Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nina Budziszewska

Nina Budziszewska

Wrocław, Poland

Wykładowca uniwersytecki (kultura Indii: UWr. i GWSH w Katowicach) z gościnnymi wykładami z filozofii na Uniwersytecie Abderrahmane Mira (Algieria), redaktorka rubryki o myśli indyjskiej w czasopiśmie Filozofuj!. W życiu naukowym i prywatnym fascynuje mnie filozofia indyjska, a w szczególności joga i jogiczny oddech (pranajama), co łączę także w aktywności pozauniwersyteckiej (certyfikat „Coaching with Compassion” na Case Western Reserve University). Uwielbiam sanskryt, yerba mate i karate, obecnie jestem w trakcie tłumaczenia z sanskrytu: Sarwa-siddhanta-sanghrahy i Widżniana-Bhairawa Tantry, a wkrótce Hatha-joga-pradipiki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8500 PLN z 8000 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016.

Wyprawa badawcza w indyjskie Himalaje - Chota Char Dham

Sarmatia Trading naszym najnowszym sponsorem

Dodano 15.03.2016, godz. 22:01

Kochani, dzisiaj nasz projekt wsparła niezwykła Firma, która w swojej ofercie proponuje wysublimowane, o bogatym wzornictwie i kolorystyce niczym unikatowe dzieło sztuki o niepowtarzalnym pięknie, a nierzadko zdarza się, że ręcznie robione, dywany orientalne - Sarmatia Trading (http://www.sarmatiatrading.pl/). Cała oferta wraz z bardzo zróżnicowanym cennikiem, dopasowanym do artystycznych potrzeb i możliwości Klienta jest dostępna tutaj: http://www.sarmatiatrading.pl/kategoria-produktu/dywany-kolekcjonerskie/. Sarmatia Trading nie oferuje jedynie dywanów, lecz dzieła sztuki o zachwycającym uroku i trwałości.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016 18:06