bo OLas obdarował Ciebie swoim głosem i fajnym filmem. Piosenka kończy film Tom Bishop.

3%

Postęp

127 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Rozwojowa Gra dla Par Jupitajnia SEKS

Agata Pierzchała, Warsaw, Poland  
Jupitajnia SEKS, jest karcianą, rozwojową grą dla par, której głównym celem jest wzmocnienie bliskości i intymności między partnerami oraz zbudowanie głębokiej, partnerskiej relacji. Przełam TABU dotyczące seksu!

35%

Postęp

5303 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Folkloru na Tajwanie

aleksandra.rolska, Puławski Osrodek Kultury Dom Chemika - Puławy  
Pomóż nam wyjechać na Yilan International Children's folklore & folkgame Festival – 03-14 sierpnia 2017 r. na Tajwanie!!!

28%

Postęp

2856 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Pokaz musicalowy dzieci i młodzieży w teatrze.

Akademia Młodych Talentów, Warszawa, Polska  
Spełnijmy razem marzenie uczniów Akademii Młodych Talentów ! :) 11 czerwca nasi podopieczni po raz pierwszy staną na deskach profesjonalnego teatru. Sprawmy, aby dzieci i młodzież poczuły się tego dnia wyjątkowo.

108%

Postęp

10840 zł

Mamy już

6 dni

Do końca

Rozpromujmy Nettie super filmem i profesjonalną sesją!

Nettie Natalia Wandachowicz, Warsaw, Poland  
Zbieram na film oraz sesję zdjęciową, które mam zamiar przesłać gdzie się tylko da, żeby promować polską modę oraz moją markę w świecie. Film oraz sesja zdjęciowa będzie wykonana przez ekipę z Polski! Pokażmy, że Polak potrafi!

3%

Postęp

450 zł

Mamy już

7 dni

Do końca

Z indexem w podróży - Przekraczając Granice

Mariusz Malinowski, Zielona Góra, Polska  
Celem projektu jest zebranie funduszy na wydanie książki opowiadającej historię młodych ludzi z Zielonej Góry, którzy połknęli podróżniczego bakcyla i do reszty zatracili się w poszukiwaniu przygody.

13%

Postęp

335 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Film dokumentalny 'Obłoki Śmierci - Bolimów 1915'

Ireneusz Skruczaj, Bolimów, Polska  
'OBŁOKI ŚMIERCI - Bolimów 1915' to fabularyzowany dokument poświęcony jednej z pierwszych bitew w mrocznej historii broni chemicznej. Film ukazuje losy Polaków walczących w szeregach armii zaborców w trakcie I Wojny Światowej.

17%

Postęp

7700 zł

Mamy już

28 dni

Do końca

BEEHAPPY - NATURALNIE. NOWOCZESNY.

Green Street House, Opoczno, Polska  
Ul pszczeli zaprojektowany przez pszczelarza / graphic designera / majsterkowicza. Dzięki Wam mógłbym uruchomić jego produkcję.

13%

Postęp

683 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

Wydanie książki W. Dederki Światło i cień w fotografii

Cezary Dybowski, Bielsko-Biała  
Światło jest bodajże najważniejszą rzeczą w fotografii. Bez niego fotografia nie istnieje. Nierozerwalnie związany z nim jest cień. Jednakże samo istnienie światła nie powoduje automatycznie uzyskania dobrej fotografii...

11%

Postęp

1490 zł

Mamy już

31 dni

Do końca

GIMNASTYCZKI NA PLANSZY

UKS GRISHINA, Warszawa, Polska  
Gimnastyczki występują na planszy. Nasze gimnastyczki marzą o tym żeby trenować na planszy gimnastycznej. Pomóż w karierze sportowej dzieci. Gimnastyczki ciężko pracują na treningach i z Twoją pomocą osiągną sukces.

12%

Postęp

2612 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

Nudist Beach Survival Simulator

Eryk Niedziela, Poznan, Poland  
Nudist Beach Survival Simulator to gra defensywna utrzymana w pikselowej stylistyce. Cała gra polega na odbijaniu kolejnych, coraz to groźniejszych fal, chcących rozebrać nas nudystów.

2%

Postęp

121 zł

Mamy już

16 dni

Do końca

Europa przed obiektywem

MundekDesign, Warszawa  
Moim celem jest pojechanie do Isladni, Norwegi, Szwecji, Wielkiej Brytani, Hiszpani i Francji, aby stworzyć niezapomnianą przygodę, którą będę uchwycał codziennie na swoim instagramie oraz za postącią dailyvloga każdego dnia podróży.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

18 dni

Do końca

Portal Weź Studenta

Weź Studenta, Polska  
Budujemy portal, dzięki któremu firmy będą mogły proponować tematy prac dyplomowych studentom kierunków technicznych i wzorniczych. Stwórzmy szanse na płynny start kariery po studiach!

4%

Postęp

848 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Wydanie książki "Siedemdziesiąt siedem słoni"

Piotr Biedrzycki, Polska  
SIEDEMDZIESIĄT SIEDEM SŁONI to 600-stronicowa powieść podróżnicza. Bohater książki - Polak - podróżuje po magicznych Indiach i przeżywa wiele niewiarygodnych przygód. Siedemdziesiąt siedem słoni to polski SHANTARAM.

10%

Postęp

2550 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Nowe życie w Starym Schronie

Schron, Poznań, Polska  
Zależy nam by w opuszczonym od 25 lat Schronie tętniło życie. Większość prac już wykonaliśmy ale przystosowanie budynku do użytku publicznego przekroczyło nasze możliwości. Pomóż nam spełnić wymogi, a Schron znów będzie otwarty!

22%

Postęp

9920 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Kroniki Zony - serial w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.'a

Krystian Jaworski, Poznań, Wielkopolskie  
Serial inspirowany uniwersum S.T.A.L.K.E.R.'a. Trzeci wybuch elektrowni jądrowej w Czarnobylu powiększa istniejącą Zonę i obejmuje skażeniem wschodnie tereny Polski. Główny bohater próbuje odnaleźć się w zniszczonym świecie.

0%

Postęp

50 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

Mały Kolberg | Niezbędnik - Wielkopolska

Mały Kolberg, Polska  
Tradycja daje życiodajną siłę! Stwórz z nami pierwszą publikację w serii przeznaczonej dla nauczycieli, dzieci i rodziców zawierającą tradycyjne zabawy, piosenki i tańce.

29%

Postęp

2903 zł

Mamy już

22 dni

Do końca

Boski Fest 2017

Boski Fest, Bydgoszcz  
Stwórzmy razem Boski Fest! Na cztery dni wypełnijmy leśny zakątek bydgoskiego nadbrzeża Brdy muzyką, warsztatami, dyskusjami i wszechobecnym relaksem. Dajesz ile czujesz, a każda wpłata równa się karnetowi na cały festiwal!

13%

Postęp

2079 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Innowacyjne Gripy Rowerowe IGrips

maciej.padrok, Jarocin, Polska  
Jazda na rowerze to moja pasja, ale nocą staje się niebezpieczna, dlatego musisz mi pomóc wprowadzić inteligentne gripy rowerowe IGrips, które bedą zapewniały bezpieczeństwo każdego użytkownika roweru.

0%

Postęp

2 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

Pszczoły w tradycyjnych barciach - Pasieka Badawcza

m.branska, Potok, Polska  
Giną pszczoły, a my nie możemy tego tak zostawić. Pasieka Badawcza to miejsce gdzie zbadamy ten problem od podszewki. Czy nie wymagamy zbyt wiele od Pszczół każąc im mieszkać w ciasnych, kwadratowych ulach a nie w leśnych barciach

6%

Postęp

797 zł

Mamy już

5 dni

Do końca

Trygrunn Jesteśmy Jednym - powieść fantasy

Anna Gajowniczek, Ząbki, Polska  
Do jakiego stopnia powinno się ufać swojemu przeznaczeniu? Planeta Trygrunn to miejsce inne od znajomego nam świata, ale połączenie jej z Ziemią jest płynne i oczywiste - nie każdy jednak jest w stanie to pojąć.

28%

Postęp

2827 zł

Mamy już

15 dni

Do końca

Pomaganie jest sztuką, sztuką najwyższego lotu

CloudAtelier.pl, Bełchatów, Polska  
Pomoc do kwadratu – budujemy portal aukcyjny, gdzie nieśmiali jeszcze domowi artyści będą dzielić się swoją pasją, a zysk ze sprzedaży ich dzieł w całości przeznaczony będzie na ratowanie bezdomnych zwierząt.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

21 dni

Do końca

Wydajemy książkę 'Mój mąż drwal'. Wydajemy? :)

Anka Radziejewska, Środa Śląska, Polska  
A dlaczego by nie spełnić swojego marzenia? :) 'Mój mąż drwal' to książka zawierająca treści, o których zawsze chciałam wszystkim opowiedzieć. Wydać ją i pokazać szerszemu gronu? Dlaczego nie? Teraz już nie można się zatrzymać! :)

76%

Postęp

4200 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

ELECTRO PACK polski power bank z wyjściem 230VAC

daniel.szymonik, Warszawa, Polska  
Stworzenie polskiej marki ELECTROPACK przenośnego magazynu energii i wypromowanie urządzenia .

11%

Postęp

706 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Pomóż tancerzom ESDA wyjechać na Mistrzostwa Świata!

East Side Dance Academy, Warszawa, Polska  
Zbieramy środki, które pozwolą nam spełnić marzenia - WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA IDO w październiku 2017 r.!

1%

Postęp

200 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

Jak tanio podróżować po USA - poradnik od A do Z

Jakub Michalik, Będzin, Polska  
Praktyczny poradnik jak zaplanować od podstaw wyjazd do USA , koszty mniejsze o nawet 70% teraz to możliwe. Nie zwlekaj i już teraz wesprzyj ten projekt i daj sobie szanse na wspaniałe wakacje życia - spełnij Twój American Dream

21%

Postęp

535 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Wrocławskie Święto Rowerzysty 2017

Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, Wrocław, Polska  
Wrocławskie Święto Rowerzysty to wspólny, wielotysięczny przejazd ulicami miasta. Jednak nie tylko o zabawę tutaj chodzi. Rowerzyści pojawiając się tłumnie na ulicach dają sygnał władzom miasta, że jest ich dużo i chcą zmian.

27%

Postęp

3914 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

PROJEKT MIGRACJE - MIGRACJE II

Sonia Egner, Katowice, Poland  
Dołóż cegiełkę do niezwykłego przedsięwzięcia - spektaklu tanecznego, którego tematem przewodnim będą kobiety! Spektakl tworzony będzie na krańcu świata, w Australii, przez kobiety i o kobietach :) Zobacz więcej...

45%

Postęp

6545 zł

Mamy już

9 dni

Do końca

Czaty Zamkowe 2017 - Festiwal Piosenki Literackiej

Michał Szczypek, Wrocław, Polska  
Pomóż nam zorganizować kolejną edycję unikatowego Festiwalu. Średniowieczny Zamek? Poezja? Muzyka? Ognisko? Wspólne Śpiewy? Zapraszamy na Czaty Zamkowe 2017

91%

Postęp

2750 zł

Mamy już

10 dni

Do końca

POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla

Centrum Architektury, Warszawa, Polska  
POW. Ilustrowany atlas architektury Powiśla – książka-spacerownik dla wszystkich

86%

Postęp

12978 zł

Mamy już

2 dni

Do końca

Droga czwarta - czyli wędrówka na trzech płaszczyznach

Szymon Maj, Rzeczniów, woj. Mazowieckie Polska  
Projekt mający na celu zarówno rozwój literacki, jak i rozwój społeczny. Droga na trzech płaszczyznach jest widoczna, jednak czym może być Droga Czwarta?

0%

Postęp

13 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

Zamek Snów- płyta z kołysankami

Natalia Mieśnik, Gdańsk, Pomorskie  
WYDAJ Z NAMI ZAMEK SNÓW! Jest to płyta dla najmłodszych. Chcemy przenieść Was w świat magiczny, pełen przygód i niesamowitych krain. Stworzyliśmy teksty i muzykę, przy której będziecie się dobrze bawić i zasypiać.

44%

Postęp

2678 zł

Mamy już

24 dni

Do końca

FLOwyprawa rowerowa śladem hm. F. Marciniaka

Łukasz Tadyszak, Poznań, Polska  
27 maja wędrowniczki i wędrownicy ZHR podejmują wyzwanie przejechania 200 km w ciągu 10 godzin z Poznania do byłego obozu koncentracyjnego Gross-Rosen. Chcą w ten sposób oddać hołd swojemu patronowi, hm. Florianowi Marciniakowi.

3%

Postęp

50 zł

Mamy już

20 dni

Do końca

Piłkarska Wyprawa - Szlakiem Wielkich Klubów

mariusz_kaczmarczyk, Orzesze, Polska  
Łączymy miłość do piłki, pasję do podróży i chęć niesienia pomocy!

3%

Postęp

150 zł

Mamy już

11 dni

Do końca

#Trasa dla Mistrzów#

Warszawski Klub Kolarski, Warszawa  
Budujemy trasę MTB w ursynowskim blokowisku, na górce Kazurce. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym trenować będą zarówno początkujący jak i zaawansowani fani MTB. Miejsce w którym odbędą się tegoroczne mistrzostwa Polski MTB.

14%

Postęp

5796 zł

Mamy już

19 dni

Do końca

Dwór Zalipie w Starych Zambskach

Dwór Zalipie w Starych Zambskach, Zambski Stare 30, 07-215 Obryte  
Dwór Zalipie w Starych Zambskach - czyli rzecz o odbudowie Rzeczypospolitej Obojga Narodów

0%

Postęp

130 zł

Mamy już

53 dni

Do końca

BeWooden-oryginalne dodatki inspirowane naturą

BeWooden, Frýdek-Místek, Česko  
Potrzebujemy wsparcia finansowego na rozwój naszej firmy. Żeby utrzymać się na rynku i stawić czoło konkurencji, którą są duże firmy produkujące taniej, musimy produkować dodatki o znacznie wyższej jakości.

1%

Postęp

130 zł

Mamy już

46 dni

Do końca

Wkład do gotowania i gotowania na parze

Kamil Stankiewicz, Olsztyn, Polska  
Chcesz szybko i wygodnie a przede wszystkich zdrowo przyrządzać posiłki? Wesprzyj projekt by umożliwić mi wykonanie wkładu ze stali nierdzewnej.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

14 dni

Do końca

Projekt Tadżykistan - Energia dla Edukacji

Projekt Tadżykistan, Kraków, Poland  
Rozświetlmy Tadżykistan, zbuduj z nami lampę solarną. Grupa studentów z Krakowa wspiera rówieśników z Duszanbe w rewolucji energetycznej. Edukacja trwa, teraz czas zrealizować nasz główny cel. Wesprzyj nas.

30%

Postęp

1326 zł

Mamy już

32 dni

Do końca

Wyjazd na mistrzostwa świata w OCR do Kanady

Husaria Szczecinek, Szczecinek, Poland  
Czwórka naszych zawodników wyjeżdża na Mistrzostwa Świata w biegach z przeszkodami (OCR) w Kanadzie. Swoją postawą chcemy jak najlepiej reprezentować nasz region i kraj a nasz sukces przekształcić w Twoje zwycięstwo,

4%

Postęp

1045 zł

Mamy już

29 dni

Do końca

Multimedialny podręcznik do nauki języka francuskiego

Clouzot - Lingua, Gdynia, Poland  
Skuteczna nauka gramatyki francuskiej Naucz się używać języka francuskiego metodą praktyczną i jak najbardziej intuicyjną, stworzoną przez rodowitego użytkownika języka francuskiego i przekonaj się, że nie jest to wcale takie tru

1%

Postęp

165 zł

Mamy już

22 dni

Do końca