Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Drużyna KLIKa

Drużyna KLIKa

Kraków, Polska

Sześć kobiet. Dzieli je wiele, ale łączy wspólny cel – chcą wydać książkę pewnego zdolnego chłopca, który potrafi wzruszyć, rozbawić i zadziwić. Jeden z najpiękniejszych widoków, to widok uśmiechu u drugiego człowieka. Dlatego pomóżcie im wspólnie uszczęśliwić Krystiana!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12374 PLN z 5000 PLN

261 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 14.01.2017 21:09

WYdajMY KLIKa

RSS

Pilne - brakujące adresy :) Dodano 15.05.2017, godz. 21:40

Dobry wieczór,
Przypominamy osobom, które jeszcze nie podały adresu do wysyłki książki Krystiana, aby jak najszybciej się z nami skontaktowały. Jeśli nie otrzymamy adresu, nie będziemy mogły przesłać nagrody.
Będziemy wdzięczne za szybką odpowiedź, gdyż chcemy w najbliższych dniach rozpocząć wysyłanie ostatniej partii książek :)
Pozdrawiamy ciepło,
Drużyna Klika
Dodano: 16.05.2017, 12:39
  Wioleta Kołodziejczyk
Wioleta Kołodziejczyk
nie wiem czy podawałam adres a książki nie mam
Pozdrawiam
Dodano: 16.05.2017, 9:51
  Emilia Baran
Emilia Baran
też podawałam adres na samym początku, nie wiem gdzie miałabym go teraz wpisać. ksiazka do mnie jak na razie rowniez nie dotarla
Dodano: 16.05.2017, 0:36
  magda.mirkowska
magda.mirkowska
Dobry wieczór, mam to samo pytanie, nie jestem pewna czy podawalam adres? Jesli trzeba go uzupełnić, to szczerze mówiąc, nie wiem w jaki sposób tu na stronie...

Książki gotowe do wysyłki :) Dodano 27.04.2017, godz. 20:40

Witamy:) Rozesłałyśmy już "Doktora Klika" w wersji elektronicznej. Dziękujemy za wspaniałe słowa, jakie nam przesyłacie! Bardzo prosimy osoby, które z jakichś przyczyn nie otrzymały maila, a wybrały nagrodę elektronicznej wersji powieści Krystiana, by zgłaszały się do nas za pośrednictwem PolakPotrafi lub Facebook'a.
Książki z drukarni już odebrane! :) Będziemy informować o wysyłce nagród. Bardzo prosimy osoby, które na serwisie PolakPotrafi nie podały adresu do wysyłki, a zamówiły książkę lub zakładkę, o uzupełnienie tej istotnej informacji :)
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia !

Udało się! :) Dodano 16.01.2017, godz. 15:53

Kochani!
14. 01. 2017r o godzinie 21 pomyślnie zakończyła się na akcja WydajMyKlika. Dzięki Wam uzbierałyśmy 12347 złotych, a wsparło nas aż 261 osób ! Jesteśmy wraz z Krystianem bardzo szczęśliwi i brakuje nam słów, by wyrazić to jak bardzo Wam dziękujemy za dobre serce i chęć pomocy!:) Przypominamy, ze uzbierana kwota zostanie przekazana na wydruk i dystrybucje książki a także na Ośrodek dla Dzieci Niedowidzących i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej w Krakowie. To jednak nie koniec pracy, teraz czas na obdarowanie nagrodami a także na wieczór autorski Krystiana !
O dalszych postępach będziemy informować na naszym Fanpage :
https://www.facebook.com/wydajmy.klika/

Nie opuszczajcie nas jeszcze :)
Do usłyszenia ! :)

Tyle radości ! :) Dodano 11.01.2017, godz. 20:32

Dobry wieczór Wam wszystkim! :)

Radość nas dziś rozpiera i niedowierzenie! Daliście z siebie 200 % !:) Właśnie dziś kwota na Polak Potrafi przekroczyła magiczne 10 000 zł ! A wpłaty przychodzą nadal, co nas bardzo cieszy !:)
Dziękujemy wszystkim! :) Przypominamy, że do końca zostały jeszcze 3 dni.

Uściski dla Was wszystkich ! :)

Magia! :) Dodano 06.01.2017, godz. 15:17

Kochani,
słowa nie są w stanie opisać tego, co czujemy w ostatnich dniach. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Oglądając wczorajsze wydanie Faktów TVN byłyśmy niesamowicie wzruszone, szczęśliwe, ale przede wszystkim dumne z Krystiana. Udźwignął stres związany z kamerami i przedstawił siebie dokładnie takim jakim jest – radosnym, wrażliwym i pomocnym chłopcem. Wszystkie dobre słowa, które od Was otrzymujemy, komentarze, wiadomości to jest coś, co z pewnością utrzyma uśmiech na Jego twarzy na długo, jesteśmy pewne, że zapamięta te chwile do końca życia.
Mamy już ponad 8000zł! Finansowo wsparło nas już ponad 170 osób, a poprzez udostępnienia tysiące. A to przecież jeszcze nie koniec - do końca akcji zostało jeszcze 8 dni.
Ciężko wyrazić naszą wdzięczność, więc napiszemy po prostu: DZIĘKUJEMY! Jesteście niesamowici i pamiętajcie, że dzięki Wam ten Świat staje się lepszy! :)

Link do reportażu Faktów TVN: http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ma-autyzm-i-talent-by-pomagac-innym-napisal-i-zilustrowal-ksiazke,704875.html

Mamy to!!! Dodano 04.01.2017, godz. 20:11

Udało się! :)))

Dzisiejszy dzień przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zebraliśmy pierwotnie założoną kwotę, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 10 dni!

Jesteście niesamowici! Brak nam słów, po prostu DZIĘKUJEMY!
Dodano: 04.01.2017, 21:37
  Mirek Burnejko
Mirek Burnejko
Gratulacje. Świetny cel, to i się szybko pieniądze znajdują. Powodzenia w realizacji i w genialnym projekcie.

Dodatkowa nagroda: pocztówka z Meksyku Dodano 22.12.2016, godz. 21:26

Kochani,
jesteście niesamowici! Akcja trwa zaledwie tydzień, a my mamy już ponad 1/3 niezbędnej kwoty! Dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się piękniejszy! :) Nie spoczywamy jednak na laurach i działamy dalej.
Mamy dla Was nową informację: do naszej akcji włączył się również Michał Maj z bloga Życie Jest Piękne! W zamian za wpłatę kwoty 50zł lub wyższej można otrzymać od Niego, poza standardowymi nagrodami, również pocztówkę z podróży do Meksyku! Wystarczy po wpłacie odezwać się do Michała, a w marcu będzie czekała na Ciebie miła niespodzianka w skrzynce :)
Więcej szczegółów u Niego na blogu: http://zyciejestpiekne.eu/ruszamy-kolejna-podroz

Dziękujemy!