Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Wesołowski

Jacek Wesołowski

Warszawa

Projektant gier o wszechstronnym doświadczeniu.

Ur. 1980, pracował już nad pięciominutowymi grami przeglądarkowymi, ultratrudnymi platformówkami, strzelankami za małe, średnie i duże pieniądze, a nawet nad jedną odsłoną Street Fightera. Z wykształcenia programista specjalizujący się w sztucznej inteligencji, z powołania tekściarz i wichrzyciel, najwyżej ceni gry dziwne i burzące stereotypy. Opiekun dwóch kotów o imionach Perwersja i Profanacja.

Obecnie prowadzi studio Inżynieria Wszechświetności.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41276 PLN z 35000 PLN

382 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2018.

Projektowanie przeżyć. Mechanizmy, emocje, narracja

Wracamy po przerwie

Dodano 20.11.2018, godz. 11:10

Cześć!
 
Mieliśmy dłuższą przerwę wymuszoną okolicznościami, ale już wracamy do życia. Najważniejsza jest oczywiście książka i tu jesteśmy Wam winni kilka słów wyjaśnienia. Złapaliśmy przestój, ale w zamian udało nam się obniżyć koszty projektu i zdobyć dla niego trochę dodatkowych funduszy. Więcej informacji znajdziecie na naszej nowej stronie WWW.
 
Zapytacie może: jakiej nowej stronie? Otóż tak! Mamy nową stronę! Pracowaliśmy nad nią od dłuższego czasu i właściwie nadal pracujemy, bo jeszcze trzeba w niej dopieścić parę technicznych detali. Spodziewajcie się po niej regularnych wpisów, o których będziemy Wam tutaj dawać znać. Zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera, który będzie zwięzły, do rzeczy i nie będzie do Was przychodził często. Zapraszamy!
 
Stan książki na dzisiaj:
- rozdział 2 wrócił z korekty i za chwilkę idzie do składu
- rozdział 3 jest napisany mniej więcej w połowie
- rozdział 4 też

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2018 22:10