Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony
Drużyna KLIKa

Drużyna KLIKa

Kraków, Polska

Sześć kobiet. Dzieli je wiele, ale łączy wspólny cel – chcą wydać książkę pewnego zdolnego chłopca, który potrafi wzruszyć, rozbawić i zadziwić. Jeden z najpiękniejszych widoków, to widok uśmiechu u drugiego człowieka. Dlatego pomóżcie im wspólnie uszczęśliwić Krystiana!

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

WYdajMY KLIKa

Wsparł zobacz wszystkie

WYdajMY KLIKa polski kickstarter

WYdajMY KLIKa

Kraków, Polska

Wydajemy książkę, której autorem jest Krystian - zabawny i inteligentny chłopiec z autyzmem. Kilkadziesiąt stron fantastycznych opowieści o Doktorze Kliku oraz ilustracji wykonanych własnoręcznie przez Krystiana. Jesteś z nami? :)

247% Postęp

12374 PLN z 5000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Dobry wieczór,
Przypominamy osobom, które jeszcze nie podały adresu do wysyłki książki Krystiana, aby jak najszybciej się z nami skontaktowały. Jeśli nie otrzymamy adresu, nie będziemy mogły przesłać nagrody.
Będziemy wdzięczne za szybką odpowiedź, gdyż chcemy w najbliższych dniach rozpocząć wysyłanie ostatniej partii książek :)
Pozdrawiamy ciepło,
Drużyna Klika

15.05.2017
WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Witamy:) Rozesłałyśmy już "Doktora Klika" w wersji elektronicznej. Dziękujemy za wspaniałe słowa, jakie nam przesyłacie! Bardzo prosimy osoby, które z jakichś przyczyn nie otrzymały maila, a wybrały nagrodę elektronicznej wersji powieści Krystiana, by zgłaszały się do nas za pośrednictwem PolakPotrafi lub Facebook'a.
Książki z drukarni już odebrane! :) Będziemy informować o wysyłce nagród. Bardzo prosimy osoby, które na serwisie PolakPotrafi nie podały adresu do wysyłki, a zamówiły książkę lub zakładkę, o uzupełnienie tej istotnej informacji :)
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia !

27.04.2017
WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Kochani!
14. 01. 2017r o godzinie 21 pomyślnie zakończyła się na akcja WydajMyKlika. Dzięki Wam uzbierałyśmy 12347 złotych, a wsparło nas aż 261 osób ! Jesteśmy wraz z Krystianem bardzo szczęśliwi i brakuje nam słów, by wyrazić to jak bardzo Wam dziękujemy za dobre serce i chęć pomocy!:) Przypominamy, ze uzbierana kwota zostanie przekazana na wydruk i dystrybucje książki a także na Ośrodek dla Dzieci Niedowidzących i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej w Krakowie. To jednak nie koniec pracy, teraz czas na obdarowanie nagrodami a także na wieczór autorski Krystiana !
O dalszych postępach będziemy informować na naszym Fanpage :
https://www.facebook.com/wydajmy.klika/

Nie opuszczajcie nas jeszcze :)
Do usłyszenia ! :)

16.01.2017
WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Dobry wieczór Wam wszystkim! :)

Radość nas dziś rozpiera i niedowierzenie! Daliście z siebie 200 % !:) Właśnie dziś kwota na Polak Potrafi przekroczyła magiczne 10 000 zł ! A wpłaty przychodzą nadal, co nas bardzo cieszy !:)
Dziękujemy wszystkim! :) Przypominamy, że do końca zostały jeszcze 3 dni.

Uściski dla Was wszystkich ! :)

11.01.2017
WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Kochani,
słowa nie są w stanie opisać tego, co czujemy w ostatnich dniach. Zainteresowanie akcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Oglądając wczorajsze wydanie Faktów TVN byłyśmy niesamowicie wzruszone, szczęśliwe, ale przede wszystkim dumne z Krystiana. Udźwignął stres związany z kamerami i przedstawił siebie dokładnie takim jakim jest – radosnym, wrażliwym i pomocnym chłopcem. Wszystkie dobre słowa, które od Was otrzymujemy, komentarze, wiadomości to jest coś, co z pewnością utrzyma uśmiech na Jego twarzy na długo, jesteśmy pewne, że zapamięta te chwile do końca życia.
Mamy już ponad 8000zł! Finansowo wsparło nas już ponad 170 osób, a poprzez udostępnienia tysiące. A to przecież jeszcze nie koniec - do końca akcji zostało jeszcze 8 dni.
Ciężko wyrazić naszą wdzięczność, więc napiszemy po prostu: DZIĘKUJEMY! Jesteście niesamowici i pamiętajcie, że dzięki Wam ten Świat staje się lepszy! :)

Link do reportażu Faktów TVN: http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/ma-autyzm-i-talent-by-pomagac-innym-napisal-i-zilustrowal-ksiazke,704875.html

06.01.2017
WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Udało się! :)))

Dzisiejszy dzień przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zebraliśmy pierwotnie założoną kwotę, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 10 dni!

Jesteście niesamowici! Brak nam słów, po prostu DZIĘKUJEMY!

04.01.2017
WYdajMY KLIKa

WYdajMY KLIKa

Drużyna KLIKa

aktualizacja projektu

Kochani,
jesteście niesamowici! Akcja trwa zaledwie tydzień, a my mamy już ponad 1/3 niezbędnej kwoty! Dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się piękniejszy! :) Nie spoczywamy jednak na laurach i działamy dalej.
Mamy dla Was nową informację: do naszej akcji włączył się również Michał Maj z bloga Życie Jest Piękne! W zamian za wpłatę kwoty 50zł lub wyższej można otrzymać od Niego, poza standardowymi nagrodami, również pocztówkę z podróży do Meksyku! Wystarczy po wpłacie odezwać się do Michała, a w marcu będzie czekała na Ciebie miła niespodzianka w skrzynce :)
Więcej szczegółów u Niego na blogu: http://zyciejestpiekne.eu/ruszamy-kolejna-podroz

Dziękujemy!

22.12.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty