Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Wesołowski

Jacek Wesołowski

Warszawa

Projektant gier o wszechstronnym doświadczeniu.

Ur. 1980, pracował już nad pięciominutowymi grami przeglądarkowymi, ultratrudnymi platformówkami, strzelankami za małe, średnie i duże pieniądze, a nawet nad jedną odsłoną Street Fightera. Z wykształcenia programista specjalizujący się w sztucznej inteligencji, z powołania tekściarz i wichrzyciel, najwyżej ceni gry dziwne i burzące stereotypy. Opiekun dwóch kotów o imionach Perwersja i Profanacja.

Obecnie prowadzi studio Inżynieria Wszechświetności.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41276 PLN z 35000 PLN

382 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2018.

Projektowanie przeżyć. Mechanizmy, emocje, narracja

Koniec zbiórki! Oto wyniki

Dodano 04.06.2018, godz. 22:24

W kampanii wzięły udział 382 osoby. Dziękujemy serdecznie!

Zebrana suma to 41.276 złotych, czyli 117% naszego celu głównego. Jesteśmy też w 62% drogi do pierwszego celu dodatkowego. Ma to znaczenie, ponieważ zgodnie z zapowiedzą będziemy szukać dla projektu sponsorów. Ich wkład doda się do Waszego i jeśli łącznie przekroczy progi celów dodatkowych, to zrealizujemy je tak, jakby zostały osiągnięte w crowdfundingu.

Przygotowanie nagród już trwa. Będziemy się z Wami kontaktować mailowo w tej sprawie. Jeżeli nie dostaniecie wiadomości, sprawdźcie najpierw spamołap. Jeżeli coś Was zaniepokoi, piszcie do nas na adres wonderland.engineering@gmail.com

Wiemy, że część osób miała trudności z wzięciem udziału w zbióce z przyczyn technicznych, takich jak błędy obsługi płatności. Przepraszamy za niedogodność. Jeżeli ktoś z Was chciał wziąć udział w kampanii, ale z jakiegokolwiek powodu nie mógł lub nie zdążył, koniecznie skontaktujcie się z nami mailowo. Do końca tego tygodnia, czyli do 10 czerwca włącznie, wszystkie nagrody oprócz szalików możecie "zaklepać" dokładnie tak, jakby kampania wciąż trwała. Niektóre nagrody (chociażby sama książka! :-)) będą dostępne również później, ale już bez crowdfundingowej zniżki.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, nie tylko finansowe, ale również życzliwość, komentarze, udostępnienia, namawianie znajomych i wiele innych rzeczy, które Wam zawdzięczamy. Bez Was by się nie udało. Dzięki Wam zrobimy wszystko, by "Projektowanie przeżyć" stało się najlepszą książką o grach, jaką możemy sobie wyobrazić.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2018 22:10