GrupaPolak
50 tys.

Wyprawa badawcza w indyjskie Himalaje - Chota Char Dham

Kategoria - Podróże

106%

Postęp

8500 zł

Mamy już

Udany!

Status

Sarmatia Trading naszym najnowszym sponsorem Dodano 15.03.2016, godz. 22:01

Kochani, dzisiaj nasz projekt wsparła niezwykła Firma, która w swojej ofercie proponuje wysublimowane, o bogatym wzornictwie i kolorystyce niczym unikatowe dzieło sztuki o niepowtarzalnym pięknie, a nierzadko zdarza się, że ręcznie robione, dywany orientalne - Sarmatia Trading (http://www.sarmatiatrading.pl/). Cała oferta wraz z bardzo zróżnicowanym cennikiem, dopasowanym do artystycznych potrzeb i możliwości Klienta jest dostępna tutaj: http://www.sarmatiatrading.pl/kategoria-produktu/dywany-kolekcjonerskie/. Sarmatia Trading nie oferuje jedynie dywanów, lecz dzieła sztuki o zachwycającym uroku i trwałości.

Więcej o prelekcji we wrocławskiej Nalandzie Dodano 08.03.2016, godz. 22:14

I jeszcze drobna garść informacji o himalajskiej jodze w KsięgarnioKawiarni Nalandzie we Wrocławiu dostępna jest pod tym świeżo utworzonym linkiem: http://www.nalanda.pl/20-marca-joga-himalajska_oryginalna-joga-indyjska-w-teorii-i-praktyce/ . Zapraszamy :)

Prelekcja o jodze himalajskiej w Nalandzie Dodano 08.03.2016, godz. 11:34

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłą podróż do serca Indii, czyli na naszą prelekcję o jodze himalajskiej, która odbędzie się 20 marca o godz. 16.00-17.00 (plus mała dyskusja) w bardzo klimatycznym miejscu, czyli we wrocławskiej KsięgarnioKawiarnioVegedajni Nalandzie (dla mniej zorientowanych ukrytej przy pl. Kościuszki 12, po przekątnej od Renomy).

Wejściówka 25 zł/os. - cała zebrana suma zostanie oczywiście przeznaczona na realizację wyprawy.

Przybywajcie tłumnie :)

Wywiad z nami w Radio Luz Dodano 06.03.2016, godz. 12:17

Zapraszamy jutro na godz. 17.15 do Radia Luz Wrocław na wywiad z nami. Radio nadaje także na żywo online pod adresem: http://radioluz.pwr.wroc.pl/.

Himalaje w Teatrze Polskim we Wrocławiu Dodano 05.03.2016, godz. 16:12

We wtorek 29 marca 2016 o godzinie 19:00 zapraszamy na Scenę Kameralną na nasz wykład pt "Teatr Indii, czyli mechaniczna pomarańcza", będący częścią ogólnopolskiej akcji Dotknij Teatru organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Powiemy też co nieco o naszej wyprawie w Himalaje:
http://www.teatrpolski.wroc.pl/archiwum/2015-2016/dotknij-teatru-teatr-indii-czyli-mechaniczna-pomarancza

"Jogiczne Himalaje, jakich nie znacie" Dodano 03.03.2016, godz. 23:03

Właśnie na blogu o sztuce, rozwoju i rowerze Artaktywnie pojawił się wpis o naszej wyprawie: https://artaktywnie.wordpress.com/2016/03/03/jogiczne-himalaje-jakich-nie-znacie/. Gorąco dziękujemy i działamy dalej.

Patronaty Dodano 29.02.2016, godz. 19:01

Od rozpoczęcia naszego projektu na Polakpotrafi.pl udało się nam pozyskać 4 bardzo ważne patronaty
- Manomani. Joga & Pilates we Wrocławiu
- Filozofuj! czasopismo popularno-filozoficzne
- joga-abc.pl
- Masala Indian Restaurant we Wrocławiu

Dalej trwają rozmowy i z pewnością liczba Patronów wzrośnie :)

Podziękowania Dodano 29.02.2016, godz. 18:56

Kochani, bardzo Wam dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy już 2083 zł, czyli 25% całości. Jesteśmy mile zaskoczone takim zaangażowaniem i pozytywnym odbiorem, z jakim się dzięki Wam spotykamy.

Nie poddajemy się i walczymy dalej w jogicznej sprawie :)

79

Wspierających

8500 zł

Z całkowitej kwoty 8000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 15.04.2016
Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękowania na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów.

6 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Podziękowania na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów i pocztówka z Indii.

23 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Oryginalny BANKNOT z Indii z wybranym przez nas nominałem.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Podziękowania na Facebooku/mailu, zdjęcie z Himalajów oraz do wyboru: oryginalne kadzidełka indyjskie lub obrazek Ganeśi, Wisznu, Śiwy lub innego bóstwa hinduizmu; lub przyprawy indyjskie (garam masala i tikka masala).

20 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Podziękowania na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów, pocztówka z Indii oraz do wyboru: figurka jednego z bogów lub kalendarz indyjski; lub kajal do oczu i henna; lub 2 filmy Bollywood; lub 2 herbaty indyjskie; lub 2 pary kolczyków.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Podziękowania na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów, kadzidełka oraz do wyboru: chusta lub spodnie szarawary, a także do wyboru: nasz e-book z wysokiej jakości zdjęciami z Himalajów i fragmentami nauk guru lub przepyszny e-book z przepisami kuchni indyjskiej i himalajskiej.

13 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Podziękowanie na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów oraz do wyboru: salvar kamiz lub kurta, lub torba indyjska, lub t-shirt, a także do wyboru: nasz e-book z wysokiej jakości zdjęciami z Himalajów i fragmentami nauk guru lub przepyszny e-book z przepisami kuchni indyjskiej i himalajskiej.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Podziękowanie na Facebooku/mailu, zdjęcie z Himalajów, oraz egzemplarz naszej książki z dedykacją, a także do wyboru: nasz e-book z wysokiej jakości zdjęciami z Himalajów i fragmentami nauk guru lub przepyszny e-book z przepisami kuchni indyjskiej i himalajskiej.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Zestaw Delux 2: Podziękowanie na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów, 2 herbaty indyjskie, kolczyki, przyprawy indyjskie (kardamon, kminek indyjski, kolendra, kurkuma), t-shirt; a także do wyboru: nasz e-book z wysokiej jakości zdjęciami z Himalajów i fragmentami nauk guru lub przepyszny e-book z przepisami kuchni indyjskiej i himalajskiej.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Podziękowania imienne dla Ciebie lub Twojej firmy (wraz z zamieszczeniem linka do Twojej strony) w naszej książce.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Zestaw Delux 1: Podziękowanie na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów, salvar kamiz lub kurta; 2 herbaty i do wyboru: spodnie szarawary lub chusta; a także do wyboru: nasz e-book z wysokiej jakości zdjęciami z Himalajów i fragmentami nauk guru lub przepyszny e-book z przepisami kuchni indyjskiej i himalajskiej.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 350 zł lub więcej!

Zestaw Delux 3: Podziękowania na Facebooku/mailu oraz zdjęcie z Himalajów, oryginalne wysokiej jakości indyjskie sari w dowolnym kolorze, kolczyki; a także do wyboru: nasz e-book z wysokiej jakości zdjęciami z Himalajów i fragmentami nauk guru lub przepyszny e-book z przepisami kuchni indyjskiej i himalajskiej.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 350 zł lub więcej!

Podziękowania na Facebooku/mailu, zdjęcie z Himalajów oraz prezenty na życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Nagroda sponsorska połączona z wykwintną kolacją indyjską i naszymi opowieściami, logo Twojej firmy będzie nam towarzyszyć przez całość wyprawy, podczas spotkań i warsztatów (przed i po wyprawie) oraz znajdzie się w specjalnych podziękowaniach w książce, a Twój baner będzie podpięty do naszych 2 blogów.

3 Wspierających

O Projektodawcy

Nina Budziszewska

Nina Budziszewska

Wrocław, Poland

Wykładowca uniwersytecki (kultura Indii: UWr. i GWSH w Katowicach) z gościnnymi wykładami z filozofii na Uniwersytecie Abderrahmane Mira (Algieria), redaktorka rubryki o myśli indyjskiej w czasopiśmie Filozofuj!. W życiu naukowym i prywatnym fascynuje mnie filozofia indyjska, a w szczególności joga i jogiczny oddech (pranajama), co łączę także w aktywności pozauniwersyteckiej (certyfikat „Coaching with Compassion” na Case Western Reserve University). Uwielbiam sanskryt, yerba mate i karate, obecnie jestem w trakcie tłumaczenia z sanskrytu: Sarwa-siddhanta-sanghrahy i Widżniana-Bhairawa Tantry, a wkrótce Hatha-joga-pradipiki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: