GrupaPolak
50 tys.

Morze i żagle w poezji polskiej

Szanta, Białystok, Polska  
Wydajmy razem antologię poezji morskiej od XVI wieku po XXI ! Kochanowski, Szymborska, Miłosz, Karol Wojtyła, te nazwiska mówią same za siebie. Mówią, ze warto wydać taką pozycję. Pomóż nam.

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

UKS Jastrząb Głowaczów - Zbieramy na TATRY CUP 2017

Piotr Bolek, Głowaczów  
Naszym celem jest wyjazd na turniej Tatry Cup 2017 do Zakopanego. Będzie to ciekawa przygoda, a także nowe doświadczenie i sprawdzenie się z drużynami z całej Polski oraz zagranicy.

0%

Postęp

115 zł

Mamy już

49 dni

Do końca

Kaman Volley - Igrzyska Olimpijskie Auckland 2017

Kaman Volley, Kędzierzyn-Koźle, Polska  
Uczestnictwo Reprezentacji Polski, siatkarskiej drużyny weteranów Kaman Volley Masters w Igrzyskach Olimpijskich World Masters Games Auckland 2017 w Nowej Zelandii. Wygrywajmy razem. Pasja nigdy się nie kończy.

0%

Postęp

131 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

Druga płyta Healing Incantation

Healing Incantation, Warszawa, Polska  
Istniejemy od roku 2013. Interpretujemy Ragi, czyli klasyczną muzykę indyjską. Zbieramy właśnie fundusze na realizacje naszej drugiej płyty. Jako duet współpracujemy z Kayah oraz z Anną Jurksztowicz.

2%

Postęp

280 zł

Mamy już

42 dni

Do końca

Aventura / Projekt Azja 17

Aventura - Projekt Azja, Bydgoszcz, Polska  
Chcesz zobaczyć Świat z innej perspektywy? Jesteśmy grupą trzech przyjaciół którzy chcą Ci to pokazać! Bądź częścią naszej wyprawy! Zróbmy to razem!

8%

Postęp

885 zł

Mamy już

26 dni

Do końca

Muzeum Mitologii Słowiańskiej

Stowarzyszenie Wspólna Ziemia, Grodzisko Owidz, woj. pomorskie  
Muzeum Mitologii Słowiańskiej to niekomercyjny projekt, w którym za główny cel postawiliśmy sobie popularyzowanie wiedzy o wierzeniach i kulturze duchowej dawnych Słowian. Będzie to pierwsze tego rodzaju muzeum w Europie.

13%

Postęp

2607 zł

Mamy już

41 dni

Do końca

Śpiewnik Pielgrzyma na żywo

Nathalia i Nirina, Gdańsk, Polska  
Projekt duetu siostrzanego, mający na celu zachęcanie młodego pokolenia do słuchania i śpiewania tych wartościowych pieśni, poprzez serię koncertów w nowoczesnych, żywych opracowaniach wraz z zespołem.

43%

Postęp

570 zł

Mamy już

40 dni

Do końca

Doomsday machine

Mariola Orchel, Kraków, Polska  
Alternatywny rok 1986. ZSRR zaatakowało Zachodnie wybrzeże USA. Atomowy Holokaust wisi na włosku. Amerykańcy naukowcy tworzą Doomsday Machine. Broń ostateczną która zakończy wojnę. Czy coś może pójść nie tak? Wszystko!

0%

Postęp

10 zł

Mamy już

25 dni

Do końca

Gablotka i mini DinoBambino

vonchrupek,  
Gablotka to mała, uliczna galeria mieszcząca się starej gablocie usługowej. Niedawno obchodziła swoje 2 urodziny. Z tej okazji chciałabym powołać do życia jednego z jej bohaterów oraz zebrać kwotę na dalszą działalność Gablotki.

60%

Postęp

1824 zł

Mamy już

25 dni

Do końca