Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Janusz Zagórski

Janusz Zagórski

Sobótka, Polska

Janusz Zagórski (ur. 9 marca 1958 r.) − polski niezalezny dziennikarz, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel i prezenter telewizji internetowej: niezależnatelewizja.pl.(NTV) Inicjator wielu niekonwencjonalnych działań. Z wykształcenia magister nauk politycznych (studiował też filozofie). Najważnieszym obecnie jego zadaniem jest tworzenie Studia NTV w Sobótce i realizacja wielkiego projektu nazwie Republika Ślężańska.

3

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Studio NTV Sobótka -  Republika Ślężańska

Wsparł zobacz wszystkie

Republika Ślężańska - Projekt jakiego jeszcze nie było! ciekawe projekty

Republika Ślężańska - Projekt jakiego jeszcze nie było!

Masyw Ślęży

Wesprzyj nas i TWÓRZ Z NAMI MEGA PROJEKT SPOŁECZNY, bezprecedensowy plan i eksperyment obywatelski przewidujący stworzenie w mikroskali modelu funkcjonowania lokalnej społeczności opartej o zasady równowagi i harmonii.

113% Postęp

34189 PLN z 30000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Płyta z muzyką z Jamajki, Indii i Polski polskie indiegogo

Płyta z muzyką z Jamajki, Indii i Polski

Polska, Indie,

Dominika Dominiak dokonała połączenia starożytnych mantr ze wschodu z ciepłym brzmieniem reggae, a także innymi stylami jak rock, pop i medytacyjny ambient. To prawdziwa uczta muzyczna. POMÓŻMY WYDAĆ TĄ NIEZWYKŁĄ PŁYTĘ

15% Postęp

3776 PLN z 25000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wolny Kurs Przyrodniczy crowdsourcing

Wolny Kurs Przyrodniczy

Kosieczyn, Polska

Wolny Kurs Przyrodniczy to prelekcje, warsztaty oraz kurs internetowy przybliżające zwykłym ludziom zagadnienia ekologii naukowej, ekologii głębokiej, bioróżnorodności i jej ochrony - teoretycznie i w praktyce.

102% Postęp

2553 PLN z 2500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Studio NTV Sobótka -  Republika Ślężańska

Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

Janusz Zagórski

skomentował projekt

Witajcie

Już tyle razy opowiadałem o mojej aktywności w tamtych czasach. Jako student działający w latach 80 - tych w oficjalnym ruchu studenckim po tym jak władze nie zarejstrowały założonej przez mnie niezależnej lokalnej organizacji studenckiej zaczałem tworzyć w legalnym ZSP strukrury poziome krytykujące ówczesne władze, nawiązywałem współpracę z środowiskami opozycyjnymi, popieralem je, narażałem się. To była wielka praca. Założyłem potem Ruch Alternatywnego Myślenia. Wspierałem działania Józka Piniora, Pomarańczowej Alternatywy, Solidarności Walczącej, Wolnych Demokratów Adama Pleśnara i inne niezależne grupy. Nachodziło mnie SB, Oczywiście odmówiłem współpracy. Jestem dumny z tego co zrobiłem wtedy. Po roku 90 - tym nadal kontynuwałem działalnośc niezależną mimo ze mogłem robić karierę. Myslę, że jestem jednym z niewielu w Polsce ludzi, którzy pozostali niezależni i krytyczni wobec dotychczasowych grup władzy. Mnóstwo osób może to potwierdzić. Zawsze jednak szczera postawa człowieka, który idzie własną drogą napotyka na krytyków z obu stron barykady. Tak było wtedy i tak jest dzisiaj. A ja jestem konsekwentny. Teraz też narażam się praktyczniej każdej dużej grupie interesów. Ma za zasobą ponad 35 lat takiej właśnie niezależnej działalności. Tylko ślepi i mający złą wole nie są w stanie tego zobaczyć. Dzisiaj z urzędu muszę mieć przeciwników.
Co do Keshe - organizuje niedługo debatę za i przeciw znawców tematu.

02.11.2016
Studio NTV Sobótka -  Republika Ślężańska

Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

Janusz Zagórski

skomentował projekt

Witajcie

Ktoś podszywa się pode mnie i chyba nie tylko w oczywistym celu.
Ja nie używam takiego nicka jak januszzagorski71
Pozdrawian serdecznie
Janusz Zagórski

01.11.2016

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty