Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Paweł Aldaron Czekalski

Paweł Aldaron Czekalski

Ustrzyki Górne

Paweł „Alda­ron” Cze­kal­ski – gita­rzy­sta, woka­li­sta, autor pio­se­nek, bard. Śpiewa pio­senki opi­su­jące życie we współ­cze­snym świe­cie, o rela­cjach i zależ­no­ściach świata natury i cywi­li­za­cji, o rado­ściach, wybo­rach, smut­kach, poszu­ki­wa­niu ducho­wo­ści współ­cze­snego czło­wieka.
Tek­sty można okre­ślić mia­nem pio­se­nek z dawką poezji, pełne gier słow­nych, cza­sem prze­mie­szane ze sty­li­styką hip-hopową – są wyko­ny­wane z towa­rzy­sze­niem gitary i har­mo­nijki ust­nej. W latach 2005 – 2012 uczest­nik, czę­sto lau­reat wielu imprez kra­jo­wych o cha­rak­te­rze kon­kur­sów, prze­glą­dów czy festi­wa­lów pio­senki.
Obecnie intensywna działalność koncertowa, głównie w rejonie Bieszczad, ale nie tylko.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6501 PLN z 4400 PLN

84 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

147%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2016.

Aldaron i Ławeczka 'Wiara ta sama' (nowy album)

O projekcie

Cześć!

Celem naszego projektu jest ukończenie prac nad wydaniem płyty Aldaron i Ławeczka "Wiara ta sama". Cały materiał jest już gotowy, brakuje nam trochę środków na samą produkcję płyty. 

Album powstawał 2,5 roku. Teksty i muzyka autorstwa Pawła "Aldarona" Czekalskiego zostały pięknie oprawione muzycznie przez pilski skład Ławeczka.

Wśród gości znalazł się jako mistrz, wokalista, bębniarz i pokrewna dusza sam Jacek Kleyff.  Za aranżację i brzmienie płyty odpowiada głównie Karol "Carlos" Szonowski oraz Aldaron. Grafikę albumu, łącznie z dołączoną książeczką z tekstami i akordami zaprojektowała Katarzyna Wcisło. Album jest dwupłytowy, pierwsza część zawiera materiał studyjny, na drugim krążku znajdują się piosenki koncertowe, oraz 2 bonusy - niespodzianki.

Szymon Szpot, Karol "Carlos" Szonowski, Jacek Kleyff, Paweł "Aldaron" Czekalski, Karolina "Lolek Furman". Pokrzywno 2015

 

O nas:

Aldaron

Paweł „Alda­ron” Cze­kal­ski – gita­rzy­sta, woka­li­sta, autor pio­se­nek, bard. Śpiewa pio­senki opi­su­jące życie we współ­cze­snym świe­cie, o rela­cjach i zależ­no­ściach świata natury i cywi­li­za­cji, o rado­ściach, wybo­rach, smut­kach, poszu­ki­wa­niu ducho­wo­ści współ­cze­snego czło­wieka. Tek­sty można okre­ślić mia­nem pio­se­nekz dawką poezji, pełne gier słow­nych, cza­sem prze­mie­szane ze sty­li­styką hip-hopową – są wyko­ny­wane z towa­rzy­sze­niem gitary i har­mo­nijki ust­nej. W latach 2005 – 2012 uczest­nik, czę­sto lau­reat wielu imprez kra­jo­wych o cha­rak­te­rze kon­kur­sów, prze­glą­dów czy festi­wa­lów pio­senki. W 2012 roku wydana pierwsza płyta studyjna "Świadomość".

 Ławeczka

Ławeczka, zespół z Piły w składzie: Karol Szonowski - gitara, bas, wokale, managment; Karolina "Lolek Furman" - skrzypce; Szymon Szpot - flet poprzeczny, bas, klawisze.  Ławeczka to mieszaniec muzyczny: rasa dominująca - piosenka poetycka, sierść - folk plus pazur rocka i ząb bluesa. Zespół grający z różnymi muzykami, bardzo dobrze czujący się w muzyce improwizowanej.

Jeżeli środki finansowe będą większe, postaramy się wydać drugą edycję śpiewnika z piosenkami Aldarona, ew. materiały promocyjne płyty "Wiara ta sama".

Zdecydowaliśmy się na taki rodzaj akcji, ponieważ wierzymy, że znajdą się ludzie którzy właśnie w taki sposób mogą nam pomóc. Wiemy, że wielu z Was od dawna czeka na ten materiał, premiera była kilka razy przesuwana, przed nagrywaniem płyty nie zdawaliśmy sobie sprawy, że projekt muzycznie tak się rozrośnie, ale wreszcie materiał jest gotowy. Wierzymy, że z Waszą pomocą damy radę to sfinalizować. Postaraliśmy się by nagrody za wsparcie były jak najbardziej atrakcyjne - ich realizacją zajmiemy się zaraz po zakończeniu całej akcji.

Można nas znaleźć w sieci tutaj:

Aldaron Facebook

Ławeczka Facebook

www.aldaron.eu

Zapraszamy serdecznie do wsparcia naszego projektu i dziękujemy za to, że jesteście :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.10.2016 22:10