Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Drużyna KLIKa

Drużyna KLIKa

Kraków, Polska

Sześć kobiet. Dzieli je wiele, ale łączy wspólny cel – chcą wydać książkę pewnego zdolnego chłopca, który potrafi wzruszyć, rozbawić i zadziwić. Jeden z najpiękniejszych widoków, to widok uśmiechu u drugiego człowieka. Dlatego pomóżcie im wspólnie uszczęśliwić Krystiana!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12374 PLN z 5000 PLN

261 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

247%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.01.2017.

WYdajMY KLIKa

Magia! :)

Dodano 06.01.2017, godz. 15:17

Kochani,
słowa nie są w stanie opisać tego, co czujemy w ostatnich dniach. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Oglądając wczorajsze wydanie Faktów TVN byłyśmy niesamowicie wzruszone, szczęśliwe, ale przede wszystkim dumne z Krystiana. Udźwignął stres związany z kamerami i przedstawił siebie dokładnie takim jakim jest – radosnym, wrażliwym i pomocnym chłopcem. Wszystkie dobre słowa, które od Was otrzymujemy, komentarze, wiadomości to jest coś, co z pewnością utrzyma uśmiech na Jego twarzy na długo, jesteśmy pewne, że zapamięta te chwile do końca życia.
Mamy już ponad 8000zł! Finansowo wsparło nas już ponad 170 osób, a poprzez udostępnienia tysiące. A to przecież jeszcze nie koniec - do końca akcji zostało jeszcze 8 dni.
Ciężko wyrazić naszą wdzięczność, więc napiszemy po prostu: DZIĘKUJEMY! Jesteście niesamowici i pamiętajcie, że dzięki Wam ten Świat staje się lepszy! :)

Link do reportażu Faktów TVN: http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ma-autyzm-i-talent-by-pomagac-innym-napisal-i-zilustrowal-ksiazke,704875.html

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.01.2017 21:09