Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nina Budziszewska

Nina Budziszewska

Wrocław, Poland

Wykładowca uniwersytecki (kultura Indii: UWr. i GWSH w Katowicach) z gościnnymi wykładami z filozofii na Uniwersytecie Abderrahmane Mira (Algieria), redaktorka rubryki o myśli indyjskiej w czasopiśmie Filozofuj!. W życiu naukowym i prywatnym fascynuje mnie filozofia indyjska, a w szczególności joga i jogiczny oddech (pranajama), co łączę także w aktywności pozauniwersyteckiej (certyfikat „Coaching with Compassion” na Case Western Reserve University). Uwielbiam sanskryt, yerba mate i karate, obecnie jestem w trakcie tłumaczenia z sanskrytu: Sarwa-siddhanta-sanghrahy i Widżniana-Bhairawa Tantry, a wkrótce Hatha-joga-pradipiki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8500 PLN z 8000 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016.

Wyprawa badawcza w indyjskie Himalaje - Chota Char Dham

Prelekcja o jodze himalajskiej w Nalandzie

Dodano 08.03.2016, godz. 11:34

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłą podróż do serca Indii, czyli na naszą prelekcję o jodze himalajskiej, która odbędzie się 20 marca o godz. 16.00-17.00 (plus mała dyskusja) w bardzo klimatycznym miejscu, czyli we wrocławskiej KsięgarnioKawiarnioVegedajni Nalandzie (dla mniej zorientowanych ukrytej przy pl. Kościuszki 12, po przekątnej od Renomy).

Wejściówka 25 zł/os. - cała zebrana suma zostanie oczywiście przeznaczona na realizację wyprawy.

Przybywajcie tłumnie :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016 18:06