Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jacek Wesołowski

Jacek Wesołowski

Warszawa

Projektant gier o wszechstronnym doświadczeniu.

Ur. 1980, pracował już nad pięciominutowymi grami przeglądarkowymi, ultratrudnymi platformówkami, strzelankami za małe, średnie i duże pieniądze, a nawet nad jedną odsłoną Street Fightera. Z wykształcenia programista specjalizujący się w sztucznej inteligencji, z powołania tekściarz i wichrzyciel, najwyżej ceni gry dziwne i burzące stereotypy. Opiekun dwóch kotów o imionach Perwersja i Profanacja.

Obecnie prowadzi studio Inżynieria Wszechświetności.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41276 PLN z 35000 PLN

382 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2018.

Projektowanie przeżyć. Mechanizmy, emocje, narracja

Mamy 50%!

Dodano 22.05.2018, godz. 14:12

Mamy 50%!
W poprzedniej kampanii około połowy wpłat przyszło w ciągu ostatnich 10 dni. Teraz mamy jeszcze 13 dni. Uda się z Twoją pomocą - dlatego, że już nas wspierasz i dlatego, że Twoi znajomi też mogą nas wesprzeć:

- Udostępnij im informację o tej zbiórce z krótkim dopiskiem o tym, dlaczego nas wspierasz.

- Wykorzystaj kontakty zawodowe, nawet jeśli nie pracujesz przy grach. Może Twój pracodawca chciałby przyczynić się do kształcenia przyszłych pracowników lub wspierania ich hobby? A może ceni prestiż związany z ufundowaniem pierwszego polskojezycznego podręcznika projektowania gier z prawdziwego zdarzenia? Nawet nasza najdroższa nagroda to w przybliżeniu równowartość miesiąca Twojej pracy.

- Jeśli jesteś doświadczonym developerem, odniosłeś sukces, masz dobrą pozycję zawodową, to czas zacząć kształcić następne pokolenie. Zostaw w książce wizytówkę lub ufunduj rozdział o grze, na której Twoim zdaniem nowicjusze powinni się uczyć.

Dziękujemy wszystkie miłe słowa i życzliwość!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.06.2018 22:10