Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

bunkrowo.pl

bunkrowo.pl

Zielona Góra

Jesteśmy bunkrowo.pl - na naszej stronie znajdziecie opuszczone miejsca zarówno te pod jak i nad ziemią! Pokazujemy wszystko to, co ciekawe, tajemnicze i niedostępne! Pojawiamy się tutaj, ponieważ chcemy zrobić ogromny krok na przód. Pomożecie nam w tym?

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3624 PLN z 3500 PLN

57 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.05.2015.

Podziemna Polska

RSS

WYSYŁAMY NAGRODY!!! Dodano 27.09.2017, godz. 19:24

Kochani! Sporo wody w Wiśle upłynęło ale... W końcu mamy dla Was nagrody za wsparcie nas w projekcie na Polak PotrafiMamy Wasze adresy, jednak jeżeli ktokolwiek się w "międzyczasie" przeprowadził to dajcie proszę znać na kontakt@bunkrowo.pl, zaktualizujemy adres i wyślemy paczkę tam gdzie trzeba :) Dzięki za cierpliwość, ale sami wiecie, że kasiorki na gadżety nie zbieraliśmy i skrupulatnie odkładaliśmy grosz do grosza, żeby wykonać prezenty z naszych pieniędzy, a nie z Waszych! :) Na ewentualne nowe adresy czekamy do przyszłego piątku i startujemy z wysyłkami! :) Na zdjęciu nie ma oczywiście wszystkiego, a nawet dorzucimy Wam niespodziankę, o której nie pisaliśmy na Polak Potrafi! :) Więcej informacji i to tych NAJŚWIEŻSZYCH znajdziecie zawsze na naszym fanpage: https://www.facebook.com/PodziemnaPolskaTV/ 

Wysyłka nagród Dodano 18.02.2017, godz. 11:43

Czołem!
Trochę wody w Wiśle upłynęło, ale jesteśmy i działamy cały czas, co możecie zaobserwować na www.bunkrowo.pl, naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/c/bunkrowopl i w naszych mediach społecznościowych.

4 odcinki Podziemnej Polski zostały już przez nas zrealizowane, kolejne czekają na produkcję. Niemniej, już teraz chcemy wysłać Wam nagrody, bo wiemy, że na nie czekacie. Postanowiliśmy nie czekać do momentu zakończenia nagrań, więc paczki które otrzymacie będą pozbawione płyt DVD. Powód jest prosty, nie nagramy na płyty DVD materiału, który jeszcze nie powstał. Nadrobimy to w momencie zakończenia nagrań. Kiedy dokładnie? Trudno określić, ponieważ projekt jest zajęciem dodatkowym, który realizujemy tylko i wyłącznie w wolnym czasie i w momencie gdy środki finansowe nam na to pozwalają.

Część z Was podesłała nam swój adres, jednak zdecydowanej większości adresów nam brakuje. Co istotne, jeżeli w skład Twoich nagród wchodziła koszulka, to koniecznie PODEŚLIJ NAM ROZMIAR! Bez tego nie jesteśmy w stanie zamówić koszulek. Czekamy na Twój rozmiar do przyszłego piątku, tj. 24.02.2017. Jeżeli w tym czasie się z nami nie skontaktujesz, to otrzymasz koszulkę z rozmiarze XL.

Planowana wysyłka gadżetów nastąpi 6.03.2017!! :)

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszych działań!

PS. Jeżeli śledzicie stronę "Podziemna Polska" na Facebooku to nie zdziwcie się proszę, że przestanie ona za jakiś czas istnieć! Połączymy ją razem z fanpagem Bunkrowo.pl tak, aby wszystkie informacje znajdowały się w jednym miejscu.

Pozdrawiamy,
bunkrowo.pl
Dodano: 28.03.2017, 18:14
  Bartaz
Bartaz
Chcę poczekać aż będzie płyta DVD

Podziemna Polska! Pierwszy odcinek już w sieci! Dodano 22.11.2015, godz. 18:00

"Miejsce w które Was dzisiaj zabieramy, jest miejscem szczególnie dla nas ważnym. To właśnie tutaj zrodził się pomysł realizacji Podziemnej Polski. W tych murach, które skrywają niejedną tajemnicę pojawiliśmy się z kamerą kilkanaście razy – wszystko po to, aby dokładnie opowiedzieć Wam niesamowitą historię Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego."

https://www.youtube.com/watch?v=NIAL7Ei_IP4

Mamy budżet! Dodano 20.05.2015, godz. 13:15

Udało się! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zrealizowaniu marzeń! Teraz zabieramy się za zakup sprzętu. Możecie także posłuchać o nas już w najbliższą sobotę (23.05.2015). O godzinie 10:00 pojawimy się na antenie pierwszego programu Polskiego Radia! Zapraszamy do odsłuchu!
Dodano: 20.05.2015, 14:53
  Bartaz
Bartaz
Super! :)
Dodano: 20.05.2015, 14:47
  Miłosz Moczkowski
Miłosz Moczkowski
Super, ciesze się bardzo!
Dodano: 20.05.2015, 13:18
  Łowcy Przygód
Łowcy Przygód
Wierzymy w Was i trzymamy kciuki!

Zielone Globy za nami! Dodano 16.05.2015, godz. 14:20

Wczorajszy wieczór spędziliśmy na festiwalu podróżniczym "Zielone Globy". Nasza prelekcja została doceniona! Otrzymaliśmy wyróżnienie publiczności! W trakcie naszej prelekcji zaprezentowaliśmy i omówiliśmy podziemia w Polsce - MRU, Riese i kopalnie uranu, opowiedzieliśmy także o Małej Moskwie i... Czarnobylu i Prypeci!

Bunkrowo.pl na festiwalu podróżniczym "Zielone Globy"! Dodano 06.05.2015, godz. 13:19

"Eksplorują, penetrują, poznają świat od podziemia. Historia, ruiny, bunkry, wojsko to ich drugie życie. W miejscach opuszczonych i porzuconych dostrzegają życie. W miejscach z pozoru niedostępnych, odnajdują ukryte przejścia. Do spełnienia wcale nie potrzebują wakacji na Karaibach, czy gorącego piasku Sahary. Ale za to mokre, wyniszczone, opuszczone i pełne niesamowitej historii bunkry, to jest to. Na Zielonych Globach o tym jak wygląda Polska podziemna opowiedzą członkowie projektu bunkrowo.pl" - tak o nas napisali organizatorzy festiwalu podróżniczego Zielone Globy, na którym będziemy mieli okazję trochę Wam poopowiadać o naszych podróżach w głąb kraju i nie tylko!

http://zielonegloby.pl/bunkrowo-pl/

Bunkrowo.pl i X-Best Cinema Dodano 29.04.2015, godz. 9:32

Pracowity weekend za nami! A wszystko to za sprawą pierwszych zdjęć do Ostatniego Samotnika, w które także się zaangażowaliśmy! Przejechaliśmy 500 kilometrów, odwiedziliśmy wiele lokalizacji, pod ziemią, na ziemi i nad ziemią! Ostatni Samotnik powstaje dzięki Wam - chłopaki z X-Best Cinema zebrali fundusze na polakpotrafi.pl. Tak samo dzięki Wam może powstać Podziemna Polska! W chwili obecnej zbliżamy się do 30%! Mówcie o nas dużo - każda złotówka przybliża nas do realizacji projektu!

Zajrzyjcie także na naszą stronę: www.bunkrowo.pl

10% w 18 godzin! Dodano 02.04.2015, godz. 11:35

Niesamowite! Otrzymaliśmy już 10% potrzebnego wsparcia i to w... 18 godzin! Już teraz serdecznie dziękujemy osobom, które nas wspierają! Zachęcamy także do informowania swoich znajomych - każda osoba która się dowie o naszym projekcie to ogromne wsparcie.

Zajrzyjcie także na nasz fanpage: https://www.facebook.com/PodziemnaPolskaTV

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.05.2015 18:06