Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

owcze.com

owcze.com

Søldarfjørður, Faroe Islands

Pomysłodawczynią pierwszego polskiego ilustrowanego przewodnika po Wyspach Owczych jest Sabina Poulsen – Polka mieszkająca na Wyspach Owczych od trzynastu lat. Ale nie jest typową Farerską Panią Domu, która robi na drutach swetry i dogląda owiec. Z pasją oprowadza turystów po znanych tylko sobie malowniczych zakątkach, wspina się po górach i klifach, prowadzi warsztaty tradycyjnej kuchni farerskiej. Od lat jest ambasadorką Wysp Owczych na międzynarodowych targach i festiwalach kulturalnych. A przede wszystkim mamą małych Wikingów – Mii i Benjamina. Książkę pisze razem z nią Sergiusz Pinkwart – pisarz, dziennikarz, podróżnik, autor ponad 25 książek i przewodników, laureat Nagrody Magellana za najlepszy przewodnik ilustrowany (Gambia. Uśmiechnięte Wybrzeże, wyd. National Geographic). Sergiusz jest także przewodnikiem po Wyspach Owczych i Islandii. O Wyspach Owczych pisał m.in. dla magazynów: National Geographic Traveler, Viva!, Harpers Bazaar.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4115 PLN z 20000 PLN

70 Wspierający

21 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 27.12.2019 22:10

Wyspy Owcze – praktyczny przewodnik ilustrowany

RSS

Onet pisze o naszym przewodniku! Dodano 28.11.2019, godz. 13:34

Kochani!

Dziś naportalu Onet.pl ukazał się wywiad z Sabiną, w którym opowiada ona o cieniach i blaskach życia na Wyspach Owczych a także o naszym przewodniku "Wyspy Owcze z pierwszej ręki"! 

– Na Wyspy Owcze przyjechałam z miłości. Zakochałam się w mężczyźnie z tego dziwnego kraju, o którym wcześniej nawet nie słyszałam – zaczyna swoją opowieść o życiu na daleko położonym od Polski archipelagu Sabina Poulsen. W rozmowie z Onet Podróże Polka wspomina gorzkie i piękne chwile na Wyspach, opowiada jacy są Farerzy i co sprawia, że czuje się tam tak dobrze.

Cały artykuł możecie przeczytać na Onecie KLIKNIJ W LINK

Uściski,

Sabina&Serge

Już ponad 50 wspierających \"Wyspy Owcze z pierwszej ręki\"! Dodano 25.11.2019, godz. 16:04

Kochani,

Już ponad 50 Współwydawców wsparło nasz projekt "Wyspy Owcze z pierwszej ręki"!

Z całego serca – dziękujemy!!!

 Zebraliśmy już ponad 3 000 złotych. Każde Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy! Brakuje nam jeszcze około 15 000, by pokryć koszt druku, dlatego: PROSIMY O WIĘCEJ! Jest jeszcze trochę czasu do końca zbiórki :)

Jeśli znasz kogoś, kto chciałby zostać Współwydawcą naszej książki, a może jego firma powinna zostać uwieczniona w książce jako Mecenas projektu? Koniecznie daj mu znać o naszej książce "Wyspy Owcze z pierwszej ręki"! 

Kochani, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie i JEDZIEMY DALEJ!

Sabina&Serge