Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Janusz Zagórski

Janusz Zagórski

Sobótka, Polska

Janusz Zagórski (ur. 9 marca 1958 r.) − polski niezalezny dziennikarz, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel i prezenter telewizji internetowej: niezależnatelewizja.pl.(NTV)
Inicjator wielu niekonwencjonalnych działań. Z wykształcenia magister nauk politycznych (studiował też filozofie). Najważnieszym obecnie jego zadaniem jest tworzenie Studia NTV w Sobótce i realizacja wielkiego projektu nazwie Republika Ślężańska.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

56926 PLN z 25000 PLN

389 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

227%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.11.2016.

Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

Dodano: 10.11.2016, 19:38
  Filip K.
Filip K.
Ale zmieńcie w końcu tę usługę livestream bo stream na żywo się wiecznie zacina. Na youtube też można nadawać na żywo.
Dodano: 10.11.2016, 12:59
baba
baba
To teraz zapamiętaj Januszku. Od dzisiaj, zanim poprosisz o pieniążki za promocję na antenie albo banery na stronie, zastanowisz się, czy aby to nie jest jakiś Zły? Jakiś Niedobry? Zrozumiałeś, Januszku? Bądź grzeczny, bo jak się nie zmienisz, dostaniesz klapsa.
Dodano: 10.11.2016, 10:05
  Kevin
Kevin
Jestem z WAMI od poczatku, obejrzalem prawie wszystkie wasze wywiady, audycje i wiele sie przez to nauczylem. Pozdrawiam caly Team i zycze wiele inspiracji, oraz tego ze projekt Slezanski pokaze jak budowac nowe podstawy spoleczenstwa solidarnego z naura i przyroda dla dobra nas Wszystkich.

Trzymam kciuki
Dodano: 09.11.2016, 11:15
  dana.dana
dana.dana
Życzę powodzenia i trzymam kciuki za pomysł i jego realizację.
Dodano: 09.11.2016, 6:52
  Konto usunięte
Konto usunięte
Każde medium przekazu jakim jest TV/internet jest narzędziem przekazu informacji, przekazem emocji
tak samo często wykorzystywanym przez ludzi uczciwych jak dla tych którzy chcą szybko
zarobić na naiwności ludzi, na ich głupocie, czy na otwartości na świat nie materialny.
Nie od dziś wiadomo ze na kanale NTV są także filmy oszustów. Trudno pewnie byłoby każdego
inwigilować, i sprawdzać jego przeszłość przestępcą. Ale od jakości TV zależy czy takie filmy się pojawia na jej kanale.

Życzę P. Januszowi i całemu zespołowi telewizji zeby byli orędownikami tylko prawdy uczciwych idei zmieniających nasz
coraz bardziej okrutny świat. Pieniądze które są obecnie wyznacznikiem naszej moralności wyznacznikiem statusu społecznego,
coraz częściej celem jedynym życia nie powodowały żeby TV NTV nie stała się śmietnikiem dla oszustów, naciągaczy.

„Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie”
Dodano: 05.11.2016, 10:11
  Karolina Androsz
Karolina Androsz
Dzięki Panie Januszu, za wszystko co Pan robi. Jest to projekt niezwykły, wizjonerski, który warto poprzeć. Trzymam kciuki za pomyślną realizację i pozdrawiam całą ekipę NTV oraz wszystkich telewidzów.
Dodano: 04.11.2016, 8:02
jaro47
jaro47
Telewizja jest niezależna, ale jako medium publiczne podlega krytyce i dyskusji. Janusz Zagórski jest osobą publiczną, więc również jego praca i osoba podlega weryfikacji. Jak ktoś nie chce, aby o nim mówiono, niech siedzi w domu, a nie występuje przed kamerami. Cenzura to nie to samo, co zdroworozsądkowa ocena tego, co dobre, a co szkodliwe. Ja nie mam problemu z tym, że NTV pokazuje różnych ludzi o przeróżnych poglądach, nawet jeśli trafiają się naciągacze, płacą za to sami chętni i to nie moja rzecz. Gorzej, jeśli promuje się sekciarstwo lub ludzi toksycznych, którzy szkodzą innym. To tak, jak zachwalać truciznę, mówiąc o zdrowej żywności. Człowiek o wieloletnim doświadczeniu w branży, powinien takie rzeczy rozpoznawać i się ich wystrzegać. A jeśli tego nie robi, należy krytykować, choćby po, aby zwrócić na problem uwagę i dokonać zmiany w podejściu do tematu. Keshe jest tu dobrym przykładem. Janusz, pomimo obietnic, Magrava nie testował, bo to inteligentny facet i wie, że to zwykły pic, więc wygodniej było siedzieć cicho, ale konferencję już robi, bo publika będzie i oglądalność będzie. Tymczasem wyznawcy Keshego zaczynają pić różnego typu odczynniki chemiczne, zwane przez nich gansami, chlorki i kwasy . Można by przymknąć oko, niech się idioci trują, ale jak paru się przekręci, winnych naturalnie nie będzie. Michała Papierskiego, Anioła z Projektu Cheops, już ze złotym prętem w dupie, Janusz zaprosił na Harmonię Kosmosu i robił z nim wywiady w studio, jak gdyby nigdy nic.Potem ten Anioł, opromieniony sławą, wymysli coś nowego i zniszczy parę kolejnych życiorysów. A tutaj nie trzeba było żadnej weryfikacji, bo to już było po wielkiej akcji z Enkim. W tym całym zamieszaniu chodzi o to, aby Janusz Zagórski w końcu zrozumiał, że mając tak nośne i opiniotwórcze w środowisku ezoterycznym medium, po prostu musi brać większą odpowiedzialność za wypowiadane słowa na jego antenie. O pieniądze już walczyć Januszu nie musisz, dostałeś je teraz od sympatyków i zawsze tak pewnie będzie, więc zacznij trzymać w końcu poziom.
Dodano: 04.11.2016, 7:13
  dj54
dj54
Witam. przypominam co niektórym, że telewizja Pana Janusza jest niezależna. A co niektórym się wydaje że Pan Janusz ma prowadzić cenzurę i weryfikacje występujących w niej ludzi i idei. Nawet gdyby taką cenzurę wprowadził to i tak nie ma 100 % skuteczności .Zresztą nigdy nie będzie tak,że dogodzi się wszystkim. Ja nie ze wszystkimi poglądami głoszonymi w telewizji się zgadzam, więc nie wszystko oglądam ale bardzo szanuje innym punkt widzenia nawet jak jest on sprzeczny w tej chwili z moim. Panie Januszu robi Pan bardzo dobrą robotę i nie przejmuje się Pan jakąś tam krytyką, bo krytykować łatwo, a coś zrobić bardzo trudno.Serdecznie Pozdrawiam Pana Janusza i sympatyków jego telewizji :) :) :)
Dodano: 03.11.2016, 20:46
barbara_kania
barbara_kania
Od kiedy to wyrażanie własnego zdania jest podłością? To nie ma też nic wspólnego z zazdrością. MOże jeste uboga, ale ty pewnie bogata w bezkrytyczną głupotę, typową dla tego środowiska. Uwagi są celne, jak choćby ta, że Janusz wspierał ludzi z Projektu Cheops, którzy skrzywdzili potem wielu ludzi, finansowo i emocjonalnie. Czy miał w tym swój udział? Oczywiście że tak, chociaż nie takie miał pewnie intencje. Teraz puszcza audycje z ludźmi od Keshe, którzy propagują choćby niby lecznicze używanie urządzeń wytwarzających szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne, mogące powodować raka. Ale to nic, najważniejsze że jest grzeczny. Kochaj to nie znaczy akceptuj, gdy widzisz, że ktoś innym wyrządza szkodę. Nie na tym polega miłość. Jesteście siebie warci.
Dodano: 03.11.2016, 14:52
Jadwiga Wilczyńska-bodegwin
Jadwiga Wilczyńska-bodegwin
Poczytałam sobie i się śmieję.Ludzie,opanujcie się! Czy nie lepiej w ogóle nie pisać,jeżeli coś złego? Przecież to jest świetna praca,czy robota Pana Janusza.Czego Mu zazdrościcie?W Jego programach jest bardzo dużo cennych ciekawostek.A jeśli zarabia,to oczywiste.Wyzbądźcie się zazdrości.Chyba wiecie,że niezgoda rujnuje,a zgoda buduje? Widzicie,jak Panu Januszowi Wiele sprzyja,jest grzeczny,podchodzi do wszystkiego z miłością i ma wielu zwolenników. I nic tu po podłościach. Nawet fajnie się je czyta.Oj,oj,ubodzy w niewiedzy. Kochaj,żyj i na szacunek czekaj
Dodano: 02.11.2016, 9:28
barbara_kania
barbara_kania
Z tym narażaniem się i opozycyjnością to jakoś Panu nie wierzę, skoro był Pan w tym czasie członkiem PZPR, opozycja to raczej się tam nie garnęła, poza tym ten wpis w encyklopedii wklejony na czytanym przeze mnie forum głosi, że studenci solidarnościowego NZS nie dopuszczali was na spotkaniach do głosu, jako tych, co mieli za zadanie rozbić jedność ruchu studenckiego. Co nie znaczy, że był Pan donosicielem oczywiście. Dziś każdy się wybiela, noga być też fałszywe oskarżenia, dlatego przeprosiłam za ten pochopny wpis. Co do reszty, to zawsze Pan lansowałeś byle kogo, różnych ludzi z Projektu Cheops na przykład, byleby zapełnić ramówkę lub sprzedać bilety. Masz Pan prawo do robienia biznesów jak każdy, ale nie strój się Pan w piórka bojownika o prawdę i wolność, kiedy za cel masz po prostu pieniądze. Rozumiem, że to taki firmowy image. Nie sądzę, aby ktoś Pana też prześladował za cokolwiek, chyba tylko wpłatami na konto i lajkami na youtube. Nie rób z siebie cierpiętnika. Masz człowieku narzędzie do robienia naprawdę dobrych rzeczy ( to twoja zasługa własna) więc zacznij je właściwie wykorzystywać, odetnij się od tego co niewłaściwe, a co jest niewłaściwe, to doskonale wiesz, bo siedzisz w tym od lat po uszy. Masz szansę zrobić coś dobrego teraz i zatrzeć te wszystkie bzdety przeszłości. Popraw się Januszku.
Dodano: 02.11.2016, 9:06
Janusz Zagórski
Janusz Zagórski
Witajcie

Już tyle razy opowiadałem o mojej aktywności w tamtych czasach. Jako student działający w latach 80 - tych w oficjalnym ruchu studenckim po tym jak władze nie zarejstrowały założonej przez mnie niezależnej lokalnej organizacji studenckiej zaczałem tworzyć w legalnym ZSP strukrury poziome krytykujące ówczesne władze, nawiązywałem współpracę z środowiskami opozycyjnymi, popieralem je, narażałem się. To była wielka praca. Założyłem potem Ruch Alternatywnego Myślenia. Wspierałem działania Józka Piniora, Pomarańczowej Alternatywy, Solidarności Walczącej, Wolnych Demokratów Adama Pleśnara i inne niezależne grupy. Nachodziło mnie SB, Oczywiście odmówiłem współpracy. Jestem dumny z tego co zrobiłem wtedy. Po roku 90 - tym nadal kontynuwałem działalnośc niezależną mimo ze mogłem robić karierę. Myslę, że jestem jednym z niewielu w Polsce ludzi, którzy pozostali niezależni i krytyczni wobec dotychczasowych grup władzy. Mnóstwo osób może to potwierdzić. Zawsze jednak szczera postawa człowieka, który idzie własną drogą napotyka na krytyków z obu stron barykady. Tak było wtedy i tak jest dzisiaj. A ja jestem konsekwentny. Teraz też narażam się praktyczniej każdej dużej grupie interesów. Ma za zasobą ponad 35 lat takiej właśnie niezależnej działalności. Tylko ślepi i mający złą wole nie są w stanie tego zobaczyć. Dzisiaj z urzędu muszę mieć przeciwników.
Co do Keshe - organizuje niedługo debatę za i przeciw znawców tematu.
Dodano: 02.11.2016, 8:29
barbara_kania
barbara_kania
Nie wiem jak to usunąć, niech więc Pan poprosi skoro to Pańska strona, ja przyznaję, że zarzut sformułowałam pochopny na podstawie wpisu w pewnym forum, co się nie potwierdza w 100% i za to przepaszam Fakt że nie podoba mi się to co Pan robi bo promuje każdego i wszystkich, aby sobie tylko nabić kabzę, jak ostatnio puszcza w NTV tych naciągaczy Keshe i innych wydrwigroszy, sam Pan sprzedajesz byle co, byle poszło i dało się zarobić, choć wiele audycji jest też ciekawych. Sądzę jednak, że głównym Pana celem jest po prostu zarabianie pieniędzy za wszelką cenę i to widać, jak ktoś naprawdę się interesuje.
Dodano: 02.11.2016, 8:17
barbara_kania
barbara_kania
Przepraszam, nie ma nic o donoszeniu, tylko że Pan był w PZPR i Instytucie Nauk Politycznych z domniemaniem współpracy z władzą. Zaraz poproszę Admina o usunięcie tego komentarza.
Dodano: 02.11.2016, 7:20
barbara_kania
barbara_kania
Dla mnie to on nie jest oczywisty więc niech Pan powie jaki oni mają cel. Chyba Pana ktoś nie lubi bo wyciąga te sprawy, fakt że tam stoi w tej encyklopedii że był Pan w PZPR i oskarża się Pana jako agenta SB i donoszenie na kolegów studentów z NZS.
Dodano: 01.11.2016, 22:36
Janusz Zagórski
Janusz Zagórski
Witajcie

Ktoś podszywa się pode mnie i chyba nie tylko w oczywistym celu.
Ja nie używam takiego nicka jak januszzagorski71
Pozdrawian serdecznie
Janusz Zagórski
Dodano: 01.11.2016, 7:43
januszzagorski171
januszzagorski171
Ty mnie policją nie strasz! W internetowej encyklopedii solidarności jestem wymieniony jako kapuś SB na Uniwerku Wrocławskim, moje nazwisko jest też na liście Wildsteina! Lepiej odpuść, bo poproszę byłych kolegów o pomoc!
Dodano: 31.10.2016, 22:02
mikuś.rozbicki
mikuś.rozbicki
Skończcie te waśnie, lepiej przekazali byście te 10zł mnie, nikt nie chce płacić za moją wiedzę. Janusz, jeszcze słowo i znowu będę donoisił na policję na ntv.

PS. Idzie koniec świata.
Dodano: 31.10.2016, 8:27
januszzagorski171
januszzagorski171
Jak się będziecie kłócić nic nie zarobicie! Patrzcie na mnie, wystarczy łagodnie i przekonywująco a wszystko wychodzi.Przeprowadziłem się i już mi fundują nowe studio, żebym do roboty miał blisko i jeszcze mi dziękują! Rogala, dogadaj się z Kwietniem i Rozbickim, pasujecie do siebie, zresztą to ja was wszystkich stworzyłem!
Dodano: 31.10.2016, 6:44
redmuluc
redmuluc
Kwiecień, nic ci nie da podszywanie się pod moją osobę. Tyle lat mieliśmy sztamę, zarabialiśmy obaj, a ja tępiłem wszystkich na forum, którzy podważali twoją wiarygodność! Trzeba było sobie tą dychę pożyczyć od Sawiaka i dalej byłoby między nami dobrze. Patrz jak Janusz robi interesy, ile przyciął na Ramathisie i Swierdlowie, też tak mogliśmy w swojej działce, ale jest już za późno! Oddawaj dychę!
Dodano: 30.10.2016, 16:15
redmuluc941
redmuluc941
Proszę o usunięcie komentarzy oczerniających moją osobę. jak widać choroba psychiczna pogłębia się w tym "środowisku alternatywnym"

Krzysztof Rogala
admin davidicke.pl
Dodano: 29.10.2016, 15:11
  KrS
KrS
Cieszę się, że mogę wesprzeć ten projekt. Panie Januszu - byle tak dalej, nie zwalniać tempa!
Dodano: 27.10.2016, 23:30
  luk.kozlowski
luk.kozlowski
To my powinniśmy podziękować całemu zespołowi NTV i wszystkim zaproszonym gościom portalu, za to że chcą i mogą otwierać nam oczy na rzeczywistość. Za to co robicie dla nas widzów i słuchaczy - Panie Januszu - jest to przyjemność i wielką frajdą w pomocy, budowy nowego Studia NTV Sobótka. Oby takich inicjatyw więcej :) Natalia i Łukasz z Lublina
Dodano: 27.10.2016, 6:46
  baszko_s
baszko_s
Ta kwota cieszy!!! Panie Januszu gratulacje ! Pierwsza walka wygrana:) Pozdrawiam Życzę kolejnych SUKCESÓW Baśka S.
Dodano: 24.10.2016, 17:37
redmuluc
redmuluc
Kwiecień, tylko pamiętaj, żeby bilet nie był skasowany!
Dodano: 22.10.2016, 20:46
januszzagorski171
januszzagorski171
Chłopaki, co się tak kłócicie o głupią dychę. Jak był Swierdlow, to kupiłem mu kebaba za swoje, też mi nie oddał i jakoś nie robię afery, chociaż wiadomo, dychy szkoda.
Dodano: 22.10.2016, 20:39
dariuszkwiecien
dariuszkwiecien
Rogala, mogę ci oddać tylko 7,50 zł i bilet na tramwaj, więcej nie mam.
Dodano: 21.10.2016, 20:34
  michalgajewski24
michalgajewski24
Macie tez przeczucie ze to nie sen, tylko to sie stanie na prawde i jestesmy tego czescia ? :)
Dodano: 21.10.2016, 18:49
krzysztofrogala
krzysztofrogala
Kwiecień, oddawaj dychę co mi wisisz za płyty jeszcze z Harmonii Kosmosu.
Dodano: 29.09.2016, 21:54
  ela7350
ela7350
Wspieramy z całego serca ten projekt, bo wierzymy , że przyniesie on wiele dobrego nie tylko dla lokalnej społeczności, ale także dla całej Polski, dla każdego z nas.
Ela i Andrzej
Dodano: 29.09.2016, 21:38
  pawel1971
pawel1971
podziwiam Pana za zaangażowanie i szczery zapał w tym co Pan robi, trzymam kciuki i wspieram to wazne dzieło też finansowo.

Życzę zdrowia i wytrwałości we wdrżaniu całego projektu.
Dodano: 29.09.2016, 13:05
  baszko_s
baszko_s
Kropla drazy skale .... wsparlam poniewaz licze ze zarazicie tym dzialaniem reszte Polski. Pozdrawiam B.
Dodano: 27.09.2016, 21:20
  Andrzej
Andrzej
Projekt tak wyjatkowy, jak kazda osoba ktora do niego zawita! Popieram i wspieram, i zycze wszelkiej pomyslnosci. Jak to mowia "Viva NTV!'
Dodano: 27.09.2016, 18:30
  dj54
dj54
Popieram ten projekt i swoim skromnym groszem wspieram. Powodzenia :) :) :)
Dodano: 26.09.2016, 21:34
  Paweł Aniołowski
Paweł Aniołowski
Jakem Anioł, popieram bo jestem pewien twoich czystych intencji i wiem, że robisz to dla najwyższego dobra wszystkich.
Dodano: 26.09.2016, 19:44
  Jarek bojarczuk
Jarek bojarczuk
Cieszę się, że już się zaczęło, wspieram , popieram i jestem z Wami, z całym zespołem NTV

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.11.2016 20:08