Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD

Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD

日本 Tōkyō

Jestem japonistą, blogerem i Youtuberem mieszkającym w Tokio, a moją największą pasją są podróże do... Korei Północnej. Studiowałem japoński w Warszawie, a nastepnie wyjechałem na studia do Chin i Japonii. Wtedy to miałem okazję pierwszy raz pojechać do Korei Północnej. Wyjazd ten uswiadomił mi, jak mało wiemy na temat tego kraju i dlatego postanowiłem założyć stronę Pozdro z KRLD. Obecnie jest to jedyny w Polsce blog poswięcony turystyce do Korei Północnej.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4422 PLN z 1000 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

442%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.08.2016.

Wyprawa do Korei Północnej - Pozdro z KRLD

Dodano: 20.08.2016, 0:50
Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD
Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD
Dzięki za komentarz Dziki Żbik.

KRLD jest bardzo bezpiecznym krajem jeśli się przestrzega prawa i lokalnych zwyczajów. Amerykański turysta złamał prawo i próbował dokonać kradzieży. Jest to oczywiście przestępstwo i został aresztowany. Naturalnie to aresztowanie zostanie wykorzystane politycznie, ale zrobił to z własnej woli i to jego wina. Koreańczycy nie aresztują turystów na chybił trafił. Zawsze jest jakiś powód.
Dodano: 20.08.2016, 0:47
Dziki Żbik
Dziki Żbik
Najbezpieczniejszy? Ostatnio skazano tam amerykańskiego turystę na 15 lat obozu za zerwanie plakatu propagandowego. Oczywistym jest, ze nie o żaden plakat chodzi a o politykę.
Dodano: 15.08.2016, 15:41
Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD
Emil Truszkowski - Pozdro z KRLD
Mogą być i widoczki. Jak się zbiórka zakończy to wyślę maila do wszystkich z prośbą o adres do wysyłki oraz podanie czy się chce propagandę czy widoczek. NIE ma możliwości wyboru wzorku/zdjęcia na pocztówce. Wysyłam to, co będzie. Można tylko wybrać rodzaj: propaganda lub widokówka z Pjongjangu.
Dodano: 15.08.2016, 11:24
  joanwi
joanwi
Cześć,
a czy pocztówki będą tylko takie jak te na zdjęciu? Czy nie mógłby to być po prostu jakiś widoczek?
Pozdrawiam,
Asia

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.08.2016 15:03