Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
bunkrowo.pl

bunkrowo.pl

Zielona Góra

Jesteśmy bunkrowo.pl - na naszej stronie znajdziecie opuszczone miejsca zarówno te pod jak i nad ziemią! Pokazujemy wszystko to, co ciekawe, tajemnicze i niedostępne! Pojawiamy się tutaj, ponieważ chcemy zrobić ogromny krok na przód. Pomożecie nam w tym?

22

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Podziemna Polska

Wsparł zobacz wszystkie

Dzika Azja w obiektywie! polskie indiegogo

Dzika Azja w obiektywie!

Indie, Nepal, Sri Lanka

By ujrzeć świat, czające się ryzyko, by wyjrzeć zza ścian, zbliżyć się, by się odnaleźć i poczuć, to jest cel życia. Indie, Nepal i Sri Lanka, czyli uchwycenia piękna oraz ujrzenie prawdziwego dzikiego świata.

1% Postęp

259 PLN z 14000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Picos de Europa - odkryj z nami największe jaskinie! polski kickstarter

Picos de Europa - odkryj z nami największe jaskinie!

Wrocław

Jesteśmy o krok od osiągnięcia 1000m głębokości w jednej z jaskiń w północnej Hiszpanii. Jest to wielkie dokonanie i marzenie każdego speleologa. Liczymy na Twoją pomoc w jego realizacji.

100% Postęp

8000 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Alpine Wall Tour 2015 polski kickstarter

Alpine Wall Tour 2015

Europa - Alpy

Alpine Wall Tour to projekt zakładający pokonanie trzech dróg wspinaczkowych, należących do najtrudniejszych w Alpach. Jesteśmy jednymi z najlepszych w Europie, ale bez Waszego wsparcia nie damy rady.

104% Postęp

35505 PLN z 34000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wrak Attack - I edycja finansowanie społecznościowe

Wrak Attack - I edycja

Wrocław

Czego zawsze brakuje Ci we Wrocławiu? Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Byłeś już na paintball’u, a karting Ci się znudził? Wraz z naszą pasją do motoryzacji, przygotowaliśmy tor i kompletujemy flotę wraków do Was.

7% Postęp

1126 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Polonez Jamnik crowdsourcing

Polonez Jamnik

Gdańsk

Polonez Jamnik, wyprodukowany w ilości jednego egzemplarza w 1979 roku w Ośrodku Badawczo Rozwojowym w Falenicy. Niestety w wyniku zaniedbania samochód zniknął. My, jako Stowarzyszenie FSO Pomorze chcemy go odbudować na nowo.

18% Postęp

2839 PLN z 15000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
SOLDAT - FILM KRÓTKOMETRAŻOWY crowdsourcing

SOLDAT - FILM KRÓTKOMETRAŻOWY

Kraków

Pierwszy projekt na polakpotrafi.pl kręcony na taśmie filmowej! Film opowiada o młodym żołnierzu niemieckim, który w czasach II Wojny Światowej przeczesuje tereny Małopolski. Jak zakończy się niespodziewane spotkanie?

101% Postęp

6100 PLN z 6000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Mistrzostwa Świata ISF w Biegu na Orientację polskie indiegogo

Mistrzostwa Świata ISF w Biegu na Orientację

Kemer/Antalya - Turkey

Mistrzostwa Świata ISF w Biegu na Orientację, Turcja 18 kwietnia 2015 r. Po raz drugi mamy okazję reprezentować naszą szkołę na tak wielkiej rangą imprezie sportowej. Zbieramy środki na nasz wyjazd.

110% Postęp

3876 PLN z 3500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Leśna Rebelia - gra karciana crowdfunding

Leśna Rebelia - gra karciana

Rzeszów

Leśna Rebelia - kultowa (choć nigdy nie wydana) gra Bobrzej Dywersji może ujrzeć światło dzienne. W dodatku z nowymi kartami odwołującymi się do wydarzeń i motywów z ostatnich 5 lat rządów Partii. By żyło się lepiej! Wszystkim.

41% Postęp

3330 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Dekompresja: shooter na platformy mobilne finansowanie społecznościowe

Dekompresja: shooter na platformy mobilne

Warszawa/Kraków

Wciel się w jednego z komandosów piechoty kolonialnej uwikłanego w korporacyjną walkę o kosmiczne surowce. Twoim zadaniem jest zneutralizowanie zagrożenia na statkach kosmicznych, planetarnych stacjach górniczych czy księżycach obcych planet.

119% Postęp

59870 PLN z 50000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Kolarskie cztery kółka polski kickstarter

Kolarskie cztery kółka

Warszawa

Celem projektu jest zakup auta. Nie żadnej limuzyny, tylko używanego ale sprawnego busa dla młodzieży Warszawskiego Klubu Kolarskiego. By ich trud i pot wylany na treningach nie poszedł na marne, aby mogli startować i wygrywać.

114% Postęp

34255 PLN z 30000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wodne pasje polski kickstarter

Wodne pasje

Mechelinki k/Gdyni

W nadchodzącym sezonie planujemy bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z gminy Kosakowo i okolic. W tym celu chcielibyśmy zakupić żaglówkę klasy Puck. Każde wsparcie jest dla nas na wagę złota. Dziękujemy

26% Postęp

1067 PLN z 4000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Ostatni Samotnik film w klimacie STALKERa ciekawe projekty

Ostatni Samotnik film w klimacie STALKERa

Zielona Góra

Naszym celem jest stworzenie pełnometrażowego filmu, któremu będzie towarzyszyła dopracowana fabuła, dużo akcji i świetnych efektów,by widz nie mógł oderwać się od filmu. W projekcie biorą już udział Grzegorz Halama i Karol Kopiec

152% Postęp

10689 PLN z 7000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wyjazd i fotorelacja z Mistrzostw Europy YoYo ciekawe pomysły

Wyjazd i fotorelacja z Mistrzostw Europy YoYo

Pisz

Wyjazd i fotorelacja z Mistrzostw Europy YoYo. Swoją przygodę z yoyo zacząłęm około 6-7 lat temu, od tamtej pory ten sport towarzyszy mi w każdej wolnej chwili. Wierzę że ten projekt pozwoli mi zrealizować wszystkie cele które sobie założyłem.

107% Postęp

1615 PLN z 1500 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt
Wole'j'maluch Eurotrip - 126p dookoła Europy polski kickstarter

Wole'j'maluch Eurotrip - 126p dookoła Europy

Zbąszyń/Poznań/Głogów

Troje studentów wyrusza na siatkarski podbój Europy. Szaleńcy chcą to zrobić maluchem, czy dadzą radę? 8000 km, 14 państw i 40 dni! Z Twoją pomocą na pewno im się uda!

101% Postęp

8121 PLN z 8000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

Kochani! Sporo wody w Wiśle upłynęło ale... W końcu mamy dla Was nagrody za wsparcie nas w projekcie na Polak PotrafiMamy Wasze adresy, jednak jeżeli ktokolwiek się w "międzyczasie" przeprowadził to dajcie proszę znać na kontakt@bunkrowo.pl, zaktualizujemy adres i wyślemy paczkę tam gdzie trzeba :) Dzięki za cierpliwość, ale sami wiecie, że kasiorki na gadżety nie zbieraliśmy i skrupulatnie odkładaliśmy grosz do grosza, żeby wykonać prezenty z naszych pieniędzy, a nie z Waszych! :) Na ewentualne nowe adresy czekamy do przyszłego piątku i startujemy z wysyłkami! :) Na zdjęciu nie ma oczywiście wszystkiego, a nawet dorzucimy Wam niespodziankę, o której nie pisaliśmy na Polak Potrafi! :) Więcej informacji i to tych NAJŚWIEŻSZYCH znajdziecie zawsze na naszym fanpage: https://www.facebook.com/PodziemnaPolskaTV/ 

27.09.2017
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

Czołem!
Trochę wody w Wiśle upłynęło, ale jesteśmy i działamy cały czas, co możecie zaobserwować na www.bunkrowo.pl, naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/c/bunkrowopl i w naszych mediach społecznościowych.

4 odcinki Podziemnej Polski zostały już przez nas zrealizowane, kolejne czekają na produkcję. Niemniej, już teraz chcemy wysłać Wam nagrody, bo wiemy, że na nie czekacie. Postanowiliśmy nie czekać do momentu zakończenia nagrań, więc paczki które otrzymacie będą pozbawione płyt DVD. Powód jest prosty, nie nagramy na płyty DVD materiału, który jeszcze nie powstał. Nadrobimy to w momencie zakończenia nagrań. Kiedy dokładnie? Trudno określić, ponieważ projekt jest zajęciem dodatkowym, który realizujemy tylko i wyłącznie w wolnym czasie i w momencie gdy środki finansowe nam na to pozwalają.

Część z Was podesłała nam swój adres, jednak zdecydowanej większości adresów nam brakuje. Co istotne, jeżeli w skład Twoich nagród wchodziła koszulka, to koniecznie PODEŚLIJ NAM ROZMIAR! Bez tego nie jesteśmy w stanie zamówić koszulek. Czekamy na Twój rozmiar do przyszłego piątku, tj. 24.02.2017. Jeżeli w tym czasie się z nami nie skontaktujesz, to otrzymasz koszulkę z rozmiarze XL.

Planowana wysyłka gadżetów nastąpi 6.03.2017!! :)

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do śledzenia naszych działań!

PS. Jeżeli śledzicie stronę "Podziemna Polska" na Facebooku to nie zdziwcie się proszę, że przestanie ona za jakiś czas istnieć! Połączymy ją razem z fanpagem Bunkrowo.pl tak, aby wszystkie informacje znajdowały się w jednym miejscu.

Pozdrawiamy,
bunkrowo.pl

18.02.2017
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

"Miejsce w które Was dzisiaj zabieramy, jest miejscem szczególnie dla nas ważnym. To właśnie tutaj zrodził się pomysł realizacji Podziemnej Polski. W tych murach, które skrywają niejedną tajemnicę pojawiliśmy się z kamerą kilkanaście razy – wszystko po to, aby dokładnie opowiedzieć Wam niesamowitą historię Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego."

https://www.youtube.com/watch?v=NIAL7Ei_IP4

22.11.2015
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

Udało się! Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zrealizowaniu marzeń! Teraz zabieramy się za zakup sprzętu. Możecie także posłuchać o nas już w najbliższą sobotę (23.05.2015). O godzinie 10:00 pojawimy się na antenie pierwszego programu Polskiego Radia! Zapraszamy do odsłuchu!

20.05.2015
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

Wczorajszy wieczór spędziliśmy na festiwalu podróżniczym "Zielone Globy". Nasza prelekcja została doceniona! Otrzymaliśmy wyróżnienie publiczności! W trakcie naszej prelekcji zaprezentowaliśmy i omówiliśmy podziemia w Polsce - MRU, Riese i kopalnie uranu, opowiedzieliśmy także o Małej Moskwie i... Czarnobylu i Prypeci!

16.05.2015
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

"Eksplorują, penetrują, poznają świat od podziemia. Historia, ruiny, bunkry, wojsko to ich drugie życie. W miejscach opuszczonych i porzuconych dostrzegają życie. W miejscach z pozoru niedostępnych, odnajdują ukryte przejścia. Do spełnienia wcale nie potrzebują wakacji na Karaibach, czy gorącego piasku Sahary. Ale za to mokre, wyniszczone, opuszczone i pełne niesamowitej historii bunkry, to jest to. Na Zielonych Globach o tym jak wygląda Polska podziemna opowiedzą członkowie projektu bunkrowo.pl" - tak o nas napisali organizatorzy festiwalu podróżniczego Zielone Globy, na którym będziemy mieli okazję trochę Wam poopowiadać o naszych podróżach w głąb kraju i nie tylko!

http://zielonegloby.pl/bunkrowo-pl/

06.05.2015
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

Pracowity weekend za nami! A wszystko to za sprawą pierwszych zdjęć do Ostatniego Samotnika, w które także się zaangażowaliśmy! Przejechaliśmy 500 kilometrów, odwiedziliśmy wiele lokalizacji, pod ziemią, na ziemi i nad ziemią! Ostatni Samotnik powstaje dzięki Wam - chłopaki z X-Best Cinema zebrali fundusze na polakpotrafi.pl. Tak samo dzięki Wam może powstać Podziemna Polska! W chwili obecnej zbliżamy się do 30%! Mówcie o nas dużo - każda złotówka przybliża nas do realizacji projektu!

Zajrzyjcie także na naszą stronę: www.bunkrowo.pl

29.04.2015
Podziemna Polska

Podziemna Polska

bunkrowo.pl

aktualizacja projektu

Niesamowite! Otrzymaliśmy już 10% potrzebnego wsparcia i to w... 18 godzin! Już teraz serdecznie dziękujemy osobom, które nas wspierają! Zachęcamy także do informowania swoich znajomych - każda osoba która się dowie o naszym projekcie to ogromne wsparcie.

Zajrzyjcie także na nasz fanpage: https://www.facebook.com/PodziemnaPolskaTV

02.04.2015
Łowcy Przygód

Łowcy Przygód

bunkrowo.pl

skomentował aktualizację

Super! ;-) Fajnie mieć tego samego mecenasa - i to jeszcze takiego! Do zobaczenia w terenie.

27.05.2015
Wole'j'maluch Eurotrip - 126p dookoła Europy

Wole'j'maluch Eurotrip - 126p dookoła Europy

bunkrowo.pl

skomentował aktualizację

Gratulacje! ;-)

27.05.2015
Łowcy Przygód

Łowcy Przygód

bunkrowo.pl

skomentował aktualizację

Dzięki za dobre słowo!

17.05.2015