Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

W Gruncie Ruchu

W Gruncie Ruchu

Warszawa, Polska

W Gruncie Ruchu - to działający od 2016 roku kolektyw nauczycieli różnych form ruchu. To grupa przyjaciół, absolwentów i studentów. Z zawodu fizjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, pasjonatów życia w zgodzie z naturą człowieka, którzy przez praktykę różnorodnego ruchu – kultywują wysoką sprawność fizyczną zapisaną w genach człowieka. Powrót do korzeni ruchu - w zgodzie z naturą, z samym sobą i drugim człowiekiem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41171 PLN z 25000 PLN

196 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

164%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2018.

Otwieramy Akademię W Gruncie Ruchu

RSS

Informacje o nagrodach Dodano 20.09.2018, godz. 11:25

Kochani,
Z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie w zbiórce na powstanie Akademii W Gruncie Ruchu. Ostatecznie uzbierana suma przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania!
Udało nam się uzbierać kwotę w wysokości 41 171 zł. Gorąco dziękujemy za Wasze wsparcie!
 
 
Nagrody
 Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące poszczególnych nagród wykupionych w kampanii. 
 • Przytulasami wdzięczności będziemy was obdarowywać przy osobistym spotkaniu - podczas otwarcia Akademii oraz już w trakcie jej funkcjonowania!
 • Wejściówki na 24h oraz członkostwo OPEN na 1 lub 3 miesiące będą realizowane po otwarciu Akademii. Nagrody do wykorzystania do końca roku 2018 (w przypadku realizacji członkostwa - należy rozpocząć je do końca roku 2018).
 • Na sesje indywidualne będzie można umówić się poprzez recepcję Akademii lub po kontakcie mailowym. Nagrody te będą realizowane od otwarcia Akademii (sesja indywidualna z nauczycielem Akademii WGR, konsultacja fizjoterapeutyczna z doświadczonym terapeutą Krzysztofem Stefankiem, terapia dźwiękiem - relaksacyjny masaż gongiem i misami w wyciszonym gabinecie Akademi, sesja indywidualna TRE).
 • Konsultacja online z nauczycielem Akademii WGR będzie możliwa po wcześniejszym kontakcie mailowym i dokładnym ustaleniu terminu. Nagroda będzie realizowana od otwarcia Akademii.
 • Koszulki z logiem Akademii WGR będą zaprojektowane po otwarciu Akademii. Nagrody te będą zrealizowane do końca roku 2018.
 • E-booki wyślemy drogą mailową w listopadzie (“Podstawy medytacji” - praktyczne zrozumienie istoty uważności i świadomości w codziennym życiu + ćwiczenia i techniki medytacyjne oraz “Jak ruszać się na co dzień?” - niezbędne kompendium wiedzy o codziennej higienie ruchowej + ćwiczenia praktyczne).
 • Kursy wideo będą realizowane w formie on-line. Dostęp do platformy z kursami wideo zostanie przekazany drogą mailową w listopadzie (Stanie na rękach, Mobilność, Lokomocje)
 • Uczestnictwo w dowolnym warsztacie organizowanym przez W Gruncie Ruchu oraz honorowe uczestnictwo w obozie WGR jest do wykorzystania w roku 2019.
 
 
Ponadto...
 
Udało nam się uzbierać kwotę z nadwyżką, w związku z tym każdy, kto wsparł nas kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma dodatkowo:
 • 7 dniowe zaproszenie do pełnego korzystania z Akademii dla siebie oraz dla bliskiej osoby. Nagroda do wykorzystania od otwarcia Akademii do końca roku 2018. 
 • Bezpłatne zaproszenie na specjalny tzw. jam ruchowy, który odbędzie się w jeden z weekendowych dni do końca roku 2018. Po otwarciu Akademii poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem kiedy odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie.

 

 
Aktualności - status prac remontowych
 
Jesteśmy na etapie intensywnych prac remontowych. Działania, które są aktualnie na tapecie to m.in. gipsowanie, szlifowanie, malowanie ścian, kładzenie kafelków i cierpliwe czekanie na realizację naszych podwykonawców. 
 
Na ten moment najbardziej realny czas otwarcia Akademii to weekend 6-7 października.
 
Grafik pojawi się do końca tego tygodnia, a od przyszłego tygodnia będzie już można przedwcześnie wykupić członkostwo.
 
Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy wspierających nas osób (wiedzą, doświadczeniem bądź fizyczną pomocą) - możesz dołączyć do grupy na fb "Budujemy Akademię W Gruncie Ruchu" (gdzie informujemy o aktualnych pracach i potrzebach).
W razie jakichkolwiek pytań - śmiało kontaktujcie się z nami mailowo.
Słoneczne pozdrowienia,
Marta

Kampania zakończona - cel osiągnięty! Dodano 04.09.2018, godz. 9:43

Kampania została zakończona, a cel osiągnięty! Nawet z nadwyżką - co przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania!

 

Dzięki wsparciu 196 osób - udało nam się uzbierać 41 171 zł. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do projektu!

 

Każdy, kto wsparł budowę Akademii kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma dodatkowo:

 • 7 dniowe zaproszenie do pełnego korzystania z Akademii dla siebie i dla bliskiej osoby 
 • oraz bezpłatne zaproszenie na specjalny jam ruchowy, który odbędzie się w jeden z weekendowych dni pod koniec tego roku (bilet o wartości 50 zł)

 

Po dokończeniu formalności z serwisem polakpotrafi - otrzymamy listę kontaktów do wspierających. Wówczas wyślemy wam szczegółowe informacje o realizacji nagród. Maila spodziewajcie się na dniach!

Prosimy o cierpliwość i z góry dziękujemy za zrozumienie! 

Wspólnie uzbieraliśmy już ponad 32 tys. zł. Dziękujemy! Dodano 23.08.2018, godz. 16:33

🙏 Dziękujemy! Z waszą pomocą - udało nam się zebrać już 32 tys. zł na remont Akademii!

 

🎁  To oznacza, że każdy kto wsparł nas kwotą co najmniej 99zł - otrzyma 7 dniowe zaproszenie do pełnego korzystania z Akademii.

 

⏳ Do końca zbiórki zostały niecałe 3 dni! Jeżeli chcesz wesprzeć powstanie Akademii - to ostatnia szansa!

 

✅ Jeżeli uda nam się osiągnąć 37 tys. zł - będziemy mogli zamontować pod sufitem konstrukcję drążków i kół gimnastycznych do zwisania.

Dlaczego zwisanie jest ważną częścią naszej praktyki? możesz dowiedzieć się w poniższym filmie 👉 https://www.facebook.com/wgruncieruchu/videos/210321603174648/

 

Inwestując w Akademię - inwestujesz w siebie!

 

Możemy więcej! - nowe nagrody Dodano 11.08.2018, godz. 19:58

Przed nami ostatnie dwa tygodnie kampanii. Wierzymy, że uzbieramy z Wami potrzebne nam minimum, czyli 25 tys. zł. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na prowadzenie intensywnych prac remontowych. 

 

Chcemy jednak jak najszybciej zapewnić na sali dobrej jakości drążki, oraz specjalną miękką matę na części podłogi i ścian. Jest to całkiem duże wyzwanie projektowe i finansowe. Dlatego z wiarą we wspólne siły - rozszerzamy kampanię o dwa dodatkowe cele finansowe...

 

...a zarazem o dodatkowe nagrody, dla wszystkich, którzy wsparli nas kwotą co najmniej 99 zł (liczy się suma wpłat) :) 

 

Praca na wysokościach - jeżeli osiągniemy 32 tys zł :

 

 • każdy kto wesprze (bądź dotychczas wsparł) nas w kampanii kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma 7 dniowe zaproszenie do pełnego korzystania z Akademii.

 

Bezpieczna zatoka - Jeżeli osiągniemy 36 tys zł: 

 

 • każdy kto wesprze (bądź dotychczas wsparł) nas w kampanii kwotą co najmniej 99 zł - otrzyma dodatkowo jeszcze jedno 7 dniowe zaproszenie dla bliskiej osoby
 • oraz bezpłatne zaproszenie na specjalny jam ruchowy, który odbędzie się w jeden z weekendowych dni pod koniec tego roku (bilet o wartości 50 zł)

Daj znać znajomym! To ostatnia prosta!

Mamy już 60% potrzebnej kwoty! Dziękujemy! Dodano 08.08.2018, godz. 12:53

  Dzięki waszemu wsparciu, udało się zebrać już 60% potrzebnej kwoty! Dziękujemy! 

Ale wasze wsparcie finansowe otrzymamy tylko w przypadku uzbierania pełnej kwoty (25 tys. zł)

 Dlatego zachęcamy do dalszego wspierania projektu, udostępniania znajomym i trzymania kciuków :)

 W zamian za wasze wsparcie oferujemy wam to na czym znamy się najlepiej - z pasji do ruchu i edukacji (m.in. członkostwo w Akademii, konsultacje fizjoterapeutyczne, indywidualne treningi, e-booki, kursy wideo, czy też możliwość uczestnictwa w warsztacie albo obozie WGR)

Inwestując w Akademię, inwestujesz w siebie!

E-book \"Jak ruszać się na co dzień?\" Dodano 07.08.2018, godz. 13:28

 Czy wszystkich nas będą boleć plecy? I jak temu zapobiec?

 Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak i dlaczego - ruszać się na co dzień?

 Jedną z nagród w kampanii jest e-book "Jak ruszać się na co dzień?", poszerzony o praktyczne ćwiczenia i filmiki!

 To solidna dawka praktycznej wiedza o tym jak m.in. zapobiegać przeciążeniom kręgosłupa, jak zmieniać codzienne nawyki ruchowe i wprowadzać więcej ruchu do codziennego życia - pomiędzy obowiązkami, pracą, a domem, w podróży i z bliskimi.

👇 Wstęp do tego, czego dowiesz się w e-booku - możesz przeczytać w poniższym artykule - autrostwa Marty, zasilającej szeregi nauczycieli Akademii.

http://www.wgruncieruchu.pl/praca-szuka-czlowieka-siedzenie-pelen-etat/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.08.2018 22:10